KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Shea, Módosítva: 2012. november 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Antibakteriális folyékonyszappan természetazonos Farnesollal.

paaulaaa

2017. február 1.

Egyik legjobb folyékony szappan! Nem csak tisztít, fertőtlenít is, miközben nem szárít és az illata is baráti :) Akiknek, amikor fontos, hogy ne csak egyszerű szappan legyen a fegyverünk, biztosan ehhez nyúlok!

paaulaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Aspartia

2016. december 29.

Olyannyira bevált, hogy fürdésre is ezt használom, nem szárít. Biztos újraveszem. Az illatától ne várjunk sokat, de szerintem nem is ez a fő célja.

Aspartia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Zatanii

2016. június 15.

Sebes kiskezem miatt újítottam be, egyet a munkahelyemre, egyet otthonra. Eddig nagyon szimpatikus.

Update: Nagyon jó ez az Isana Med termékcsalád, most vettem újra ezt a szappant. Megszavazom neki az 5 csillagot.

Zatanii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

lacrymosa88

2016. április 19.

Kisfiam születése miatt szereztem be, azóta is ezt használjuk. Sokszor kell kezet mosnom egy nap, de nem szárít annyira. Az illatával is ki vagyok békülve.

lacrymosa88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

puglover

2016. március 22.

Nagyon szuper! És ez tényleg fertőtlenít, nem pedig csak "beillatozza" a kezeket.
Sokáig én is csak színes-szagos, jópofa dobozos és tetszetős színű kézmosókat használtam, de mostmár le nem cserélném ezt a fertőtlenítőt!

puglover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

eveartstar

2016. március 22.

Konkrétan ez a cucc egy kézmosással úgy eltüntette a fokhagymaszagot a kezemről, hogy csak lestem!
Finom az illata is!
Páromnak kellemetlen, kiújuló szőrtüsző gyulladása volt a farredőjén.
Kapott rá Burow krémet ami ugye jó zsíros és nem is szívódik fel. Na ezt le kellett tapasztani gézlappal és nem lehetett vele fürödni azon a helyen. És ez így ment hetekig. Már nagyon sajnáltam szegényt, hogy sose lesz vége ennek a kellemetlenségnek.
A zsíros krém persze a bőrt ki is pállasztotta, hámsérülések is keletkeztek. Vagy két tubus krémet is elhasznált már mikor eszembe jutott, hogy ha jó intimlemosónak mint itt írták akkor oda is jó lesz ez!
Az orvos aki javasolta ezt a Burow krémet, meg sem kérdezte, hogy mivel mosakszik, pedig ez is sokat segítene a megelőzésben. Párom sokat ül mert vezet egész nap, így könnyen előfordulhat másnál is ilyen probléma, főleg ha csak vizet használ semmi mást. Mikor begyógyult az utolsó gyulladás mondtam hogy ezzel mossa mindig, hogy fertőtlenítse a területet. Alveola aloe sprayvel meg neogranormon kenőccsel elmúltak a hámsérülések pár nap alatt.
Azóta sem jöttek ki újabb gyulladások!
Ennyit a Fenéktani Kutató Intézet tudományos jegyzeteiből... :D

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 22.

Finom az illata is!
Páromnak kellemetlen, kiújuló szőrtüsző gyulladása volt a farredőjén.
Azóta sem jöttek ki újabb gyulladások!
Ennyit a Fenéktani Kutató Intézet tudományos jegyzeteiből... :D

Rebecca1991

2015. szeptember 25.

Kedvenc mindig ez van a wc-be! Fertőtlenit finom illat! Ami nincs ide írva az az hogy ez orvosi szappan tehát ők is használhatják rendszerrsen nem szárít!!! :)

Rebecca1991
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Shea

2015. május 2.

Ha antibakteriális szappanra van szükségem csak ezt veszem évek óta: jól tisztít, nem szárít, jól habzik, diszkrét illat, vállalható összetevők, barátságos ár.

Shea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 2.

bigsista

2013. augusztus 8.

Intim lemosónak használom, és nagyon bevált! Mivel a tejsav az összetevőlista elején áll, ezért gondoltam lecsapok rá, mert akkor tán komolyabb mennyiségre számíthatok. Hosszú ideje nőgyógyászati kezelés alatt álltam, gyógyszeresen is. A nőgyógyim már az elején felhívta a figyelmem a gyakoribb tejsavas öblítésre. Innen indult akkor a gondolat, hogy lemosáshoz is egy "rendesen' tejsavas cuccra kell vadásznom. A krémesebb állagú intim lemosók a "barátaim", ezt nem tudtam milyen, csak az első használatnál konstatáltam boldogan, hogy ő is ilyen! Azt hiszem újabb "állandó" cucc pipa! Semmi irritáció, fincsi krémes érzés, és "orvosi értelemben is" megvan a tisztaságérzés! Baba!:)
(Utántöltője is van, szuper gazdaságos!)

bigsista
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

(Utántöltője is van, szuper gazdaságos!)

varga.stella

2013. január 14.

A kedvenc folyékonyszappanom, újabban mindig ezt veszem. Jól tisztít, nem szárít és gazdaságos. Talán picit tömény, ezért fel szoktam kicsit vizezni.

varga.stella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 14.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.