KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 x 0,38 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2018. április 5.

Kiszerelés:   7 x 0,38 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

E-vitaminnal és jojobaolajjal, minden bőrtípusra a simább, feszesebb bőrért.

Ezek a bőrápoló kapszulák makadámia- és jojobaolajjal védik a bőrt a nedvességvesztéstől és finom, puha bőrérzetet kölcsönöznek. E-vitamint és teprenone-t tartalmazó összetételének köszönhetően védi a bőrt az UV sugárzás káros hatásaitól és hat a bőrörögedés ellen.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lory

2018. május 11.

1 kapszula nekem is elég az arcomra a nyakamra és a dekoltázsra,feltéve ha normálisan fel lehet bontani.Az a baj vele,hogy néha pici nyomásra is túl sok jön belőle és ha sok megy egy helyre,azt már nehéz onnan eloszlatni.Az olajos bőrérzet és fényesség sokáig megmarad ezért talán az esti rutinba célszerűbb beépíteni.Extra adag hidratálást nyújt,ezért valóban van simító-feltöltő hatása is.Nyáron nekem kicsit sok a 7 kapszulát egymás utáni napokon elhasználni,télen az igénybevett arcbőrnek remek kényeztetés az egy hetes kúra.Akik szeretik az arcolajat beletenni a rutinjukba,ezt a terméket is szeretni fogják:)

Lory
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 11.

Nicu

2018. március 31.

A kapszulák tetejét a leírás szerint le kell csavarni. Na én nem tudtam. Maga a kapszula egy nem túl merev műanyag, tekertem a tetejét, de nem jött le, úgyhogy levágtam. Csurig van olajjal, úgyhogy a tetejében is volt egy kicsi. A kapszulát könnyen össze lehet nyomni. Bőven elég volt a dekoltázsomra, nyakamra és arcomra. Pár perc alatt be is szívta a bőröm. Kellemes, kicsit virágos illata volt, nem volt erős. Elhasználtam mind a 7 darabot egymás utáni estéken. Nem csípett, nem okozott allergiát, nem lettek pattanásaim tőle. Úgy írja, hogy kenjek rá krémet, de nekem úgy túl sok lett volna. Próbáltam a szemem alá is vékonyan, nem csípett. Határozottan puha és hidratált lett a bőröm, a kis ráncaimat feltöltötte. Kúraszerűen fogok venni.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

anita9

Korcsoport: >54
2018. március 17.

Még csak egyszer használtam. Az ígért finom, puha bőrérzet maximálisan bejött. Tetszik.

anita9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate