KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   900 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3 x 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bubita, Módosítva: 2015. november 18.

Kiszerelés:   3 x 500 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

• Segíti a bőr természetes regenerálódását.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól és segít megőrizni annak simaságát és rugalmasságát.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Nicy011

2017. június 19.

Az illatosított, színes fürdősókat sosem tudtam használni, mivel nagyon érzékeny a bőröm. Így, ezt a natúr terméket választottam. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Kellemes fürdő készíthető belőle. Puha bőrt eredményez.

Nicy011
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

sztinke

2017. június 13.

Tök jó ez a fürdősó! Nem is gondoltam, hogy ennyire kellemes élmény lesz a kádban ülni ezzel, mert inkább az illatos-habos fürdőket kedvelem, de mégis érezhetően lazító élmény volt. És nagyon jót tett a bőrömnek! Puhább volt utána és az apróbb bőrhibákat is nagyon szépen kezelte. Azt hiszem rendszeresítem, főleg nyáron. :)

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Kriszti1976

2017. május 19.

Kellemesen ellazít a sós kádfürdő! Tiszta tengeri só, selymes bőröm lesz tőle és nagyon nyugtat is. Kedvező ár, jó termék.
Meg vagyok elégedve az összes Isanával:)

Kriszti1976
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Meg vagyok elégedve az összes Isanával:)

GNóri

2017. február 5.

Nagyon ritkán van időm arra, hogy bevackoljam magam órákra a kádba, így ha van erre lehetőségem, igyekszem mindig feldobni a kádfürdőzést valamivel. Most ezt a fürdősót választottam, és nagyon jól jött. Ellazít, nyugtat, ráadásul a bőrt is tisztítja és puhítja. Ami még plusz, hogy 1500g fürdősóért ez az ár nevetséges.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Noah27

2017. január 2.

Csatlakozom az előttem szólóhoz és amint látom,hogy alig van,már rendelem is a másik adagokat :)
Sokkal könnyebbé teszi a megfázás elviselését,a felszálló gőzzel együtt a náthás légzést is mérsékli.
Anyummal,párommal együtt imádjuk.

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Anyummal,párommal együtt imádjuk.

ancsa85

2016. december 4.

ha már csak 1 tasak van veszem az újabb adagot! nagyon szeretem jól ellazít, kikapcsol. tettem pici sót egy szórófejes flakonba és feltöltöttem vízzel, ha eszembe jut befújom vele az arcom. szépen lehúzza a pattanást, hátha másnak is ötlet.

ancsa85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

fuufanni

2016. november 4.

Kellemes tengeri fürdést idéz, nekem hiányzik kicsit bármilyen illat, de olajjal fel tudom dobni, jó nagy adag sokáig elég és nagyon olcsó.

fuufanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 4.

Irish

2016. október 22.

Az egyik legjobb fürdősó, amit valaha is próbáltam. Színtelen, semmi adalék nincs benne, tökéletesen oldódik, nem kell utána sikálni a kádat.
Újravevős, örök kedvenc.

Irish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

Újravevős, örök kedvenc.

Csibedli

2016. augusztus 18.

Nagyon jól esik egy kád sós vízben lazítani, közben belélegezni a sós levegőt, mintha sókamrában lennék. Jót tesz a pattanásoknak, narancsbőrnek, és minden egyéb bőrproblémának.

Csibedli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Pöti

2016. augusztus 13.

A DM-es tesót használtam eddig, de ebben is ugyanaz van ugyanolyan áron, szóval erre is csak 5 csillagot tudok adni.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 13.