Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: hgabi, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2018. december 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Limitált kiadás

Az arany csillogású, vaníliakivonatot tartalmazó maszk finoman távolítja el az elhalt hámsejteket, faggyúlerakódásokat és szennyeződéseket, így kíméletesen, de hatékonyan tisztít.

nicky965274

2019. február 23.

Annyira alkoholos a szaga, hogy kidobtam inkább egyszerre felbontás után....

nicky965274
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Annyira alkoholos a szaga, hogy kidobtam inkább egyszerre felbontás után....

macooka

2019. február 22.

Ez a peel-off maszk sem csinált semmit az arcommal (legalábbis látványosan biztosan nem, de még érzésre sem). Nekem nem fájt mikor leszedtem, sőt, egész könnyedén lejött, de ömlik belőle az alkoholszag, amikor kinyitom a tasakot. 2x2 használatra elég, szóval cca. 40 Ft/használat, ami alapból nem lenne rossz.
Elhasználom ami még van belőle, addig is megvan az olcsó "siker-pénz-csillogás" wellness érzés, de újra biztosan nem venném.

macooka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

biuskam

2019. február 17.

Nagyon megörültem, mikor megláttam hogy 150 ft, rögtön meg is vettem és aznap ki is próbáltam... hát, nem kellett volna. Apró piros kiütéseim lettek tőle az egész arcomon, nyakamon. Egyáltalán nem problémás vagy érzékeny a bőröm, soha nem volt még ilyen. Viszketett, fájt az egész. Több nap. kellett mire. helyre tudtam hozni. Soha többé isana maszkok!
Egyébként rettentő alkohol szagú, mivel teli van alkohollal. Nem értem, mit keres egy hidratáló maszkban..?!

biuskam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

stripedpanda

2019. január 26.

Szépen tisztította a bőrömet, puhább is volt utána. Lehúzni nem volt olyan nehéz, bár kicsit kellemetlen, le is jött egyben, de úgy 30percig hagytam fent, hogy megszáradjon. Nem irritált vagy száított egyáltalán, viszont a vaníliás-mézes illata mellett elég erős alkohol szaga van, ezért -1*.

stripedpanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Monitaaa83

2019. január 9.

Ma próbáltam ki! Tényleg elsőre kicsit alkoholos szaga volt de aztán már nem éreztem, mondjuk a vaníliát sem! Nem csípett, nem pirosodott ki tőle a bőröm.
Lehúzni nehéz volt picikét, utána puha lett a bőröm. Egyelőre 4*.

Monitaaa83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Lehúzni nehéz volt picikét, utána puha lett a bőröm. Egyelőre 4*.

erdei.marti

Korcsoport: < 18
2018. december 29.

Eleinte nagyon tetszett amit ígért.
De mikor próbáltam lehúzni egyenesen borzasztó volt, mintha a saját arcboromet huztam volna le..

erdei.marti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 29.

Eleinte nagyon tetszett amit ígért.

ALettah

2018. december 15.

Úristen, itt érdemelek egy KM különdíjat, mert mikor beleszagoltam, inkább a kuka felé hajlott a kezem, csak az motivált, hogy véleményt kell írnom róla :))
Remélem értékelitek.
Kibontáskor megcsap egy nagyon erős, alkoholos szag. Részeges nagynéném karácsonyi tojáslikőrjére emlékeztet - bitang erősre csinálta mindig a drága.
A színe is tojáslikőrösen sárga, némi csillámporral vegyítve. És rettenetesen ragad.
Miután felküzdöttem az arcomra, fél órán át vártam a teljes száradásáig. A szem környékét messzire kerüljétek, még így is csípte egy kicsit a szaga.
Nehezen jön le, gyanítom, hogy az elhalt hámsejteket a teljes arcbőrréteggel együtt távolítja el, legalábbis én úgy éreztem, hogy arc nélkül maradok, amíg sikerült letépjem. Picit piros maradt a bőr utána, de ez pár percen belül elmúlt, és akkor tényleg mintha puhább lett volna a végeredmény.
Összességben tehát: nagynéném tojáslikőrje szőrtelenítő gyantával házasítva.
Két csillagot adok neki, mert valami jó hatása csak volt, de a kellemetlen szag és a macerás használat miatt tuti, hogy nem szeretném újra kipróbálni.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Remélem értékelitek.
Összességben tehát: nagynéném tojáslikőrje szőrtelenítő gyantával házasítva.

nemethadri

2018. november 18.

Az elhalt hámsejteket leszedte, viszont különösebben nem nagy szám maszk.
Kellemes illatú, viszonylag könnyen lehúzható. Előnye, hogy tényleg olcsó.

nemethadri
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Az elhalt hámsejteket leszedte, viszont különösebben nem nagy szám maszk.
Kellemes illatú, viszonylag könnyen lehúzható. Előnye, hogy tényleg olcsó.

csemezb

2018. szeptember 11.

Meglepően olcsó termék volt, de nem lepett meg :D Ha nagyon vékonyan kenem, le lehet szedni, de fájdalmas, viszont egy csomó marad a kis tasakban, amit ugye ki kell dobni. Ha többet kenek kicsit, akkor le se lehet vakarni, konkrétan vörösre kapartam a fejem, mire lejött. Arról nem is beszélve, hogy a szaga, mintha vodkát kennék a fejemre, annyira érezhető az alkohol szaga benne..

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Pikvuo

2018. augusztus 24.

Én viszonylag szeretem. Bár igaz hogy tényleg nagyon erős alkohol szaga van és felkenésnél csíp, de az hamar elmúlik. Megszáradva könnyen lehúzható, azóta szebb a bőröm.

Pikvuo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol