KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 14.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Mélytisztítás és arcmasszázs, minden bőrtípusra.

Az Isana elektromos forgó arctisztító kefe korszerű, mindennapi tisztító eszköz, amellyel fiatalabbá, egészségesebbé és élénkebbé tehető a bőr. Három darab cserélhető funkcionális fejjel (1 normál kefével és 2 érzékeny bőrre való puha kefével) van ellátva, amelyek hatékonyan távolítják el az arcbőrről a szennyeződéseket, zsírt, kozmetikumok maradványait, foltokat, apró barázdákat, és segítik a bőrápoló készítmények felszívódását, ezáltal növelik a bőr rugalmasságát.

Hatása: Felgyorsítja a sejtregenerálódást, fiatalabbá teszi a bőrt és visszafordítja az öregedés folyamatát. Ragyogóbbá, rózsássá teszi az arcszínt, felélénkíti a szürke és megfáradt bőrt azáltal, hogy javítja a keringést a bőr felszínén.

Eredmény: Az elhalt hámsejtek eltávolításával lágyabbá és simábbá teszi a bőrt. Megakadályozza a pórusok eltömődését, ami a mitesszerek és egyéb bőrproblémák kialakulását okozhatja.

KeneGetek

2018. január 31.

Nagyon örülök, hogy megvehettem ezt a kis masinát. Három kefefej van a csomagban: 1 normál és 2 érzékeny bőrre való puha. Én vagány voltam, rögtön a normállal kezdtem. Két ceruzaelemet is mellékeltek a csomaghoz, hogy az ember lánya otthon rögtön nekieshessen. Szerintem nem fogom minden nap használni, de hetente párszor biztosan. Nagyon kellemes a tisztító masszázs közben elképzelni, hogy ellazulnak az arcizmaim ott, ahol éppen haladok a kefével. Totál megnyugtat, klassz esti lazító rituálé. Ha hátrányokat kellene felsorolnom, két dolog jut eszembe: a termék nem vízálló, tehát nem vihetem be kádba vagy zuhany alá, a másik meg, hogy hosszú hajú lányok figyeljenek, hogy ne lifegjenek szabad hajtincseik a gép körül, mert ha elkapja, helyes kis rasztákat pödör belőle. :) Nekem összességében nagyon megéri. Február 3-ig még 25 százalékos kedvezménnyel kapható, jó szívvel ajánlom.

KeneGetek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.