KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Testápoló vanília és dohányvirág illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Khadris

2017. december 11.

Ez nagyon puha, selymes, krémes, elég sűrű de jól el lehet oszlatni és gyorsan beszívódik, remekül hidratál (esti fürdés után reggelre viszketni szoktam most meg semmi), nagy adag, szuper illattal, kb. nem is kíváhatnék mást. Jaj és de jól néz ki a piros-fehér éjjeliszekrényemen!

Khadris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

tinyblackpaw

2017. december 10.

Az első ami feltűnt az a kellemes édes, kicsit füstös vaníliás illata. Nem érződik sokáig a bőrön de így is nagyon kellemes. A krém nem túl sűrű de nem is túl folyékony, gyorsan beszívódik és nagyszerűen hidratál. Nagyon puha lett tőle a bőröm pedig még a jobb fajta testápolók sem igazán tudják a télen kiszáradt bőrömet kellően hidratálni. A mennyiségéhez képest elég olcsó.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

dustyrose

2017. november 28.

Nagyon örültem amikor megláttam a rossmanban a nagy, tégelyes testvajakat - nagyon szeretem az ilyen jellegű termékeket, viszont a legtöbb márka fele ennyi mennyiséget ad körülberül az ár hatszorosáért.A krém maga nagyon gazdag és jól hidratál, könnyen kenhető és elég hamar beszívódik.Az illata nagyon tetszik, nem ismertem a dohányvirág illatát de pont olyan amit elképezleltem - kellemes, melengető füstös illat, nagyon jól kiegészítik egymást a vaníliával.Sajnálom hogy limitált kiadás, igyekszem majd feltankolni belőle mielőtt kivonják a forgalomból.

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Kósza

2017. november 1.

Finom tápláló, de nem túlzóan zsíros. Az illata isteni, és egy darabig szépen megmarad a bőrön. Nem a hagyományos vanília, hanem egy édeskés meleg kellemes illat, amibe a dohány lágyan vegyül bele. Első szaglásra szerintem szokatlan, de igazán melengető és finom!

Kósza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol