Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Micellás víz ajkakra, arcra és szemre, száraz és érzékeny bőrre uborka és gingko kivonattal. Nem tartalmaz alkoholt és illatanyagot. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lisana

2018. szeptember 10.

A Garniert nem veri, mert itt érzem, hogy valami nagyon vékonyan maradt az arcomon, amíg a Garnier után ezt nem érzem.
Ezt most akciósan, 750-ért vettem, így megérte, viszont azt hiszem, újra venni nem fogom. Inkább pályázok a Garnier akciós árára. Amilyen sokáig nekem ezek kibírják, inkább megéri azt a +400 Ft-ot.

Update: ha lemosom vízzel a filmréteget, érzem, hogy szárít. Pedig szerettem volna, hogy működjön :(

Lisana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Nileve

2018. augusztus 6.

Szerettem volna valami olcsóbb alternatívát találni a rózsaszín Garnieres micellás víz helyett és ez volt az első választásom. Szerintem hasonlóan jól teljesít, ha csak azt nézzük, hogy milyen gyorsan szed le egy sminket. Míg a Garnieres egyáltalán nem csípi a szemem, ez viszont igen. Ha picikét nagyobb mennyiség érkezik belőle az arcomra, és a szemembe is belemegy, bizony tud pár kellemetlen percet okozni. Viszont ügyesen ezt is ki lehet küszöbölni. Egy alternatívának végül is megfelelő, hiszen az ára jóval barátibb, mint a másiknak. Amit sose kedveltem a Garnieres vizekben, hogy hagytak maguk után egyfajta láthatatlan réteget az arcbőrön, ami kicsit kellemetlen és ragadós érzetet nyújtott, mintha nem tisztult volna meg teljesen az arcbőr... Nos, ezt ez után a termék után is érezni, de számomra talán kevésbé, mint a Garniereseknél. Összességében még mindig nem hiszem, hogy veri a drágábbat, de nem is vagyok teljesen csalódott.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

PSz

2018. június 23.

Biztos nem veszek ilyet újra, csíp, szárít, ragad... Adtam neki időt, de nagyon kellemetlen. :(

PSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 23.

BlackVelvet

2018. június 20.

Én nem vagyok ennyire rossz véleménnyel róla. Szépen tisztít, a szemem valóban csípi, ha belekerül, de nem annyira, mint egy krémes állagú tisztító. Való igaz, volt már olyan micellás vizem, ami nem csípett, de mivel a márka állatkísérleteket végez, így próbálom kerülni. Ennyit kibírok. Vízzel átmosom utána az arcom és minden rendben van.

BlackVelvet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

djsvetajana

2018. június 19.

egyszerűen borzalmas, minden sminklemosás egy rémálom vele, először kb nem hittem el, hogy valami ilyen rossz lehet. nagyon csípi a szememet és az arcomat is. soha újra nem vevős kategória.

djsvetajana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Mandulaszem

2018. június 7.

Egyszer vettem meg, tapasztalat szerzés céljából, és sajnos negatív élményekkel gazdagított. Igaz, a sminket kiválóan lemossa (ezért kap 3 csillagot), viszont csípi a szemem, szárítja a bőröm és ragad is tőle. Kellemetlen érzés volt használni. Ha ezeket figyelembe véve fejlesztenék picit -még ha így valamivel drágább is lenne- egy egész jó micellás víz lenne.:)

Mandulaszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Julii

2018. május 14.

Csíp, szárít, nem távolítja el a sminket a rózsaszín Garnierrel ellentétben.. pénzkidobás! :(

Julii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

barbonca

2018. április 18.

Csípi a szemem, szemhéjamat, mintha alkoholos lemosót használnék...

barbonca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Csípi a szemem, szemhéjamat, mintha alkoholos lemosót használnék...

marcsy2

2018. április 14.

Más mint a nagy márkák micellás vizei. Furcsa fénylő réteg marad a bőmön utánna. A sminklemosó funkcióját ellátja. De csípi a szemem.

marcsy2
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

UnicornTeardrop

2018. március 23.

Mindig a DM-es micellás vizet veszem meg, de ez épp akciós volt és gondoltam kipróbálom. Ez volt az első Isana termékem, de ha ebből indulok ki, nem is lesz több..Nagyon csípi a bőrömet és iszonyatosan szárítja, maximum a nyakamon lévő alapozót szoktam ezzel letörölni, de az arcomra soha többé nem kenem! Ecsettisztításra azonban kiváló, ez hasznos.

UnicornTeardrop
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract