KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2012. november 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Antibakteriális folyékonyszappan természetazonos Farnesollal.

Moni86

2018. május 26.

Nagyon szeretjük. Kézmosásra. Az utántöltője 500ml 500forint. Teljesen baráti ár. Jó illatú. Habzik. Antibakteriális! Mindig van egy utántöltő otthon. Nem szárít!!

Moni86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

eveartstar

2018. március 2.

Az itt olvasott egyik igen hasznos vélemény alapján a párommal elsősorban intim lemosóként használjuk. Nem is voltam az utóbbi időben semmilyen fertőzéssel a nőgyógyásznál, pedig nagyon érzékeny vagyok. Szeretem a farnesol régies illatát benne. Átköltöztettem egy átlátszó pumpás, fél literes flakonba, hogy lássam, hogy mikor kell utántöltölteni, így még spórolok is rajta.

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 2.

Rommie77

2017. október 31.

Már régóta mindig újraveszem. Az egyetlen folyékony szappan, amitől nem szárad szanaszét a kezemen a bőr.

Rommie77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

paaulaaa

2017. február 1.

Egyik legjobb folyékony szappan! Nem csak tisztít, fertőtlenít is, miközben nem szárít és az illata is baráti :) Akiknek, amikor fontos, hogy ne csak egyszerű szappan legyen a fegyverünk, biztosan ehhez nyúlok!

paaulaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Aspartia

2016. december 29.

Olyannyira bevált, hogy fürdésre is ezt használom, nem szárít. Biztos újraveszem. Az illatától ne várjunk sokat, de szerintem nem is ez a fő célja.

Aspartia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Zatanii

2016. június 15.

Sebes kiskezem miatt újítottam be, egyet a munkahelyemre, egyet otthonra. Eddig nagyon szimpatikus.

Update: Nagyon jó ez az Isana Med termékcsalád, most vettem újra ezt a szappant. Megszavazom neki az 5 csillagot.

Zatanii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

lacrymosa88

2016. április 19.

Kisfiam születése miatt szereztem be, azóta is ezt használjuk. Sokszor kell kezet mosnom egy nap, de nem szárít annyira. Az illatával is ki vagyok békülve.

lacrymosa88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

puglover

2016. március 22.

Nagyon szuper! És ez tényleg fertőtlenít, nem pedig csak "beillatozza" a kezeket.
Sokáig én is csak színes-szagos, jópofa dobozos és tetszetős színű kézmosókat használtam, de mostmár le nem cserélném ezt a fertőtlenítőt!

puglover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Rebecca1991

2015. szeptember 25.

Kedvenc mindig ez van a wc-be! Fertőtlenit finom illat! Ami nincs ide írva az az hogy ez orvosi szappan tehát ők is használhatják rendszerrsen nem szárít!!! :)

Rebecca1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Shea

2015. május 2.

Ha antibakteriális szappanra van szükségem csak ezt veszem évek óta: jól tisztít, nem szárít, jól habzik, diszkrét illat, vállalható összetevők, barátságos ár.

Shea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 2.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.