KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   €0.89   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   €0.89
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő vanília és dohányvirág illattal.

busa01206

2017. október 18.

Hát valószínüleg ez egy megosztó illatú tusfürdő lesz, vagy csak én vagyok ilyen finnyás, de szerintem büdi :D tisztán lehet benne érezni az édes vaníliát, de ez a dohányvirág szag ez nekem nagyon zavaró, valószínüleg el se fogom tudnihasználni. Maga a tusi átlagos isana minőség főleg ennyi pénzért csak ne lenne ilyen budös :D

busa01206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Bubus06

2017. október 15.

Nagyon édes, nagyon nyámi sütis kekszes illata van. Még nem találkoztam ennyire eltalált sütis illattal! :) Nagyon bejövős...Elképzelhető hogy veszek még, nehogy elfogyjon mire tényleg tél és hó lesz. :D A dohányvirág a vaníliával nagyon telitalálat. Majd vadászom a testápolóját is. :)

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!