Isana

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő frangipáni kivonattal. Ápoló komplexet tartalmazó összetételének köszönhetően segít a bőr nedvességháztartását fenntartani és védeni azt a kiszáradástól. A puha és kellemes bőrérzetért.

bernadettmajdan

2018. szeptember 11.

Egyszerűen imádom az illatát. Hihetetlenül jó minőség az árához képest.
100 %

bernadettmajdan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Egyszerűen imádom az illatát. Hihetetlenül jó minőség az árához képest.
100 %

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 7.

Semmi extra nincs ebben a tusfürdőben, jó az illata és olcsó.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Semmi extra nincs ebben a tusfürdőben, jó az illata és olcsó.

Ella

2018. július 30.

Az illata nekem valamiért férfiasnak hat, de amúgy nem rossz tusfürdő.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Az illata nekem valamiért férfiasnak hat, de amúgy nem rossz tusfürdő.

Vanesszaeszter

2018. június 27.

Nagyon megtetszett a csomagolása,es nagyon jó árban volt! Imadtam, hogy a kupakhoz színben megegyező tusi van benne, viszont különösebben nem szerettem! Az illata nem rossz, gyümölcsös,rendesen habzik is...... nem hiszem, hogy újravásárolnám!

Vanesszaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Klaucsii

2018. június 18.

A csomagolás nagyon aranyos. Illata nem nagyon érezhető , de ettől függetlenül még voltam vele elégedve kb 1,5 hét alatt el is fogyott.

Klaucsii
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 18.

Linuxo

2018. június 14.

Ezt a tusfürdőt is a gyerekünknek vettem meg. A csomagolás volt a lényeg és az ára, mert szinte folyatja magára a tusfürdőket. Az illata nekem nem jött be különösebben.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

crazycatlady

2018. április 27.

Nagyon tetszett a csomagolás, jó az illata is, de semmi extra. Ennyi pénzért viszont teljesen jó :)

crazycatlady
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 27.

andreab97

2018. április 7.

Amikor megláttam nagyon tetszett a cuki csomagolása es az illata is kellemes, finom. Én szinte az összes Isana tusfürőt imádom és nem mellékes, hogy nagyon jó árban vannak!

andreab97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Babsszi

2018. április 2.

Nyilván a csomagolása miatt vettem meg, de nem lett nagy kedvencem. Az illata kellemes, de nem tartós viszont a leginkább az zavar benne hogy alig habzik. Ár-érték arányban a baleás tusik szerintem jobbak.

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

hencico

2018. március 16.

Csodás illata van. 😊

hencico
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Csodás illata van. 😊

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol