KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   149 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   16 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wifee, Módosítva: 2018. január 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Limitált kiadás

Tisztítás és frissítés - ez az aktívszenes lehúzható arcpakolás pórusmélységig tisztítja a bőrt és így optimálisan előkészíti azt a további bőrápolásra. A megszáradt arcpakolás lehúzásakor eltávolítja az elhalt hámsejteket, faggyúlerakódásokat és a szennyeződéseket. Rendszeres használat esetén gátolja a tisztátalanságok megjelenését, és ezzel finomítja a bőrképet.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

evivi92

2018. június 17.

Sajnos nem azt az eredményt kaptam, amire számítottam. Már a felkenés is macerás volt számomra, és mikor levettem a maszkot, akkor csak max 1 óráig volt friss az arcom... Nekem sajnos nem vált be.

evivi92
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

Jutibogar

2018. május 18.

Általában szeretem az ilyen típusú lehúzható maszkokat, de ez nagyon nem jött be. Amikor kinyitottam első döbbenetet színe, illata, az állaga okozta.Nem tetszett, de felkentem a felét. Alig vártam, hogy lehúzhassam már és újabb meglepetés - majdnem leszedtem vele a fél arcomat is. Nagyon nehezen jön le, fájdalmas, kellemetlen,húzza a bőrt rendesen. A maradékot meg a másik bontatlan darabot már dobtam is a kukába. Inkább árt mint használ.

Jutibogar
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 18.

Zsuzsu1

2018. április 23.

Bevallom őszintén én kedvelem,és nekem eddig mindig jól lejött a boromrol.Ma vásároltam újra.Jo,tényleg nem egy nagy csoda,de ideiglenesen frissíti a bőrt.

Zsuzsu1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Orsi0625

2018. április 2.

Hatalmas csalódás volt,mert eddig imádtam az Isana arcmaszkjait,de ez valami katasztrófa. Borzalmas szaga van és konkrétan alig bírtam leszedni, lemosni,véletlenül a szemöldökömre is került konkrétan kitépte azt a keveset is.

Orsi0625
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

wifee

2018. március 18.

Mikor megláttam a Rossmannban vettem két tasakkal belőle. Először elhasználtam a 4 adagot utána jöttem véleményezni. Igazából nincs is róla véleményem mert nem csinál semmit. Konkrétan semmit, azon kívül hogy fájdalmas leszedni és az alkohol nagyon csípi a szemem. Adok neki kettő csillagot, de csak azért mert legalább nem gyulladt be tőle a bőröm.

wifee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Katsu

Korcsoport: < 18
2018. március 13.

Mikor először kibontottam a csomagolást egyből megcsapott az erős alkoholos szag. Kicsit félve kentem fel. Nagyon lassan szárad meg. 3/4 óra volt mire le lehetett húzni. Következő alkalommal fél óra után le akartam húzni de ragadt, nyúlt. Az egész mozsdókagyló tiszta fekete volt utána. Mellesleg nehéz volt lesúrolni. Utána a bőröm tisztának tűnt. De másnapra nagyon száraz lett. Összességében többet árt, mint haszál. Többet biztos nem veszek.

Katsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 13.

Dius1991

2018. február 27.

Borzasztó termék, soha többet... Elhittem, hogy segít megtisztítani a bőröm, de konkrétan többet ártott. Nem ajánlom senkinek!

Dius1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

stylo

2018. február 27.

Nagyon ócska. Miután rámkötött, alig tudtam letépni. Úgy éreztem, a bőrö is jön vele. Beleragadt egy helyen a szemöldökömbe. Hát, nem mertem megkockáztatni hogy lehúzzam. Szerintem kitépte volna tövestől. Másnapra lett rajtam pár kis izé. Mint valami szőrtüsző gyulladas vagy mi. Brutális.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

nikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

2018. február 18.

Nem rossz. Szépen le lehet húzni a maszk megszáradása után egyben lejön és a bőrt sem száritja ki, kellemes tapintása lesz tőle.

nikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

RCC

2018. február 3.

Nehéz egyenletesen felkenni, lassan szárad. Ahogy elkezdtem felkenni könnyezett tőle a szemem, nagyon alkoholos. Miután lehúztam nem tűnt szebbnek a bőröm, inkább rosszabb volt, nagyon száraznak éreztem tőle az arcom. Bekentem utána krémmel az arcom, de másnapra kicsit kipattogtam tőle így is, valamit nagyon nem szeretett benne a bőröm. A felét használtam csak el, a másik tasakot ezután nem merem.

RCC
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Zinc PCA, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).