KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Sampon extrémen igénybevett és száraz hajra

Argán olajat, B5 provitamint és szilvamag kivonatot tartalmaz.Szilikonmentes.

CzFru

2017. január 16.

Hát csalódtam benne. Eleinte nagyon tetszett mert hihetetlen puha lett tőle a hajam. Zsírosított, de ezzel nincs baj mert a hajam alapból zsírosodásra hajlamos, de a hajhossz-hajvégek meg száradnak, és általában erre keresek megoldást.
A fő bajom vele, hogy olyan mintha nem tisztítana eléggé. Koszos érzetem van már egy nappal később, a hajam pedig furán néz ki. Nem veszem újra.

CzFru
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

ssyakaky

2017. január 11.

az első néhány hasznalatkor nagyon boldog voltam, mert ugy tunt hogy sikerült olcson szuper termeket szereznem, az illata nagyon tetszett es az is, amit a hajammal tett, ugyanis pihe-puha es szep fenyes lett tole. viszont egy ido utan azt vettem eszre, hogy kifejezetten szaritja a havegeimet, zero apolo hatas, igy lett teljes csalódás. talan utazasok alkalmaval elhasznalom, de nem vennem ujra.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

psxgirl

2016. november 14.

Nem voltam/vagyok saját márkás hajápolók híve, de itteni vélemények alapján gondoltam teszek egy próbát, mert más balea-s termékhez a ti hozzászólásaitok révén kaptam kedvet, s milyen jól tettem most is, hogy megvettem. Eredeti szőke, hosszú hajam van, nagyon szép fény ad neki, még balzsam nélkül is szuper puha és könnyen fésülhető. Azt hiszem ez egy kötelező darab lesz a fürdőbe, főleg ennyi pénzért, most már kíváncsi vagyok a másik Isana samponra is nagyon:)

psxgirl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Melcsi922

2016. október 7.

Eddig szilikonos hajápolókat használtam,így már hajmosás közben éreztem hogy más lesz a hajam tapintása ettől a sampontól.Viszont szárítás után kellemes meglepetés ért.Könnyen fésülhető,puha,selymes lett tőle a hajam.

Melcsi922
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

kokuszmokusz

2016. június 8.

Már az ötödik tubussal használom el,és egyszerűen tökéletes...sokáig keresgéltem a megfelelő sampont,hát nem hittem volna hogy ez lesz az! Csomagolása tetszik,illata jó...használat után puha tőle a hajam,és fényes. Rengeteg dicséretet kapok a szép hajam miatt :P Amit ennek a csodának köszönhetek!

kokuszmokusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 8.

Hannibal

2016. június 6.

Szép puha lesz a hajam tőle,habzik normálisan,olcsó is,a csomagolás is tetszik..
De a korpások messzire kerüljék,nekem olyan szinten begyulladt a fejbőröm tőle,hogy sírni tudtam volna úgy viszketetett másnap ..persze lehet,hogy valami egyéni érzékenység,nem a termék hibája . Nagyon sajnálom mert egyébként tetszik .

Hannibal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

ayse

2016. május 8.

Szőkitett hajam van ezert az arert tokeletes.balzsam nelkul sem rossz.

ayse
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 8.

Szőkitett hajam van ezert az arert tokeletes.balzsam nelkul sem rossz.

DianaS

2016. május 6.

Lassan elfogy, még télen vettem, teljesen elégedett vagyok vele! Ápol és nem zsírosítja a hajam. Az illatát is szeretem.

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 6.

Rure90

2016. március 6.

Már használom egy ideje, elvagyok vele, nem rossz, de igazából nem is egy nagy szám. Viszont az árát tekintve mindenképpen jobban megéri, mint amiket eddig használtam, hiszen azokat dupla vagy tripla ennyiért vettem meg...az illata nagyon tetszik, karácsonykor igazi hangulatcsináló lett volna, nekem minden egyes alkalomkor a zselés szaloncukor jut eszembe, és megkívánom őrülten, pedig nem is szeretem annyira:D:D

Rure90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Leona

2015. december 3.

Közösen használjuk a férjemmel. Nekem a festett, száraz hajam normálisan ápolja, amit elég nehéz volt eddig más samponokkal elérni, illetve finom illatos még napok múltán is. A férjemnek pedig szinte csodát tett a zsírosodásra hajlamos hajával. Eddig kétnaponta kellett hajat mosnia, most négynaponta.

Leona
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.