KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő vanília és dohányvirág illattal.

Noyko

2018. július 16.

Isteni csoda! Megvettem mert kellemes illata volt,nem a szimpla mindenhol kapható vanília. Aztán kipróbáltam...ennyi pénzért ilyen csodás illat?! Tartós,éreztem magamon még sokáig fürdés után is. Ritka. Párom is bele szeretett...annyira,hogy neki adtam a végén,mivel nagy vanília fanatik. Kár,hogy limitált. Örülnék neki egy normál kiadásban,téli minta nélkül. :)

Noyko
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

NoemiToth

2018. június 28.

Igazi téli csoda. Mindenkinek muszáj egyet beszereznie ebben az időszakban. Abszolút Advent hangulatot ad. Imádom.

NoemiToth
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

v.alexandra27

2018. április 30.

Imádtam az illatát, még fürdés után is érezhető volt rajtam :) Egyébként krémes, habzik, jól tisztít és nem szárít :)

v.alexandra27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Cherryeszti

2018. március 2.

Annyira különleges az illata! Imádom és rajtam hosszan is tart. Nagyon jól habzik!

Cherryeszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

SMH

2018. február 5.

Jaj én ennek hogy szeretem az illatát! Tényleg olyan illata van minta vaddohány virágnak, ami számomra szép emlékeket idéz fel. Kellemesen krémes, nem szárít és nagyon olcsó. Nem tudom még lehet-e a kapni, de ha igen, tutira veszek még belőle pár darabot, annyira kellemes vele a zuhanyzás.

SMH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

PinkMcFreeze

2018. január 30.

Szerintem borzasztó az illata, lehet csak nekem jött be, de magamra sem kentem, mert nem bírtam elviselni. Folyékonyszappanként lett végül elhasználva, de nagyon szárította az arcomat és a kézemet is. Nagyon vártam, hogy elfogyjon. Utóbbi időben a limitált illatokhoz adtak valami adalékot, mert az összes sokkal jobban szárít, mint előtte bármelyik ISANA márkájú tusfürdő, persze találtam egy kivételt, de a tényen nem változtat. Nem ajánlom senkinek! Förtelmes!

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Saranhuone

2018. január 9.

Ez nagyon nyami, betáraztam belőle mert limitált :D
Végre valami ami érzik rajtam tusolás után is!

Saranhuone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Ez nagyon nyami, betáraztam belőle mert limitált :D
Végre valami ami érzik rajtam tusolás után is!

Nicolett022

2017. december 20.

Annyira fantasztikus illata van, hogy mikor megvettem napokig ezt szagolgattam, és hozza azt a minőséget, mint a többi isana tusfürdő is. Azt hiszem visszamegyek a boltba és veszek még belőle pár dobozzal.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 20.

perlita14

2017. december 18.

Imádom ezt a tusfürdőt, azt akarom, hogy soha ne fogyjon el. Isteni édes illata van és mellé meleg, füstös, nagyon különleges is, tökéletes téli tusfürdő. Muszáj volt vennem belőle még egy dobozzal és a kézmosó is kellett. Egyébként meg vagyok vele elégedve olyan téren is, hogy aránylag sokáig érződik, nem szárít és jól habzik és pár dolgot nem tartalmaz, amik miatt volt már, hogy nem vettem meg egy terméket. Kedvenc tusfürdő kevesebb, mint 300 forintért. Csodálatos!

perlita14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

dorisss

2017. december 6.

Ez valami isteni! Meleg vaníliás, füstös illata van, ami minden napos használatra talán egy kicsit sok lenne, de számomra elképesztően eltalált tusfürdő lett.

dorisss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!