KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Isana Herzenswärme Lovely Winter Folyékony Krémszappan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Folyékony krémszappan vanília és dohányvirág illattal.

wildrose

2018. május 11.

Kellemes, egzotikus, édes illatú krémszappan, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a bőrt.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 11.

Zsuzsi216

2018. február 9.

A tusfürdőhöz nem jutottam hozzá, ezért a szappanra lecsaptam. Nagyon tetszik – ahogy általában az Isana folyékony szappanjai –, szuper illata van, krémes, nem szárít, olcsó. Ennél több nem kell.
Ja, és a csomagolása is tetszetős.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Ja, és a csomagolása is tetszetős.

perlita14

2017. december 20.

Mivel a tusfürdőjét egyszerűen imádom, amiért édes, füstös, télies az illata, elég jók az összetevői, nagyon olcsó és cuki a csomagolása, így mikor a koliban elfogyott a kézmosó és ezt megtaláltam azonnal lecsaptam rá. Így már nemcsak este, hanem bármely napszakban érezhetem ezt a csodás illatot. Jól habzik, nagyon olcsó, sok van benne. Mindent tud, amit tudnia kell.

perlita14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Khadris

2017. december 11.

Nagyon finom az illata, szappanként is oké.

Khadris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 11.

Nagyon finom az illata, szappanként is oké.

blankasara

2017. november 24.

Áhh, milyen finom tél-illat! :) Az az igazi bekuckózós, pihe-puha takaróba bújós, meleg illat és szépen is tisztít! :)

blankasara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sodium Lactate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!