KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: csillahox, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Kiszerelés:   40 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Bőrradír gyöngyökkel finoman eltávolítja az elhalt hámsejteket az arcon,nyakon és a dekoltázson.

Sz_Réka

2017. november 14.

Kár volt változtatni az régin. Az új, lepkés változata bőrradírozásban sehol sincs a régihez képest. Tulajdonképpen tök fölösleges megvenni. :(

Sz_Réka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

mklari

2017. szeptember 21.

Egyszerűen imádom! Megfelelően radírozza a bőrt, nem túl durván de azért érződnek a radírozó szemcsék. Arcra és szemre is használom, szebb és simább lett tőle a bőröm!

mklari
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

luckyschr

2016. november 26.

Borzalmas. Szörnyű érzés megfogni és használni. Max rongybábuk tömésére lenne ez jó, de hogy az ember az arcát tisztítsa vele, arra szörnyű.

luckyschr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 26.

szivecske

2016. május 26.

Nagyon karcol sajnos, csak kíméletesen és óvatosan érdemes vele az arcbőrhöz nyúlni.... tonizáláshoz jó, sminklemosáshoz nagyon durva...tényleg smirgli...
Fölöslegesen nagyok is a párnák szerintem

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Fölöslegesen nagyok is a párnák szerintem