KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Isana Herzenswärme Cosy Dreams Krémtusfürdő

Ár:   €0.89   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 6.

Ár:   €0.89
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás.

Tusfürdő meleg szantálfa és mandarin illattal.

mokojka

2018. január 17.

Finom illat,amit fürdés után nem lehet érezni, sajnos.Pedig jó ez a kis mandarin, nem is tudom, valami édeskéssel keveredve. Krémtusfürdőnek azért nem nevezném,inkább a krémes és a géles közötti. Nem szárít. A héten 199 forint a Rossmann-ban,ennyiért megéri kipróbálni a különleges illat miatt. Összességében egy erős közepes.

mokojka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Lengyelnicc

2018. január 13.

Nem tudom, észrevette e valaki, hogy ugyanolyan illata van, mint az összel kiadott sóskaramelles Isana tusinak. Ettöl eltekintve nagyon finom illatú.

Lengyelnicc
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Kremcica

2018. január 13.

Ismét egy borzalmas szagú Isana tusfürdő. Az idei téli limitáltak szerintem borzasztóan lettek. Nagyon nem vagyok megelégedve az Isana tusikkal (sajnos). Miután olcsók nem is vár az ember sokat, de legalább az illatuk legyen már jó.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

LSTE

2018. január 13.

Hihetetlen jó illatú, a szantálfa és a mandarin amúgy is nagy kedvenc. Nem túl tartós az illata, amiért egy csillagot levonnék, de nem fogok, mert annyira jó illata van... :D

Viszont lányok! Ha esetleg tudtod ilyen vagy esetleg hasonló illatú parfümöt, ne tartsátok magatokban. :)

LSTE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

nandy.25

2018. január 11.

Nagyon jól eltalált illatú, krémes, jól habzik. Be fogok belőle vásárolni. (most 199,-Ft a Rossmannban)

nandy.25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Zsuzsi216

2017. december 29.

Nagyon fincsi illata van. Nem gondoltam, hogy ennyire bejön, mert a flakonban szagolva annyira nem bűvölt el. Fürdés közben viszont nagyon jó: édes és melengető. Érdemes kipróbálni.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Nicu

2017. december 25.

Tényleg narancsos Campino cukor illata van. Finom, krémes állagú, jól habzik, és az illata mennyei számomra. Nem szárít, nem irritál. Még veszek, ha lesz belőle.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

pillepocok

2017. december 15.

Campino cukorka illat *.* Tökéletesen passzol a kézkrémjéhez. Az külön tetszik, hogy krémtusfürdő. Jól habzik, tartós az illata. Ez lett a legjobb tusi az idei limitáltak közül!

pillepocok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

0808

2017. december 13.

Csakis a csomagolás miatt emeltem le a polcról (üdvözlöm a marketingeseket) aztán az illata visszaröpített a gyerekkoromba , fogalmam sincs minek volt anno ilyen illata -még gyűröm az agyam a megfejtésen- de akkor imádtam és most ugyanaz köszönt vissza rám a flakonból, na persze, hogy jött velem haza.

Olyan jó esténként, mert akkor újra apuci pici lánya vagyok az a kislány a fonott fürtjeivel a kék iskolaköpenyével a narancs színű iskolatáskájával ... ááá de qva régen volt, szóval minden más mellékes a tusfürdővel kapcsolatban, nem érdekel a giccs, a "műmandarinszag" csak a pillanat amit kapok tőle.
A véleményem eléggé irreleváns, és túl személyes és talán csak nekem fontos, de bocs ez most olyan jó így nekem :)

0808
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

Khadris

2017. december 11.

Megvettem, mert korábban vettem az ajakápólót és a kézkrémet is ebből a sorozatból... de az illata engem a nagyonrossz konzum szaloncukrokra emlékeztet, émelyítően édes, semmi köze a kézkrém illatához amit kifejezetten imádok, és gondolom ennek is olyannak kellene lennie, de... a rosszullét jön rám tőle. Szeretetcsomagban továbbadom, hátha másnak nem büntetés. Amúgy minden rendben vele, szokásos Isana minőségű tusi.

Khadris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.