KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Folyékony szappan édes cseresznye és édesgyökér illattal.

SimonO

2018. május 9.

A célnak megfelelő, az illata kellemes volt, bár most találtam a márkában jobban bejött utántöltős kézmosót, ami szerintem hatékonyabb és tisztább érzést hagyott.
Műillatú, de nem zavart.
Egyszer megvételes.

SimonO
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

Műillatú, de nem zavart.
Egyszer megvételes.

Mona29

2018. március 6.

Nekünk bejött az illata. Igaz kézmosás után nem marad meg a bőrön, de kézmosás közben jó érezni. Szárítani nem szárított, de nem is hidratált. Tisztítani jól tisztított.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

Hopi

2018. február 6.

A balea utántöltőit szeretem, ezért gondoltam adok ennek is egy esélyt. Sajnos nem volt jó ötlet, mert az illata sajnos egyáltalán nem tetszik. Sem cseresznyére, sem sütire nem emlékeztet. A színe valóban nem túl szép, kicsit mézre hajaz, de végül is számomra a szappan színe teljesen lényegtelen, nekem a legfontosabb az illata, ami, mint már említettem nekem nem tetszik. Tisztítani jól tisztít, ebből a szempontból nincs vele baj. Nem baj, hogy limitált, mert biztos nem venném újra.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

Bubus06

2018. február 4.

Caesarine, ha elnézést kérsz a kifejezésedért, ha nem, akkor is magadat minősítetted ezzel. :/ Mert nem hiszem, hogy bárki, aki elolvassa a kommentedet, ők szeretnék hogy amikor ránéznek a szappan narancssárga színére, akkor a te "orrváladékod" jusson az eszükbe....(mint nekem) Mert ez nagyon gusztustalan. És minden más részét megértem a véleményednek, mert nem lehet egyforma senkinek.
Egyébként, nekem nincs bajom a szappannal. Se a színével, se az illatával, szerintem ilyen karácsonyi gumicukor szaloncukor illatú. Az meg dolog hogy egy picit szárít. Én kézkrémezek utána..Szerintem egy tök átlagos utántöltő. (és nekem jobb illatú mint bármelyik baleás..)
Nem hiszem hogy megérdemli ezt a leszólást. Úgyhogy azért is max. pontot adok neki.

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Dorine

2018. január 31.

Nagyon csalódott vagyok, mert eddig mindig Isana utántöltőket vettem, de ez nem jött be. Az illatával nincs bajom, de kb. 2 hete használom és a kezeim annyira szárazak és kirepedeztek, hogy fel kell függesztenem a használatát.

Dorine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

dunaimano

2018. január 20.

Nagyon bejön az illata! Kezdem felfedezni a rossmann termékeket, pedig korábban nem szerettem őket. De ezt is imádom egyszerűen!

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

rocksteadycat

2017. december 6.

Mennyei finom illata van! Imádom! Finom pillecukros-szilvás vagy nem is tudom. Ugyanolyan jól tisztít, mint a többi folyékony szappan,
de télen most ő a kedvenc. :)

rocksteadycat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

de télen most ő a kedvenc. :)

Caesarine

2017. december 4.

Úgy emlékeztem, hogy a tusfürdőjének kellemes illata van, ezért csak lekaptam a polcról és vittem. Hatalmas csalódás! Állaga és a színe is olyan, mint,a tavalyi arcüreg gyulladásomkor az orrváladék (már elnézés a kifejezésért), ráadásul az illata sem valami kellemes.

Caesarine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

sackoka

2017. december 3.

Megvettem mert olyan kis kedves csomagolasa van, de iszonyatosan büdös, utálok vele kezet mosni! 😑

sackoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sodium Lactate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!