KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 x 0,38 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2018. április 5.

Kiszerelés:   7 x 0,38 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

E-vitaminnal és jojobaolajjal, minden bőrtípusra a simább, feszesebb bőrért.

Ezek a bőrápoló kapszulák makadámia- és jojobaolajjal védik a bőrt a nedvességvesztéstől és finom, puha bőrérzetet kölcsönöznek. E-vitamint és teprenone-t tartalmazó összetételének köszönhetően védi a bőrt az UV sugárzás káros hatásaitól és hat a bőrörögedés ellen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Nicu

2018. március 31.

A kapszulák tetejét a leírás szerint le kell csavarni. Na én nem tudtam. Maga a kapszula egy nem túl merev műanyag, tekertem a tetejét, de nem jött le, úgyhogy levágtam. Csurig van olajjal, úgyhogy a tetejében is volt egy kicsi. A kapszulát könnyen össze lehet nyomni. Bőven elég volt a dekoltázsomra, nyakamra és arcomra. Pár perc alatt be is szívta a bőröm. Kellemes, kicsit virágos illata volt, nem volt erős. Elhasználtam mind a 7 darabot egymás utáni estéken. Nem csípett, nem okozott allergiát, nem lettek pattanásaim tőle. Úgy írja, hogy kenjek rá krémet, de nekem úgy túl sok lett volna. Próbáltam a szemem alá is vékonyan, nem csípett. Határozottan puha és hidratált lett a bőröm, a kis ráncaimat feltöltötte. Kúraszerűen fogok venni.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

anita9

Korcsoport: >54
2018. március 17.

Még csak egyszer használtam. Az ígért finom, puha bőrérzet maximálisan bejött. Tetszik.

anita9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate