KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   279 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yette, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló golyós deo semleges, friss illattal és 24 órás hatással.

Noemi93

2017. november 20.

Lehet, hogy csak én izzadok túlságosan, de én néha érzem a testszagom, hiába használom reggelente :)

Noemi93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

pilleukor

2017. október 1.

Az árához képest jó

pilleukor
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Az árához képest jó

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Stearoyl Glutamate, Cetearyl Alcohol
Tisztítószerek: Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.