KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Tusfürdő aloe verával és uborka kivonattal. Formulájának köszönhetően óvja a bőrt a kiszáradástól.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

encicsipke

2017. szeptember 7.

Általában édes vagy gyümölcsös illatú tusfürdőket használok, viszont az utóbbi időben már nagyon meguntam ezeket mert émelyítőek lettek használat közben, (a nagy hőségben pláne...), nem volt élmény velük a fürdés. Szerettem volna egy semleges, kellemes illatú, frissítő tusfürdőt. Miután megszagoltam a Rossmannban, egyből megtetszett az illata. Nekem egyértelműen uborka illata van, a párom szerint kapros tökfőzelék, amin nagyot kacagtam. :D Jól habzik, nem szárítja ki a bőröm és az ára is nagyon kedvező kb. 250-300 Ft. Ha elfogy, szerintem újraveszem.

encicsipke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

cserryy

2017. augusztus 30.

Nem viszkettem tőle, és megnyugtatta a bőrömet, egy déli napon sétálás után is. Az illatában volt valami elsőre furcsa, de lehet hogy megszokom majd.

cserryy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

tothbernadett

2017. augusztus 27.

Nagyon szeretem az illatát. Igazán frissítő. Nem irritál, nem szárít. Ennyi pénzért pont ennyit várok egy tusfürdőtől.

tothbernadett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

mse02

2017. június 21.

Nekem tetszik az illata, de nagyon gyenge alig érezhető.
Nem húzódott tőle a bőröm.
Újra venni nem fogom.

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

Nekem tetszik az illata, de nagyon gyenge alig érezhető.
Nem húzódott tőle a bőröm.
Újra venni nem fogom.

barbonca

2017. június 6.

Semleges illatú, nem igazán habzik, sokat kell kinyomni belőle. Egynek jó, olcsó volt.

barbonca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.