KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. december 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Ez az arcmaszk 24H Hydro komplex-szel gyors és intenzív hidratálást nyújt. Rendszeres használat esetén mérsékli a szárazság által okozott ráncocskákat. A feszülés érzetet csökkenti. A hialuronsav, aloe vera, avokádó olaj és cupuacu vaj kombinációja támogatja a bőr lipid-és nedvességegyensúlyát. A bőrnek sugárzóan friss tónust és selymesen puha érzetet nyújt.

umpalumpa

2018. december 6.

Meglepődtem, hogy nem tocsog annyira, mint az eddig használt néhány maszk, de mondjuk, hogy épp elég volt a hidegtől kiszáradt arcomra. Az összetevők elég jók, semmi komolyan ijesztő és az a kis illatanyag alig érezhető. Nem tartom valószínűnek, hogy emiatt, inkább a magas glicerintartalom lehetett az oka (már írtam az adminnak, hogy kimaradt az összetevők közül), hogy csípett. Eleinte jobban, aztán pár perc múlva csillapodott, majd teljesen elmúlt. Egészen jól illeszkedett, nem volt alkalma csúszkálni, mert nagyon gyorsan kihörpölte a bőröm a szérumot. Nem pirosodtam ki, inkább egységesebb, nyugodtabb lett a bőröm utána. Feltöltötte a képemet, nem húzódott, inkább kicsit ragacsos maradt, de este, itthonra elnézem. Egy tartalmas krém második rétegnek a maszklevétel után és irány az ágy :)
Asszem veszek még. 4 és 5 csillag közé taksálom. Legyen 5.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Asszem veszek még. 4 és 5 csillag közé taksálom. Legyen 5.

Candy21

2018. december 6.

Nekem tetszett jól hidratálta a bőrömet picit hagyott maga után egy ragacsos érzetet, de nem volt zavaró. Jól hűsitette az arcomat.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

Wattsy

2018. november 22.

Rengeteg "cucc" van benne, nagyon jól hűsít és hidratál, bár a levétel után kicsit ragacsos maradt a bőröm.

Wattsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

Forever0415

Korcsoport: < 18
2018. október 5.

Ez egy tök jó maszk, jól illeszkedik az arcra, olcsó, hűsít és hidratál, valamint nem szárad ki 10 perc alatt.

Forever0415
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 5.

Uveggalamb

2018. augusztus 31.

Csodálkozom a sok negatív véleményen. Szerintem ár-érték arányban elég jó kis cucc.
A szemkörnyékemen nem illeszkedett tökéletesen a maszk kivágása, de nem illeszkedhet tökéletesen mindenki arcára, ezt azért lássuk be. Az arcomon hagytam kb fél órára, a maradék krémet pedig az arcomba masszíroztam, másnapra szerintem szép hidratált volt a bőröm .
Ami nagyon tetszik, hogy természetes , semleges illata van, nem tolakodó, nem túl sok .
Kedvet kaptam más fátyolmaszkok kipróbálásához is, bár a legtöbb szerintem túl drága ahhoz, hogy csak egyszer használjuk, de erre nem sajnáltam a pénzt, 350 Ft-ot bőven megért.

Uveggalamb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

javi

2018. július 7.

Az apróbb ráncaimat mintha kicsit feltöltötte volna. Úgy érzem jól esett a bőrömnek, de nincs több egy kis kényeztetésnél. A kivágása miatt nekem sem illeszkedett túl jól. Hamarabb kiszáradt, mint a Balea fátyolmaszkja amit próbáltam, emiatt nehezebben maradt fent. Az van ráírva, hogy levétel után a bőrbe lehet masszírozni, vagy le lehet mosni. Én rajta hagytam az arcomon, de a furcsa ragadós húzó érzet nem múlt el ezért le kellett mosnom.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Stanczi

2018. június 9.

Vastag és nem illeszkedik a maszk az arcomra. Alig van benne folyadék és levétel után fura ragacsos érzet maradt a bőrömön, tápláló hatása nem igazán volt.
(a butylene glycol az érzékeny bőrt irritálhatja)

Stanczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

(a butylene glycol az érzékeny bőrt irritálhatja)

her6

2018. május 28.

Ki akartam próbálni többféle fátyolmaszkot is, így elsőre erre jutott a választásom. Egyáltalán nem érzem bármilyen hatását, a kivágása szörnyű, ezen felül másnapra még ki is pattogzott a bőröm tőle. Szörnyű, bár ennyi pénzért annyira nem sajnálom.

her6
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Leander

2018. május 28.

Nekem bejött. Frissít, hűsít, hidratál. Könnyű felhelyezni, szép, puha utána a bőröm nem irritál, kellemes, visszafogott az illata, egész napra hidratált a bőröm. Vannak átütőbb hatású fátyolmaszkok, de általában magasabb árkategóriában.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

vitezviki

2018. május 21.

Alapból kicsi fejem van, de a maszk nekem túl nagy volt, és még csak nem is maradt fent sok helyen. Plusz, nem vettem észre, hogy túl sokat hidratált volna. Nem venném újra

vitezviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.