KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Micellás víz ajkakra, arcra és szemre, száraz és érzékeny bőrre uborka és gingko kivonattal. Nem tartalmaz alkoholt és illatanyagot. Vegán termék.

BlackVelvet

2018. június 20.

Én nem vagyok ennyire rossz véleménnyel róla. Szépen tisztít, a szemem valóban csípi, ha belekerül, de nem annyira, mint egy krémes állagú tisztító. Való igaz, volt már olyan micellás vizem, ami nem csípett, de mivel a márka állatkísérleteket végez, így próbálom kerülni. Ennyit kibírok. Vízzel átmosom utána az arcom és minden rendben van.

BlackVelvet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

djsvetajana

2018. június 19.

egyszerűen borzalmas, minden sminklemosás egy rémálom vele, először kb nem hittem el, hogy valami ilyen rossz lehet. nagyon csípi a szememet és az arcomat is. soha újra nem vevős kategória.

djsvetajana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Mandulaszem

2018. június 7.

Egyszer vettem meg, tapasztalat szerzés céljából, és sajnos negatív élményekkel gazdagított. Igaz, a sminket kiválóan lemossa (ezért kap 3 csillagot), viszont csípi a szemem, szárítja a bőröm és ragad is tőle. Kellemetlen érzés volt használni. Ha ezeket figyelembe véve fejlesztenék picit -még ha így valamivel drágább is lenne- egy egész jó micellás víz lenne.:)

Mandulaszem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Julii

2018. május 14.

Csíp, szárít, nem távolítja el a sminket a rózsaszín Garnierrel ellentétben.. pénzkidobás! :(

Julii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 14.

barbonca

2018. április 18.

Csípi a szemem, szemhéjamat, mintha alkoholos lemosót használnék...

barbonca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Csípi a szemem, szemhéjamat, mintha alkoholos lemosót használnék...

marcsy2

2018. április 14.

Más mint a nagy márkák micellás vizei. Furcsa fénylő réteg marad a bőmön utánna. A sminklemosó funkcióját ellátja. De csípi a szemem.

marcsy2
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

UnicornTeardrop

2018. március 23.

Mindig a DM-es micellás vizet veszem meg, de ez épp akciós volt és gondoltam kipróbálom. Ez volt az első Isana termékem, de ha ebből indulok ki, nem is lesz több..Nagyon csípi a bőrömet és iszonyatosan szárítja, maximum a nyakamon lévő alapozót szoktam ezzel letörölni, de az arcomra soha többé nem kenem! Ecsettisztításra azonban kiváló, ez hasznos.

UnicornTeardrop
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

nyunyi15

2018. március 21.

SZÖRNYŰ!!! Nagyon CSÍP, főleg a szemen, szemfesték leszedésére használhatatlan. Vissza kellett vinnem! Szeretem a rossmannos termékeket, ez volt az első komoly csalódásom... Maradok a Garniernél.

nyunyi15
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Viviencsv

2018. március 13.

Akciósan vettem, de nem annyira volt érdemes. Mármint leviszi a sminket, csak kicsit hosszú ideig kell a vattapamacsot a szememen tartanom, hogy mindent levigyen. Örülök, hogy nem csíp, de nem gondolom, hogy újraveszem majd.

Viviencsv
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

nitacica

2018. január 22.

Szépen lehozta a sminket az arcomról mondjuk én általában vízzel átmosom még egyszer utána. Az egyetlen ami zavar az az hogy csíp rettentően holott direkt érzékeny bőrre valót vettem. Emiatt nem hiszem hogy bevállalom sokáig.

nitacica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract