KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: hgabi, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Limitált kiadás

Az arany csillogású, vaníliakivonatot tartalmazó maszk finoman távolítja el az elhalt hámsejteket, faggyúlerakódásokat és szennyeződéseket, így kíméletesen, de hatékonyan tisztít.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

csemezb

2018. szeptember 11.

Meglepően olcsó termék volt, de nem lepett meg :D Ha nagyon vékonyan kenem, le lehet szedni, de fájdalmas, viszont egy csomó marad a kis tasakban, amit ugye ki kell dobni. Ha többet kenek kicsit, akkor le se lehet vakarni, konkrétan vörösre kapartam a fejem, mire lejött. Arról nem is beszélve, hogy a szaga, mintha vodkát kennék a fejemre, annyira érezhető az alkohol szaga benne..

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Pikvuo

2018. augusztus 24.

Én viszonylag szeretem. Bár igaz hogy tényleg nagyon erős alkohol szaga van és felkenésnél csíp, de az hamar elmúlik. Megszáradva könnyen lehúzható, azóta szebb a bőröm.

Pikvuo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Andrea1198

2018. augusztus 7.

Úr isten, soha többet nem. Nagyon alkohol szaga van, ennyi erővel vodkát is kenhetnék az arcomra. Kinyitottam a csomagot, de nem mertem fel kenni.

Andrea1198
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

zorica85

2018. július 30.

Ez valami borzasztó! Olyan alkoholszaga van, hogy csípte a szemem. Meg sem akart száradni, alig bírtam levakarni magamról. Az egyiket használtam el, a másikat tuti kidobom, teljes pénzkidobás volt.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

vvivien

2018. július 16.

Nagyon alkohol szagú, a lehúzás kicsit fájdalmas de leszedi a hamsejteket

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 16.

Nagyon alkohol szagú, a lehúzás kicsit fájdalmas de leszedi a hamsejteket

hgabi

2018. július 1.

Telitalálat! Tökéletesen leszedte az elhalt hámsejteket, megpuhította a bőrömet. Az illata kellemes, vaniliás :) BIztos újra veszem!

hgabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.