KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő vanília és dohányvirág illattal.

dorisss

2017. december 6.

Ez valami isteni! Meleg vaníliás, füstös illata van, ami minden napos használatra talán egy kicsit sok lenne, de számomra elképesztően eltalált tusfürdő lett.

dorisss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

annajeney

2017. december 6.

Nagyon szeretem, de ebben a téli szériában a Sweet and Salty jobb.

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Nagyon szeretem, de ebben a téli szériában a Sweet and Salty jobb.

candus

2017. december 5.

Nem tudom eldönteni, hogy imádom vagy utálom-e az illatát. Sokszor nagyon tetszik, de néha ki lehet vele kergetni a világból. Még meditálok rajta, de a mérleg inkább a nem kategória felé billen.

candus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Caesarine

2017. december 4.

Általában nem veszek édes illatú kencéket, nem az én világom, de ez egyszerűen megtetszett. Az állagát tekintve krémes, megfelelően habzik. Ár-érték arányban is helyt áll.

Caesarine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

lovecreams

2017. november 29.

UP: Rájöttem!! Katy Perry's Indi parfüm illat egy az egyben!!

Megmondom őszintén, nem szeretem a vaníliát..de ez az illat, megbabonáz. Leginkább engem a görög joghurtra emlékeztet:D Szép a csomagolása, nagy habokat képez, viszont az illata nem tartós:(

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

UP: Rájöttem!! Katy Perry's Indi parfüm illat egy az egyben!!

cherry19

2017. november 12.

Tetszik az illat, de kicsit túl sok.
Nem vagyok vaníliarajongó, de ez valamiért megtetszett a boltban, hazahoztam, de tömény a gyenge gyomromnak. Szerencsére nem érződik sokáig a bőrömön, miután lemostam, de arra a 15-20 percre nem vagyok túl jól tőle.
Mint tusfürdő teszi a dolgát.

cherry19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Tetszik az illat, de kicsit túl sok.
Mint tusfürdő teszi a dolgát.

FrostJaina

2017. november 10.

Neve, csomagolása nem illik az illatahoz. Egyáltalán nem lovely winteres. De nagyon tetszik az illata, ha lenne parfumbe tuti megvennem.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

Kremcica

2017. november 10.

Nekem se jön be az illata, nem kenném magamra de még kézmosónak sem szeretném. :( Gondoltam de jó, ha már van a boltban megszagolom és ha tetszik feltankolok belőle. De kinyitottam és egyből megszólalt a mellettem álló hölgy hogy szerinte az nem jó. Egyetértek, tényleg nem. A vaníliát szeretem de ez a dohányvirágos kombo elég megosztóra sikerült.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

mautika

2017. november 7.

Körülbelül az 50. tusfurdom, de ez az illat... nem bírtam otthagyni. Szerintem a teli szezon nagyon kedvence lesz.

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

zsofia960217

2017. november 4.

Nagyon finom az illata, bár nekem nem kimondottan téli, azért veszek még belőle egyet :D

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!