KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   149 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   16 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wifee, Módosítva: 2018. január 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Limitált kiadás

Tisztítás és frissítés - ez az aktívszenes lehúzható arcpakolás pórusmélységig tisztítja a bőrt és így optimálisan előkészíti azt a további bőrápolásra. A megszáradt arcpakolás lehúzásakor eltávolítja az elhalt hámsejteket, faggyúlerakódásokat és a szennyeződéseket. Rendszeres használat esetén gátolja a tisztátalanságok megjelenését, és ezzel finomítja a bőrképet.

d.anett89

2018. december 1.

Ma vettem, és próbáltam ki először de nem utoljára. Nagyon kellemes az illata, hamar megszárad. Gond nélkül le lehet húzni. Nem húzza a bőrt. Nálam pozitiv

d.anett89
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 1.

ifju15

2018. október 30.

Huh hát nekem nagyon nem jott be ez a maszk. Egyszóval borzalmas volt. Már amikor kinyitottam megcsapott egy tömény alkoholos illat, ami nagyon büdös volt de úgy voltam vele, hogy kinyitottam kipróbálom akkor. Nagyon nehezen lehetett felkenni, az állaga is nagyon folyós volt, a végén mindenhová került mar belőle. Egyáltalán nem szaradt meg teljesen. 15 percet hagytam az arcomon. Ahol megszáradt konkrétan fájt az arcom, ahogy próbáltam lehúzni róla . A maradékot egy nedves arctisztító kendovel szedtem le. Semmi eredménye nem volt, konkrétan ugyan olyan volt az arcom mint mielőtt felkentem. Annyi pozitívuma volt hogy puhább lett az arcom. A masik adagot el sem fogom hasznalni. BORZALMAS!

ifju15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

nagyerika28

2018. október 24.

Lehet én vagyok az egyetlen, de nekem a legjobb, amit eddig használtam. Megyek is bevásárolni, amíg van😂. Nagyon szép lett a bőröm a használata után!

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

izabella73

2018. október 14.

Megláttam hogy akciós,így gondoltam kipróbálom, mert ha nem valik be,akkor sem nagy veszteség.Sajnos csak utólag olvastam el a nem túl jó véleményeket róla.Szerencsére azon kívűl hogy kicsit húzodott a bőröm használata után, nem rontott az állapotán.De nem is javított, úgyhogy újra venni nem fogom.Nekem kb.10perc alatt teljesen megszáradt és könnyen,egyben le tudtam húzni.Illata erőreljes de még éppen az el tudom viselni kategória.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 14.

bernadettu

2018. október 8.

Kevésbé bántotta az arcomat mint az őszibarack-aloe vera illatú társa. Eléggé fekete és folyékony, vigyázni kell vele, mert folyik mindenhová. Vékonyabb rétegben kentem fel mert aggódtam, hogy ez is irritálni fog, a maradékot a lábszáramra kentem. A 15 perc alatt nem szilárdult meg teljesen de nem volt türelmem várni így lemostam.
Az arcom puhább lett de nem feltűnően, nem csodaszer. Amiért tuti nem venném újra, hogy folyik mindenhová, egy tubusos kiszerelés sokkal praktikusabb lenne, és különösebben nem volt semmilyen hatása.
Csak azért 2* mert jobb volt mint a fent említett társa.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Csak azért 2* mert jobb volt mint a fent említett társa.

Krisztiina

2018. október 6.

Soha többet. Nekem megvan a saját magam lehúzható maszkja. Ezt csak azért vettem most meg, mert épp akciós volt és mert aktív szenes, mondom kipróbálom.
Az állaga és a felvitele, kissé furcsa, de ez még nem is zavart. Picit aggódtam, vajon tényleg megszárad-e, végül is ezzel se volt gondom. Viszont ami a lehúzást illeti... Az maga volt a pokol. Nekem konkrétan olyan fájdalmat okozott, hogy égett az arcom, ahogy húztam le. Jó piros is lett a bőröm. Gyorsan rákrémeztem és csak egy negyed óra múlva nyugodott meg a bőröm. A másik fele landolt a kukában. Többet nem teszem ki magam ennek az elménynek.

Krisztiina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 6.

cattitude

2018. augusztus 19.

úgy látom, az aktív szén az új drogériás trend, már várom a limitált aktívszenes fürdősókat, amivel a bányászlét idilljét tudjuk imitálni a fürdőszobánkban, na de a viccet félretéve, lehet nekem más gyártású maszk jutott, de nem éreztem a lent leírt negatívumokat. felkenni picit macerás volt, plusz iszonyú alkoholos a szaga, ami kicsit csípte a szememet, de azon kívül teljesen korrekt maszk. kb 20 perc alatt megszáradt, egész könnyen le lehetett szedni, pedig most még az arcom se borotváltam előtte. én mindig használok bha-t az ilyen maszkok előtt, hogy kicsit fellazítsa a zsírt meg az elhalt hámsejteket, így a maszk hatásával se volt problémám. nem hinném, hogy újravenném, ahhoz azért nem olyan jó, de kipróbálni nem volt rossz.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

evivi92

2018. június 17.

Sajnos nem azt az eredményt kaptam, amire számítottam. Már a felkenés is macerás volt számomra, és mikor levettem a maszkot, akkor csak max 1 óráig volt friss az arcom... Nekem sajnos nem vált be.

evivi92
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

Jutibogar

2018. május 18.

Általában szeretem az ilyen típusú lehúzható maszkokat, de ez nagyon nem jött be. Amikor kinyitottam első döbbenetet színe, illata, az állaga okozta.Nem tetszett, de felkentem a felét. Alig vártam, hogy lehúzhassam már és újabb meglepetés - majdnem leszedtem vele a fél arcomat is. Nagyon nehezen jön le, fájdalmas, kellemetlen,húzza a bőrt rendesen. A maradékot meg a másik bontatlan darabot már dobtam is a kukába. Inkább árt mint használ.

Jutibogar
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 18.

Zsuzsu1

2018. április 23.

Bevallom őszintén én kedvelem,és nekem eddig mindig jól lejött a boromrol.Ma vásároltam újra.Jo,tényleg nem egy nagy csoda,de ideiglenesen frissíti a bőrt.

Zsuzsu1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Zinc PCA, Propylene Glycol