KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bbogi, Módosítva: 2015. július 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Kellemes illata mellett finom szemcséi eltávolítják az elhalt hámsejteket, bőrét puhává és selymessé varázsolja.

Bőrbarát, bőrgyógyászatilag igazolt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

jkrisztie2

2016. május 4.

Nagyon kellemes, igazi rebarbarás illatú, finom radírozószemcsés tusi. Egy élmény vele a zuhanyozás! Tavaszra pont ez kell nekem!

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 4.

vera00

2016. február 21.

Ezt a testradírt próbáltam ki legelőször. Az illata nagyon tetszik! Igazi nyár lesz a fürdőben! Sajnos neki is műanyag radírozó golyócskái vannak, viszont nagyon jó érzést hagy maga után. Feltétlenül kell hidratálni utána! Ár érték arányban megéri szerintem a pénzét, kevés termék kell csak egy alkalomra. Nekem sokáig elég volt. Kicsit habzik, illata a bőrön nem marad meg sokáig.

vera00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

Nicole88

2016. február 12.

Nekem most így télen kicsit furcsa a nyárias illata, de kibírható, mondhatni egész kellemes. Nekem a radírozó hatásával sincs bajom, teszi a dolgát. Nem tudom szárít-e, mert mindig használok testápolót is. Akinek tetszik az illata nyugodtan próbálja ki.

Nicole88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Dius89

2016. január 3.

Az illata kellemes, a radírozással nem vagyok kibékülve. A szemcsék jók, de valahogy kevésnek tűnnek. Ráadásul epilálás után nagyon csíp, ami eddig nem fordult elő egyik radírnál sem. Nem veszem újra.

Dius89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

tunderke0102

2015. december 8.

Ár érték arányban jó. Közepesen radiroz, illata kellemes. Újra nem venném.

tunderke0102
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 8.

Ár érték arányban jó. Közepesen radiroz, illata kellemes. Újra nem venném.

viktria

2015. november 27.

Nagyon finom illata van és jól is radíroz. Megéri!

viktria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Nagyon finom illata van és jól is radíroz. Megéri!

póniló

2015. október 27.

Eddig a Baleásért voltam oda, de mióta megvan ez, azt nem is használom. Sokkal jobban radíroz, a bőröm is jobban szereti, finom puhi leszek tőle :) Az illat számomra nem túlzottan mérvadó, mióta nem működik rendesen az orrom, de még az is tetszik.

póniló
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

narancsdzsem

2015. október 15.

Az illata finom, savanykás, és valóban rebarabarás. A szemcséket először nem látni, de ha már dörzsölök, érezni hogy működnek. Másnap is lehet érzeni a bőrön tusoláskor a hatását!

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

Lilia

2015. október 9.

Nagyon jó illatú, kis szemcseméretű bőrradír remek áron. :)

Lilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Nagyon jó illatú, kis szemcseméretű bőrradír remek áron. :)

mujerconfused

2015. szeptember 13.

Olcsó és rebarbarás, nekem ennyi elég :D a szemcsék kimondottan aprók, de jól radíroz.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Mesterséges színezék. Piros.