KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2015. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Elnehezítés nélkül védi a hajat a hajszárítás, vagy hajsütővas használata során a kiszáradástól. Panthenolt tartalmazó formulával ápolja a hajat. Ragyogó kinézetet kölcsönöz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

fairyqueen

2017. április 11.

Kellemes illata van, de nem védte meg a hajamat a kitöredezéstől. Kissé talán szárított is, ami az amúgy is száraz hajvégeimnek nem tett jót.

fairyqueen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Krisztiina

2017. január 12.

Úgy adok neki 5 csillagot, mint a sicc! A hajápolásomban semmi nem változott, leszámítva azt, hogy elkezdtem ezt a hővédőt használni. Még ilyen szép fényes és finom tapintású nem volt a hajam, mint most. Igaz, nem napi rendszerességgel vasalom/sütöm a hajam. De két hajmosás között nagyon pöpec a hajam! ;-)

Krisztiina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 12.

takacseszti1985

2016. november 9.

Szerintem nagyon jó termék: félig megszárított hajra fújom, nagyon szép rendezett lesz a hajam, pedig festett szőke, és mindenfelé szoktak meredezni a száraz hajvégeim :) kb. 5ször használtam eddig, 5öst adok!

takacseszti1985
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

caramelcukk

2016. október 15.

Az illatával nincs gond,de borzalmasan szárította a hajam. A hajvègeim úgy néznek ki tőle mint egy elhasznált seprű!!! :( teljes pénzkidobás.... Ha lehetne mínusz 1 csillagot adnék!!

caramelcukk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

strangegirl

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 9.

habár nem igazán értek az összetevőihez, de nekem így néhány használat alapján nagyon tetszik és imádom az illatát:)

strangegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Agi104

2016. augusztus 7.

Teljesen elégedett vagyok vele. Nekem tetszik az illata, szèpen teszi a dolgát.
Amióta használom ( más ápolókkal együtt ), kevésbé töredezik a hajam.
Ki fogok próbálni más hővédőt is de biztosan fogok még venni.

Agi104
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Teljesen elégedett vagyok vele. Nekem tetszik az illata, szèpen teszi a dolgát.
Amióta használom ( más ápolókkal együtt ), kevésbé töredezik a hajam.
Ki fogok próbálni más hővédőt is de biztosan fogok még venni.

galanettka

2016. június 20.

Nincs viszonyìtási alapom, mert pár ève szinte nem is szárìtom ès nem is kìnzom magas hővel a hajam, de most gondoltam megveszem ezt ès kipróbálom, mert előkerült a hajvasalò ès a hajszárìtò is. Nekem az illata nagyon tetszik, nem nehezìti el a hajam egyáltalán ès nem tapasztaltam szárìtò hatást sem. Viszont hosszú távon szerintem nem jò használni a komoly alkoholtartalom miatt. Ritkázom majd a használatát, ki nem dobom, de nem veszem újra. Inkább költök olyanra egy kicsit többet, amiben az összetevők nem ütik egymást.

galanettka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

Dike01

2016. június 9.

tele van alkohollal és érezhetően szárít is :rendesen :(

Dike01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

tele van alkohollal és érezhetően szárít is :rendesen :(

panka987

2016. május 16.

399 Ft-ért vettem, a szaga valami borzasztó.. viszont maga a cucc tök jó, és szerintem újra fogom venni!

panka987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

citronella

2016. április 26.

Nem tudom,hogy mennyit ér,nemrég kezdtem rendszeresen használni,de nekem már a placebo érzet is szuper,hogy teszek valamit a hajamért. :) Pozitívumként meg tudom említeni,hogy nem zsírosítja vagy nehezíti el a hajat. Én az illatát is kedvelem.

citronella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.