KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: hgabi, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Limitált kiadás

Az arany csillogású, vaníliakivonatot tartalmazó maszk finoman távolítja el az elhalt hámsejteket, faggyúlerakódásokat és szennyeződéseket, így kíméletesen, de hatékonyan tisztít.

vvivien

2018. július 16.

Nagyon alkohol szagú, a lehúzás kicsit fájdalmas de leszedi a hamsejteket

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 16.

Nagyon alkohol szagú, a lehúzás kicsit fájdalmas de leszedi a hamsejteket

hgabi

2018. július 1.

Telitalálat! Tökéletesen leszedte az elhalt hámsejteket, megpuhította a bőrömet. Az illata kellemes, vaniliás :) BIztos újra veszem!

hgabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.