KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Festett, színezett hajra, UV-filterrel és B3 vitaminnal, szilikonmentes.

Kiszerelés: 300 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

juditka70

2017. június 11.

Az illata kellemes,folyós állagú. Nem tett csodát a hajammal,de,nem is rontott rajta. Ár-érték arányban megéri,de csodát nem kell várni tőle.Hajszínvédő hatása nulla! Átmenetileg vásároltam csak meg,még a Kevin Murphy rendelt cuccaim megérkeznek.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 11.

nika15151

2016. június 16.

Nem a csodák, csodája, de ár-érték arányban egész elfogadható. Sokféle sampont kipróbáltam már, a derékig érő hosszú hajamra, így megvettem, gondoltam egy próbát megér. Problémát nem csinált a hajammal, de semmi extrát nem kaptam tőle. Elfogyott, de nem vettem újra.

nika15151
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Barbadosz

2016. június 9.

Nem veszem én se újra, csatlakozom az előttem szólókhoz. Semmi extra.

Barbadosz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

Nem veszem én se újra, csatlakozom az előttem szólókhoz. Semmi extra.

Zsókus

2016. június 4.

Kaptam ajándékba de ez a termék se lesz a kedvencem, szerintem nagyon folyékony és nem éreztem tisztának a hajam mosás után. Az illatára már nem is emlékszem. Az ára nem vészes.

Zsókus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

minus8

2015. november 26.

Hát ez szörnyű!!! Tudom h nincs benne szilikon, de valami iszonyat tapintású lesz tőle a hajam. Színét nem vettem észre h óvná. Illata nagy nulla.

minus8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Andi888

2015. október 21.

hónapok óta használom és nagyon szeretem a balzsamával együtt. Nem lesz annyira lágyan selymes a hajam,de jól kifésülhető enyhe, finom illatú. Az összetevő miatt vonok le csillagot. Ára baráti nagyon, 300 Ft körül van.

Andi888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.