KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. november 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Ez a meleg szantálfa és mandarin illatú kézkrém felidézi a kandalló előtti kellemes esték hangulatát. Ápolja a kezet, hogy az finom és puha legyen.

Khadris

2017. december 11.

Csak azért vettem mert akartam valami kifejezetten téli kézkrémet, de nem csalódtam. Egy kicsit lágyabb, mint vártam, hamar beszívódik és finom illata van.(Ugyanezt az illatot vártam a tusfürdőtől is, de az nem ilyen.) Nem érzek hidratálásban különbséget a piros Isanás kézkrémtől, bár ezt az illata miatt többször kenem.

Khadris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

Helene

2017. december 7.

Nagyon jól hidratálja a kezemet. Igaz az én kezem nincs annyira kiszáradva emiatt csak esténként szoktam használni kézkrémet. Érezni lehet benne a mandarint és valami mást illatot még enyhén, gondolom ez lehetne a szantálfa illata. Ez az illat számomra nagyon is karácsonyi illat :) Reggelre is még érezhető a hatása, igaz akkora már halványabb az illata, de még mindig puha, lágy tapintású, hidratált a kezem. Egy szóval megszerettem és már beszereztem belőle még pár darabot :)

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

hera96

2017. december 3.

Nagyon finom illata van, jól hidratál viszont nekem kissé lassan szívódik be, és picit zsíros a hatása, de lehet csak én vagyok türelmetlen kivárni, hogy beszívja. De mindent egybevetve ár-érték arányban jó.

hera96
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

nikiii.*

2017. december 3.

Számomra a Soliteint kézkrémje volt a non-plus-ultra, viszont a semleges illat és a több, mint fél év használat után szerettem volna kipróbálni valami újat. A Rossmannban nézelődve megláttam ezt az olcsó kis csodát, ami elvarázsolt a kinézetével (néha csak szörnyülködök a női lét hülyeségein), majd pedig az illatával. Minden, ami szantálfa, ide vele. Nem elég, hogy olcsó és isteni az illata, nagyon hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után (órai jegyzetelés közben is bekenhetem a kezem és nem maszatolja össze a laptopom, nálam ez a belépőszint), jól hidratál, és fincsi érzés, amikor a kezeimen van. Nagyon, értsd, NAGYON száraz a kézfejem (száraz bőr + bacifóbia), szépen helyrehozza, nem várok el tőle többet. :) Az egyetlen bajom, hogy limitált kiadás, bár októbertől februárig tudnám csak elképzelni magamnak ezt az illatot... De erre az időszakra mindig használnám.

nikiii.*
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

blankasara

2017. november 24.

Mostanában rengeteg Isana terméket vásárolok, pedig mindig tartottam a saját márkás dolgoktól, de valahogy olyan bájos, ízléses, csajos a külsejük, hogy csak szép lehet a belsejük - gondolja az ember (jó a PR szakemberük :) ). Ezt első sorban a kedvesemnek vettem, akinek a lakásfelújítás kikezdte a szép bőrét és valami testesebb krém kellett a YR helyett. Nagyon jól bevált, finom az illata és már egy éjszaka után puhább a keze (a krémmel vastagon bekenés és kesztyűben alvás után).

blankasara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

DayanaComplow

2017. november 10.

Sosem volt szükségem kézkrémre, valahogy a bőröm mindig puha és nem szokása kiszáradni. De olyan jó illata volt, hogy muszáj volt megvennem, ennyi pénzért pláne. :D Az illata először azokra a joghurtos-mandarinos cukorkákra emlékeztet, amiket alsós koromban ettünk az osztálytársaimmal. Azonban az illat ami hosszútávon megmarad annyira már nem tetszik. A sütemények élesztős nyerstésztájára emlékeztet, és nem viccelek :/ Mindent összevetve nem rossz termék, 4 csillagot adok.

DayanaComplow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Traveler5

2017. november 8.

Az illata valami isteni! Nagyon puha lesz a mancsom tőle, a lábamra is kenegetem esténként. Szuper!

Traveler5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Cinc

2017. november 4.

Tegnap vettem épp, a szintén Isanás Tahiti-s limitált már elfogyott, nagyon szerettem, de kerestem valami télieset. Aztán szembe jött velem ő és azóta szagolgatom. Nekem nagyon tetszik az illata, hihetetlen puhává varázsolja a kezem és meleggé (ami nagy szó, jéghidegek mindig a kezeim). Nekem csillagos ötös, imádom, szeretem, nagyon jó lesz télire :)

Cinc
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

pillepocok

2017. október 29.

A szantálból sajnos semmit nem érezni, pedig az egyik kedvenc illatjegyem... Miután megvettem, akkor jöttem rá, hogy ez teljesen azt a narancsos tejszínes keménycukorka illatát viseli, amit kiskoromban oly sokszor ettünk.
Hidratálása nem rossz, bár lehetne kissé sűrűbb állaga.

pillepocok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Hidratálása nem rossz, bár lehetne kissé sűrűbb állaga.

Ria22

2017. október 11.

Nagyon kellemes termék, bár én nem érzem benne a mandarint külön, inkább olyan citrusos-vaníliás benyomást kelt. Erős az illata, de nem tolakodó. Szépen hidratál, bár ha tényleg száraz a bőröm többször kell kenni, úgyhogy irodai kézkrém lett belőle. Kicsit ragacsos marad felvitel után.

Ria22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak