KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Ez az arcmaszk 24H Hydro komplex-szel gyors és intenzív hidratálást nyújt. Rendszeres használat esetén mérsékli a szárazság által okozott ráncocskákat. A feszülés érzetet csökkenti. A hialuronsav, aloe vera, avokádó olaj és cupuacu vaj kombinációja támogatja a bőr lipid-és nedvességegyensúlyát. A bőrnek sugárzóan friss tónust és selymesen puha érzetet nyújt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ramada86

2018. április 17.

Szerintem ugyanazt tudja mint a drágább fátyolmaszkok

Ramada86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Szerintem ugyanazt tudja mint a drágább fátyolmaszkok

Lina14

2018. április 15.

nekem sem hidratalt tul sokat, es szerintem is eleg vaskos az anyag
nekem amugy is viszonylag kisebb fejem van, de a szokkottnal is nagyobb volt a maszk, egyaltalan nem fedte le ar orcam tetejet vagy az allamat, viszont az arcom szelenel mindenhol tullogott
sajnos kettot vettem, a masodikat csak tolom, nem igazan akarodzik elhasznalni, bar valamikor biztos fogom, ha mar kifizettem
a furcsa, hogy a sima arckremjet meg imadom, ezert is volt akkora csalodas ez a termek

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

nekem sem hidratalt tul sokat, es szerintem is eleg vaskos az anyag

Nicu

2018. március 16.

A szövet nekem túl nagy az államnál, nehezen tudtam eligazítani. Vastag a szövet, és alig van rajta krém. Nem hidratált túlzottan. Nem irritált, nem okozott pattanásokat. Még jó, hogy leárazva vettem.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

ursuska

2018. március 9.

Hiába gyártották Koreában, a szövet túl vastag, túl kevés az esszencia, nem tapad jól az arca...nekem ez a maszk csalódás

ursuska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Kremcica

2018. március 6.

Miután nem egy drága dolog és télen jól jön az extra hidratálás megvettem. Nem rossz igazából, tele van anyaggal és nem érzem túlillatosítottnak sem. Még egy keveset ki is nyomkodtam belőle egy tégelybe. A maszk nekem az orrom körül nem akart megtapadni rendesen, máshol passzolt. Összességében jó hatással volt a bőrömre, valamelyest hidratált és csak kicsit ragadt. Jobban tetszik mint a Dm hasonló szövetmaszkja, a Garniereseknél is számomra sokkal jobb. Nyilván egy jó koreai vagy Neogence maszk színvonalát azért nem tudja hozni (megjegyzem ezen is gyártó országnak Dél-Korea van feltüntetve). Ár/értékben jó.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

lovecreams

2017. december 23.

Nekem nagyon bevált. Könnyű volt felhelyezni, az illata sem valami erős, viszont éppen elegendő anyag van a maszkban. 10-15 percig volt rajtam, majd amit hagyott, azt belemasszíroztam az arcomba. Gyorsan beszívódott, hidratálttá, puhává és kisimulttá tette a bőröm. Nem csípett, nem okozott pattanásokat..amiket ígér a leírásban, azt be is tartja! Biztosan veszek még:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

Kittyki

2017. december 21.

200 Ft-t vettem akciósan. Nekem nem tetszett. Nem tapadt jól az államnál, nem éreztem semmit se. Mintha kicsit frissebb lett volna 10 perc után a bőröm, de észrevettem később, hogy szinte ragad az arcom. Nem venném újra.

Kittyki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.