KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A különösen tápláló és gazdag formula értékes mandulaolajjal és sheavajjal,valamint az E-vitaminnal és allantoinnal kényezteti és ápolja a nagyon száraz kezet.

Floree

2018. december 17.

Miután elfogyott a kézkrémem, vennem kellett egy újat, és valami sajátmárkásat szerettem volna vásárolni. Erre esett a választásom, mert nagyon hívogató volt a csomagolása, tetszett. Ma vettem használatba, és szerintem nagyon finom illata van! Kellemesen hidratálja a bőröm, és nem kell olyan sűrűn kenegetnem, mint az előzőt. Imádom szagolgatni! :)

Floree
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

marysidehouse95

2018. november 13.

Nagyon finom illata van, de nem szívódik be olyan gyorsan, viszont hidratál.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Nagyon finom illata van, de nem szívódik be olyan gyorsan, viszont hidratál.

pzita93

2018. november 7.

Szuper kézkrém! Nagyon tetszik az illata, hamar beszívódik, és egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet. Valószínűleg újra fogom venni. :)

pzita93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Andrea456

2018. október 12.

Nyáron tökéletes, a hűvösebb időszakokban viszont már nagyon kiszárad a kezem, olyankor ez már kevés. Egyébként tényleg jó az illata és gyorsan be is szívódik, én nem éreztem utána ragacsosnak a kezem.

Andrea456
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Kencefice9

2018. július 27.

Nagyon szeretem az illatát. Ár-érték arányban teljesen megfelelő. Többször éreztem már, hogy kicsit ragad, de attól még újra fogom venni.

Kencefice9
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Zituska77

2018. július 25.

Isteni illata van :-) Már csak azért is megérte. Főleg ennyi pénzért. Nekem működik is, a munkámból kifolyólag egész nap millió papír megy keresztül a kezeimen, amitől állandóan száraznak érzem, bekenem, gyorsan beszívódik és az következő kézmosásig simán tart a hatása. Van, hogy a lábszáramra és karomra is kenek belőle :-)

Zituska77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Rure90

2018. június 22.

Imádnivaló kézkrém, nagyon kellemes az illata, hamar beszívódik, árban is jó, nyugtató hatású :)

Rure90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Dumitutoj

2018. június 19.

Nagyon jó az illata és az állaga, és a tubus kis kifolyónyílása miatt nagyon jól adagolható is. Ez az első kézkrém, amelyre a férjem is azt mondta, hogy "Ilyet vegyél, ez nagyon jó:" :-)
Alapvetően nem száraz a bőröm, főleg, hogy csakis natur szappanokat és SLS-mentes tusfürdőket használunk, de azért néha, pl. hosszabb mosogatás után nekem is be kell krémezni a kezem.
Nálam ez a termék megtalálta a helyét, ilyet fogok ezután is venni.

Dumitutoj
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 19.

Nálam ez a termék megtalálta a helyét, ilyet fogok ezután is venni.

ravenclaw

2018. április 23.

A sok pozitív vélemény hatására vettem meg, de csalódtam benne. Csak átmenetileg segít a kiszáradt kezeimen, ameddig be van kenve. Elhasználni el fogom, de újravenni biztos nem.

ravenclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Celesty

2018. március 27.

Illatával nem tudok betelni, nagyon jól hidratálja a kezemet, este bekenem reggel nagyon puha lesz tőle a kezem, csak nagyon hamar elfogyott :( 1 hónapot bírt.

Celesty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin