KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2016. szeptember 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Testápoló spray 10% aloe vera tartalommal.Gyorsan beszívódik és selymesen sima bőrt eredményez. Érzéki, finom illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hiuz

2017. október 27.

Nekem a korábbi hozzászólókkal ellentétben alig-alig akart beszívódni a bőrömbe, sokáig csak simogattam a krémet a bőrömön, úgy éreztem magam, mint egy nyálkás béka. Szokatlan érzés volt, hogy csak szétkened az anyagot a bőrödön és nem történik semmi, csak kened ide-oda. Az illata egyébként nagyon tetszik, nekem a szórófejjel sem volt gondom, oda és annyit nyomott, amennyi kellett, emiatt praktikus a használata. De az állaga...Mire nagy nehezen beszívódott, hűvös érzés lett mindenhol, és mintha egy jó adag, parfümös hintőporral öntöttek volna le, olyan érzés volt utána a bőröm. Ajándékba kaptam, de magamtól nem venném meg. Az illata és fújós kiszerelése miatt kapja a 3 csillagot.

Hiuz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

Katie

2017. október 7.

A szórófejes megoldás tök jó lenne, ha rendesen működne, de nem igazán szórja szét a krémet, inkább egy helyre nyomja ki. Vagy én kaptam hibásat, nem tudom. Az illata elmegy, átlagos. Ahhoz képest, amennyit nyújt, és amennyi a flakonban van, szerintem sokba kerül.

Katie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Aquariusgirl

2017. június 14.

Nekem nagyon tetszik. Könnyű a használata - bár a szórófej nekem is kicsit szélesen permetez - szempillantás alatt beszívódik, jól ápol, így nyáron tökéletes. Télen még nem használtam, de majd próbálkozom vele.Az illata nekem semmilyen, de semmiképp nem rossz. Teljesen felszívódik, puha, selymes a bőröm tőle.

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 14.

Kriszti1976

2017. május 19.

Nagyon tetszik!Kellemes az illata, könnyű a használat, szépen hidratál...teljesen szuper, csak ajánlani tudom!
Ápoló testparfüm:)

Kriszti1976
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Ápoló testparfüm:)

tam1

2016. december 29.

Nagyon jó kis termék ez, mint előttem leírták, nekem mindössze két problémám volt vele: az illata valahogy nagyon nem jött be, és a szórófejét hiába mostam le/tartottam tisztán, mégis olyan furán, túl széles sugárban mindenhova fújta a permetet (falra, szőnyegre).

tam1
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 29.

nrss

2016. október 16.

Mikor megláttam ezt a fújós kialakítást, egyből a kosaramban landolt! Hiába igényli a hidegben a bőröm, sosem szerettem testápolózni, mert fürdés után nem volt kedvem, sem időm alaposan bekenegetni magam, várni amíg megszárad, addig felöltözni sem tudtam, stb. Ez a fújós spray megoldás a problémáimra, egyenletesen eloszlik a bőrön, pillanatok alatt beszívódik, és nem hagy maga után ragacsos érzetet! Nagy segítség a mindennapokban, ha elfogy, biztos hogy újra megveszem!

nrss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 16.

elvira28

2016. szeptember 23.

Nagyon szeretem ezt a testápolót. Végre valami, ami a melegben sem lesz ragacsos réteg a bőrömön. Gyorsan beszívódik. Egyszerűen isteni.

elvira28
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

nkatika

2016. augusztus 7.

Extrém érzékeny bőröm van, baba korom óta. Testápolót a legritkább esetben használhatok, télen pl. babaolaj, de ez nyáron kellemetlen érzés.
Gondoltam, egy próbát (mindjárt kettő - az akció miatt) megér - az itt leírt vélemények tekintetében.
Nos. Fantasztikus, két perc alatt beszívja a bőröm, nem okoz irritációt! Remélem, idővel nem változik az állaga, hogy ilyen szépen lehessen permetezni! Először túl sokat fújtam, mert észrevétlen rétegeződik, azt hittem, nincs is rajtam :) Csak ámultam, mennyire tolerálja a bőröm, örülök, hogy megvettem!
Remélem, egyhamar nem tűnik el a drogériás kínálatból! 5*

nkatika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Remélem, egyhamar nem tűnik el a drogériás kínálatból! 5*

Ennie86

2016. augusztus 4.

Egyszerűen nem bírtam ellenállni ennek a testápolónak. :) Nekem iszonyatosan tetszik! Állagra, illatra, és ezzel a fújós kivitellel engem megvettek kilóra. :D
Könnyű, hamar beszívódik, és emellett remekül hidratál is. Ötös! :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Könnyű, hamar beszívódik, és emellett remekül hidratál is. Ötös! :)

agiv

2016. augusztus 3.

Illata nagyon jo,nagyon hamar beszívódik,kevés kell belőle,kellöen hidratál,es olyan könnyű használni pikk pakk megvagyok vele.nagyon bejött!

agiv
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!