KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 14.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Mélytisztítás és arcmasszázs, minden bőrtípusra.

Az Isana elektromos forgó arctisztító kefe korszerű, mindennapi tisztító eszköz, amellyel fiatalabbá, egészségesebbé és élénkebbé tehető a bőr. Három darab cserélhető funkcionális fejjel (1 normál kefével és 2 érzékeny bőrre való puha kefével) van ellátva, amelyek hatékonyan távolítják el az arcbőrről a szennyeződéseket, zsírt, kozmetikumok maradványait, foltokat, apró barázdákat, és segítik a bőrápoló készítmények felszívódását, ezáltal növelik a bőr rugalmasságát.

Hatása: Felgyorsítja a sejtregenerálódást, fiatalabbá teszi a bőrt és visszafordítja az öregedés folyamatát. Ragyogóbbá, rózsássá teszi az arcszínt, felélénkíti a szürke és megfáradt bőrt azáltal, hogy javítja a keringést a bőr felszínén.

Eredmény: Az elhalt hámsejtek eltávolításával lágyabbá és simábbá teszi a bőrt. Megakadályozza a pórusok eltömődését, ami a mitesszerek és egyéb bőrproblémák kialakulását okozhatja.

Smurfette26

2018. május 18.

Jó volt. De egy hónap alatt kinyiffant, víz nem érte a gépet, csak a fejét, nem érzem magam hibásnak az esetért :(

Smurfette26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Vicus

2018. május 8.

Nagyon megérte 2250 forintért, persze senki se várjon valami szuper kis masinát, azért ez elég gagyi, de a célnak megfelel. Én nem használom minden nap, mert azt soknak érzem, mondjuk használok mellette hámlasztót is. Jók a kefék is, bár a normál bőrre valót még csak egyszer használtam, inkább az érzékeny bőrre valót részesítem előnyben.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Nyafipocak

2018. április 3.

Itt olvastam erről a termékről először és ezek hatására vettem meg. A puhább kefét használom a dobozból. Heti 1-szer alkalmazom GIGI fekete szappanjával és nagyon megvagyok vele elégedve. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, jól tisztít. Illetve van, hogy az Ilcsi masszázs krémjével is átmegyek az arcbőrömön vele. Zselés arctisztítóm még nincsen, de ha lesz kipróbálom azzal is.

Nyafipocak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Macskamati

2018. március 10.

Itteni vélemények alapján rohantam megvenni a Rossmannba, akciósan. Használni nagyon jó érzés volt. Aztán felkentem a CV Mülleres hyaluron ampulláját, ami picit csípet, lehet a kefe miatt. Először próbáltam ezt a fajta hyaluront is.
Nem tudom melyiket tegyem felelőssé de, másnapra pici, halvány, piros foltok jelentek meg az arcomon, ami nem halványul, hanem terjed. Irritáltnak tűnik és meleg is. Hallottam ilyeneket, hogy a kefe mikrosérüléseket okoz a bőrön és van akinek pattanásos lesz, van akinek a hajszálereket sérti meg és eltöredeznek. Nem érzékeny a bőröm és régebben volt már arcmosó kefém, csak nem ez a márka, azt nagyon szerettem. Ha a kefe a felelős csak az vigasztal, hogy nem 40 000-ért tettem tönkre a bőröm csak alig több mint 2000 Ft-ért. Egyelőre két csillag, lehet hogy később rehabilitálom vagy pont ellenkezőleg.

Macskamati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

hollyg

2018. február 25.

Néhány hete vásároltam ezt az arctisztítót, az itteni vélemények alapján (az előd Rival de Loop-os arctisztító) azóta rendszeresen használom, egyelőre elégedett vagyok bele. A sima tisztítókorongos micellás vizes arctisztítás után is még sok sminket leold az arcomról szóval nekem már ezért megérte. Ár-érték arányba nekem eddig bevált.

hollyg
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

KeneGetek

2018. január 31.

Nagyon örülök, hogy megvehettem ezt a kis masinát. Három kefefej van a csomagban: 1 normál és 2 érzékeny bőrre való puha. Én vagány voltam, rögtön a normállal kezdtem. Két ceruzaelemet is mellékeltek a csomaghoz, hogy az ember lánya otthon rögtön nekieshessen. Szerintem nem fogom minden nap használni, de hetente párszor biztosan. Nagyon kellemes a tisztító masszázs közben elképzelni, hogy ellazulnak az arcizmaim ott, ahol éppen haladok a kefével. Totál megnyugtat, klassz esti lazító rituálé. Ha hátrányokat kellene felsorolnom, két dolog jut eszembe: a termék nem vízálló, tehát nem vihetem be kádba vagy zuhany alá, a másik meg, hogy hosszú hajú lányok figyeljenek, hogy ne lifegjenek szabad hajtincseik a gép körül, mert ha elkapja, helyes kis rasztákat pödör belőle. :) Nekem összességében nagyon megéri. Február 3-ig még 25 százalékos kedvezménnyel kapható, jó szívvel ajánlom.

KeneGetek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.