KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Gyengéd arctisztító hab micella technológiával, száraz és érzékeny bőrre uborka és gingko kivonattal. Vegán termék.

zagnes89

2018. június 4.

Update: elhasználtam sminkecset tisztításra, de se bb kérmet (koreai) sem alapozót nem bírt kimosni belőlük. Még erre sem volt jó.
Mivel már nem kapni az rdl szappanmentes lemosóját, gondoltam kipróbálom ennek a géljét, de persze az sem volt...Az összetevők alapján gondoltam egy próbát ez is megérhet, és nagyon tetszett a hatása. A vízhiányos de kombinált bőröm nem szárította és nem is zsírosította, a pórusokat különösen bha-val kombinálva szépen tisztítja és összehúzza. Mégis, pár nap után előjött pár pattanás, és ezután minden nap akadt egy új. Biztos, hogy ettől. A két csillag azért jár mert nem szárít/nem zsírosít és nem csípi a szemet.

zagnes89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

cintibuborek

2018. április 2.

Nem távolítja el rendesen a szennyeződést, ha utána áttörlöm az arcom micellás vízzel koszos lesz a vattakorong. Az illata nem túl kellemes engem a hajfestékek illatára emlékeztet, a bőröm is szárította.

cintibuborek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

bogi0606

2018. március 13.

A sminket nekem szépen leszedi és tisztának érzem utána a bőröm. Az illata viszont borzalmas, de így a flakon felénél járva kezdem megszokni. Alapvetően szerintem ár érték arányban jó arclemosó.

bogi0606
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

LillaM

2018. február 16.

A Balea arctisztítóhab helyett vettem, tökre megörültem neki, hogy nem kell DM-be is mennem, de nem lehet őket egy lapon (napon?) említeni. Míg a Baleával arcot mosva a szemfesték is jól lejön, ez csak elkeni. A hab a másodperc törtrésze alatt tűnik el, amint az arcomra kenem, ezért legalább duplaannyi kell, mint a Baleából. Legalább hamar elfogy. Amúgy nem szárít, de sokat már azzal se rontana.

LillaM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Dolorin

2018. február 9.

Ez előtt nem használtam habos arctisztítót, de szépen tisztít és a száraz bőrömet sem szárítja tovább. Az illata kellemes. Ha elfogy újra fogom venni.

Dolorin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Ophelia

2018. január 11.

Nincs száraz bőröm, de a zsíros bőrre való lemosók után másodpercekkel le akar pattanni az arcbőröm a hirtelen jött szárazságtól. Ez a lemosó kíméletesebb szerencsére. Szépen leszed minden szennyeződést. Amit kicsit nehezményezek, az az, hogy a hab állag a bőrömön sem válik puhábbá vagy krémessé, szinte csak úgy eltűnik. A végeredmény viszont tiszta arcbőr, nem szárít, szeretem.

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract