KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsofia960217, Módosítva: 2018. február 8.

Kiszerelés:   7 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ginkgo kivonattal és E-vitaminnal, vízhiányos bőrre. Intenzív hidratáló ápolás - az ápolt és friss kinézetért. A Hydro Booster bőrápoló kapszulák rendszeres használat esetén bizonyítottan növelik a bőr nedvességtartalmát.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ramada86

2018. április 17.

Nekem nagyon nem jött be, túl zsírossá teszi a bőrömet!

Ramada86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Nekem nagyon nem jött be, túl zsírossá teszi a bőrömet!

Kuro

2018. április 11.

Kombinált bőrre nem a legjobb választás, tényleg nagyon olajos, nekem így nem vált be. Persze ez nem a termék hibája.
Én a kézfejemre és a könyökömre használom, szárazság ellen nagyon jót tesz.
Talán annyi kivetni való lenne benne, hogy az én arcomra sok volt az egy kapszulányi anyag, lehettek volna kisebbek az adagok.

Kuro
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Én a kézfejemre és a könyökömre használom, szárazság ellen nagyon jót tesz.

mivett

2018. március 9.

Az én bőröm nagyon szereti ezeket a kis kapszulákat. Napi 1-2x használom, de már egy csomag után látom a változást a bőrömön. Be is táraztam most belőle, amíg 25% akció van Isana termékekre. Ennyi pénzért egy próbát mindenkinek megér! :)

mivett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate