KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Intenzív ápolás a száraz és töredezett haj számára. Panthenol tartalma és a speciális olaj komplexum visszaadja a haj nedvességtartalmát, erőt és fényességet kölcsönöz neki. Regenerálja a sérült hajat, ápolja tövétől a végéig, könnyen kifésülhetővé válik.

Parabén és szilikonmentes.

Kiszerelés: 150 ml

cskittix

2017. október 13.

Sajnos nekem nem vált be, ennek ellenére elhasználtam. Igazából semmit nem tett a hajammal, addig volt csak puha amíg meg nem száradt utána ugyan olyan száraz volt a vége, mint előtte. 3-4 hét alatt el is fogyott, bár mivel nem drága ezért nem vonok le pontot, viszont amit nagyon nem szerettem benne, az az, hogy szállt a hajam használat után.
Többet vártam.

cskittix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Többet vártam.

Zsanci94

2017. augusztus 7.

A hajam szerette és a legjobb, hogy nem zsírosította, mint egyes hajmaszkok.

Zsanci94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

A hajam szerette és a legjobb, hogy nem zsírosította, mint egyes hajmaszkok.

GNóri

2017. július 17.

A nyaralásra kerestem egy viszonylag olcsó, kompakt kis hajápolót, amit pakolásnak és balzsamnak is tudok használni. A lehető legjobbkor teszteltem: ugyanis strandolás után mindig nagyon gubancos, száraz, sprőd lesz a hajam. Jól vizsgázott, szuper hajápoló. Selymes, gubancmentes, nagyon fényes tőle a hajam, olaj nélkül sem töredeznek a hajvégeim. Ennyi pénzért meg főleg megéri.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Babika20

2016. december 26.

Kellemes illata van, amit 1-2 napig talán érzek is. Samponozás után használom csak a száli részre kb. 3 percig hagyom rajta. Nem gubancol, talán picit selymesebb is tőle a hajvégem. Nem tudom felmérni, hogy használ e valamit, de szívesen nyúlok utána, bár újra nem venném. Érdekes állaga van, viszonylag sokat kinyomok a tenyerembe, de mikor felviszem, hirtelen nem marad belőle semmi :D

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

LegallyBlonde

2016. október 17.

Nagy csalódás ez a pakolás. Először egy "sima" hajmosás után használtam, kvázi balzsam helyett, de azért a balzsam 2-3 perces hatóidejénél azért tovább fent hagyva ( kb 10 perc ). Olyan semmilyen lett tőle a hajam, a "wow" érzés abszolút elmaradt, helyenként kifésülni se volt egyszerű ( az egyik értékmérő nálam egy hajpakolás/balzsam esetében az, hogy utána siklik benne a fésű...hát ez esetben itt-ott azért megakadt ) majd mikor megszárítottam a hajam, utána is kicsit szálkás volt a hajam. Most második alkalommal szintén nyilván samponos hajmosás után raktam fel, azonban előtte már pácolódott a hajam 3.5 órát kókuszolajban ( ennél könnyebb helyzetből már tényleg nem tud szerintem indulni egy hajpakolás ) de az eredmény megint ugyanaz lett, mint elsőre.
Kidobni nem fogom, mert arra azért sajnálom, majd valamivel összekeverve elhasználom. Ártani végül is nem ártott, - így azért adok 3 csillagot- de , hogy semmit nem is segített az biztos, meg az is, hogy újra venni se fogom.

LegallyBlonde
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

szilvasitimea

2016. augusztus 3.

Nagyon finom illata van, és csoda puha és fényes lesz tőle a seprű hajam :) !!

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Nagyon finom illata van, és csoda puha és fényes lesz tőle a seprű hajam :) !!

dora.banszki

2016. június 23.

Nagyon szerettem, a derékig érő göndör hajamat szépen kifésülhetővé és szép fényűvé varázsolta. Nem zsírosodott, nem nehezült el a hajam tőle. Sokszor vettem újra. A kiöblítés nélküli társára tértem át, mert kicsit lusta vagyok. :)

dora.banszki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Litta

2016. június 21.

Már régóta keresek a derékig érő, nagyondús, nagyonvastagszálú (sajnos töredezésre hajlamos) hajamra valami olyan pakolást, amitől jobban kezelhető lesz. Ez a termék az összetevői miatt tetszett meg, egy ideje odafigyelek arra, hogy minél inkább "mentes" hajápolókat használjak.
Az illata és az állaga rendben van, tényleg kicsit "öreg néni" szagú, de szerintem kellemes, nincs vele gond. Hajmosás után kb. fél órát szoktam a hajamon hagyni. Már több mint 1 hónapja használom, és sajnos be kell számolnom pár negatív tapasztalatról is:

1: Nem tartós a hatása. A hajmosás napján valóban selymes, könnyen fésülhető hajat ad, a következő napon is még okés, de a 3. napon már abszolút semmi nem maradt a puhaságból. A hajam ismét könnyen kócolódó, nehezen fésülhető és sprőd lesz, márpedig pont ezek miatt kell hajpakolást használnom, hiába vagyok a "kevesebb mindig több" híve.

2: Hullik tőle a hajam. Amíg nem használtam pár hajszálam volt csak mosás után a lefolyóban, mikor viszont ezt a pakolást lemosom, utána mindig nagy csomóval szedek ki, és fésülködéskor a fésűn is a padlón is rengeteg hajszál lesz, amik hosszúak, tehát nem letörtek, hanem egészben hullottak ki. Pár alkalommal időhiány miatt kihagytam a pakolást, akkor nem volt ilyen, szóval biztosan emiatt van.

3: Szerintem gyengíti is a hajvégeimet, kicsit mintha jobban töredezne.

Összefoglalva sajnos azt kell mondanom, hogy csalódtam ebben a termékben. Hiába jók az összetevői, ha a hajam nem szereti. Kidobni nem fogom, mert a pazarlás nem az én stílusom, de ha elfogy tovább keresem a tökéletes "mindenmentes" hajpakolást.

Litta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

3: Szerintem gyengíti is a hajvégeimet, kicsit mintha jobban töredezne.

Ritaa

2016. április 30.

Nem rossz a hatása, kellemes az illata és nem rossz az ára sem

Ritaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

Nem rossz a hatása, kellemes az illata és nem rossz az ára sem

Ellesmere77

2016. április 13.

Én általában heti egyszer, hajmosás előtt szoktam fent hagyni fél órára, a fejbőrömre nem teszek, csak a hajam végére. Tetszik az illata, valamire nagyon emlékeztet, de nem tudom mire, ez azóta is gyötör :P Kicsit tuttifrutti jellegű. Egyébként a végeredmény csillogó haj, jó hatással van a hajvégeimre is, úgyhogy ajánlom :)

Ellesmere77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 13.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol