KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Micellás víz ajkakra, arcra és szemre, száraz és érzékeny bőrre uborka és gingko kivonattal. Nem tartalmaz alkoholt és illatanyagot. Vegán termék.

Konszuelita

2018. november 12.

A sminket nem távolítja el 100%-osan, a Garnier mindig tud mit lehozni amikor ez már nem képes. Valamint hajfesték szaga van és ragad a fejem tőle. Nem volt Garnier, mikor ehhez nyúltam, kár volt. Pénzkidobás volt.

Konszuelita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Lisana

2018. november 3.

A Garniert nem veri, mert itt érzem, hogy valami nagyon vékonyan maradt az arcomon, amíg a Garnier után ezt nem érzem.
Ezt most akciósan, 750-ért vettem, így megérte, viszont azt hiszem, újra venni nem fogom. Inkább pályázok a Garnier akciós árára. Amilyen sokáig nekem ezek kibírják, inkább megéri azt a +400 Ft-ot. És ha lemosom vízzel a filmréteget, érzem, hogy szárít. Pedig szerettem volna, hogy működjön :(

Update: egy kisebb nyílású flakonból szoktam locsolni, és most az alján maradt kb 1/10-ed arányban Garnier. Ez most annyira jól működik, mint előtte még soha semmi. 3 hónapja 1x volt pattanás a bőrömön, amikor 2 egymás utáni városban töltött nap után nem használtam.

Lisana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Eple

2018. október 30.

Szerintem nem távolítja el megfelelően a sminket és nagyon csípte a szememet és ráadásként még ki is pirosodott tőle az arcbőröm. Azt hittem az összetevők alapján hogy jó lesz de sajnos nem vált be.

Eple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

DodoCore16

2018. október 3.

Nekem nincs róla rossz véleményem, bár nem próbáltam még versenytársait. Teljesíti a dolgát és nem tapasztaltam a szóban forgó negatív élményeket, pedig extra érzékeny bőröm van. Kipróbálok más alternatívákat is, hogy legyen összehasonlítási alapom, de megelőlegezem a 4 csillagot.

DodoCore16
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Nileve

2018. augusztus 6.

Szerettem volna valami olcsóbb alternatívát találni a rózsaszín Garnieres micellás víz helyett és ez volt az első választásom. Szerintem hasonlóan jól teljesít, ha csak azt nézzük, hogy milyen gyorsan szed le egy sminket. Míg a Garnieres egyáltalán nem csípi a szemem, ez viszont igen. Ha picikét nagyobb mennyiség érkezik belőle az arcomra, és a szemembe is belemegy, bizony tud pár kellemetlen percet okozni. Viszont ügyesen ezt is ki lehet küszöbölni. Egy alternatívának végül is megfelelő, hiszen az ára jóval barátibb, mint a másiknak. Amit sose kedveltem a Garnieres vizekben, hogy hagytak maguk után egyfajta láthatatlan réteget az arcbőrön, ami kicsit kellemetlen és ragadós érzetet nyújtott, mintha nem tisztult volna meg teljesen az arcbőr... Nos, ezt ez után a termék után is érezni, de számomra talán kevésbé, mint a Garniereseknél. Összességében még mindig nem hiszem, hogy veri a drágábbat, de nem is vagyok teljesen csalódott.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

PSz

2018. június 23.

Biztos nem veszek ilyet újra, csíp, szárít, ragad... Adtam neki időt, de nagyon kellemetlen. :(

PSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 23.

BlackVelvet

2018. június 20.

Én nem vagyok ennyire rossz véleménnyel róla. Szépen tisztít, a szemem valóban csípi, ha belekerül, de nem annyira, mint egy krémes állagú tisztító. Való igaz, volt már olyan micellás vizem, ami nem csípett, de mivel a márka állatkísérleteket végez, így próbálom kerülni. Ennyit kibírok. Vízzel átmosom utána az arcom és minden rendben van.

BlackVelvet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

djsvetajana

2018. június 19.

egyszerűen borzalmas, minden sminklemosás egy rémálom vele, először kb nem hittem el, hogy valami ilyen rossz lehet. nagyon csípi a szememet és az arcomat is. soha újra nem vevős kategória.

djsvetajana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Mandulaszem

2018. június 7.

Egyszer vettem meg, tapasztalat szerzés céljából, és sajnos negatív élményekkel gazdagított. Igaz, a sminket kiválóan lemossa (ezért kap 3 csillagot), viszont csípi a szemem, szárítja a bőröm és ragad is tőle. Kellemetlen érzés volt használni. Ha ezeket figyelembe véve fejlesztenék picit -még ha így valamivel drágább is lenne- egy egész jó micellás víz lenne.:)

Mandulaszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Julii

2018. május 14.

Csíp, szárít, nem távolítja el a sminket a rózsaszín Garnierrel ellentétben.. pénzkidobás! :(

Julii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract