KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Intenzív ápolás a száraz és töredezett haj számára. Panthenol tartalma és a speciális olaj komplexum visszaadja a haj nedvességtartalmát, erőt és fényességet kölcsönöz neki. Regenerálja a sérült hajat, ápolja tövétől a végéig, könnyen kifésülhetővé válik.

Parabén és szilikonmentes.

Kiszerelés: 150 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Arcsy

2018. június 14.

4.alkalommal mosok vele hajat,nekem bevált!
A termék is és az ára is nagyon jó!

Arcsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

4.alkalommal mosok vele hajat,nekem bevált!
A termék is és az ára is nagyon jó!

moniii88

2018. március 10.

Lassan egy éve használom, nekem bevállt. Az a tapasztalatom vele, hogy akkor fejti ki a legjobb hatást, ha törülközőszáraz hajra teszem fel. Én kb. 15 percet szoktam rajta hagyni. Mindenkinek ajánlom, mert napokig puha lesz tőle a haj, annak ellenére, hogy nincs benne szilikon.

moniii88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

hajmanias0404

2017. november 26.

nagyon folyos,szuros szagu egy valami
gubancokodott a hajam utana :(

hajmanias0404
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 26.

nagyon folyos,szuros szagu egy valami
gubancokodott a hajam utana :(

cskittix

2017. október 13.

Sajnos nekem nem vált be, ennek ellenére elhasználtam. Igazából semmit nem tett a hajammal, addig volt csak puha amíg meg nem száradt utána ugyan olyan száraz volt a vége, mint előtte. 3-4 hét alatt el is fogyott, bár mivel nem drága ezért nem vonok le pontot, viszont amit nagyon nem szerettem benne, az az, hogy szállt a hajam használat után.
Többet vártam.

cskittix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Többet vártam.

Zsanci94

2017. augusztus 7.

A hajam szerette és a legjobb, hogy nem zsírosította, mint egyes hajmaszkok.

Zsanci94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

A hajam szerette és a legjobb, hogy nem zsírosította, mint egyes hajmaszkok.

GNóri

2017. július 17.

A nyaralásra kerestem egy viszonylag olcsó, kompakt kis hajápolót, amit pakolásnak és balzsamnak is tudok használni. A lehető legjobbkor teszteltem: ugyanis strandolás után mindig nagyon gubancos, száraz, sprőd lesz a hajam. Jól vizsgázott, szuper hajápoló. Selymes, gubancmentes, nagyon fényes tőle a hajam, olaj nélkül sem töredeznek a hajvégeim. Ennyi pénzért meg főleg megéri.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Babika20

2016. december 26.

Kellemes illata van, amit 1-2 napig talán érzek is. Samponozás után használom csak a száli részre kb. 3 percig hagyom rajta. Nem gubancol, talán picit selymesebb is tőle a hajvégem. Nem tudom felmérni, hogy használ e valamit, de szívesen nyúlok utána, bár újra nem venném. Érdekes állaga van, viszonylag sokat kinyomok a tenyerembe, de mikor felviszem, hirtelen nem marad belőle semmi :D

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

LegallyBlonde

2016. október 17.

Nagy csalódás ez a pakolás. Először egy "sima" hajmosás után használtam, kvázi balzsam helyett, de azért a balzsam 2-3 perces hatóidejénél azért tovább fent hagyva ( kb 10 perc ). Olyan semmilyen lett tőle a hajam, a "wow" érzés abszolút elmaradt, helyenként kifésülni se volt egyszerű ( az egyik értékmérő nálam egy hajpakolás/balzsam esetében az, hogy utána siklik benne a fésű...hát ez esetben itt-ott azért megakadt ) majd mikor megszárítottam a hajam, utána is kicsit szálkás volt a hajam. Most második alkalommal szintén nyilván samponos hajmosás után raktam fel, azonban előtte már pácolódott a hajam 3.5 órát kókuszolajban ( ennél könnyebb helyzetből már tényleg nem tud szerintem indulni egy hajpakolás ) de az eredmény megint ugyanaz lett, mint elsőre.
Kidobni nem fogom, mert arra azért sajnálom, majd valamivel összekeverve elhasználom. Ártani végül is nem ártott, - így azért adok 3 csillagot- de , hogy semmit nem is segített az biztos, meg az is, hogy újra venni se fogom.

LegallyBlonde
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

szilvasitimea

2016. augusztus 3.

Nagyon finom illata van, és csoda puha és fényes lesz tőle a seprű hajam :) !!

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Nagyon finom illata van, és csoda puha és fényes lesz tőle a seprű hajam :) !!

dora.banszki

2016. június 23.

Nagyon szerettem, a derékig érő göndör hajamat szépen kifésülhetővé és szép fényűvé varázsolta. Nem zsírosodott, nem nehezült el a hajam tőle. Sokszor vettem újra. A kiöblítés nélküli társára tértem át, mert kicsit lusta vagyok. :)

dora.banszki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol