KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   289 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Antibakteriális folyékony szappan mindennapos használatra.Grapefruit és menta kivonattal,száraz bőrre.

kincsq

2018. május 16.

Annyira szeretem az illatát! Rossmannban akciósan adták 200 Ft-ért, ha ezt tudom hogy ennyire jó, akkor beraktározok inkább belőle. Na de majd legközelebb..:)

kincsq
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

dunaimano

2018. január 20.

Nagyon jó! Kellemes illata van, tökéletes az állaga, imádok vele kezet mosni!

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Nagyon jó! Kellemes illata van, tökéletes az állaga, imádok vele kezet mosni!

Orsi94

2017. december 21.

Kedvenc! A drágább,agyon hype-olt vackok kiszárították a kezeimet, ez a szappan- nevetséges áron - tökéletes rá, nem okoz irritációt :)

Orsi94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

Violet 1

2017. november 15.

nálam alaptermék lett. jó az illata, állaga, olcsó, nem szárít. én is gyanakodom,hogy nem nyújt antibakteriális védelmet, de tiszta friss érzést ad kézmosás után. már kezdtem kicsit unni hogy ez az egy fajtája van, de nemsokára lecsapok a lótuszosra is...

Violet 1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

elfi777

2017. november 1.

Találunk időnként olyan szappant, ami közös kedvenc lesz, de ez az, ami mindig van itthon. Konyhába korábban sosem vettem külön, mióta ezzel találkoztam, a konyhában is van, a fürdőben is. Nekem/nálunk remekül bevált, abszolút alapdarabbá vált.
Nincs mese, megérdemli az ötöst.

elfi777
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Nincs mese, megérdemli az ötöst.

Zsuzsi216

2017. szeptember 15.

Valószínű, hogy nem antibakteriális, csak a marketingesek így nevezték el. Összességében elégedett vagyok.
Nem a konyhában, hanem a fördőben használom.
Finom grapefruit illata van, jó az állaga, nem szárít. Azt hiszem akkor vettem, amikor 199 forint volt akciósan. Érdemes akkor feltankolni belőle.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Nem a konyhában, hanem a fördőben használom.

Adry66

2017. augusztus 31.

Konyhában használom főleg, friss illata van, kellően tisztának érzem tőle a kezem. Elég olcsónak mondható a kategóriáján belül. Ajánlani tudom, nem szíritotta a kezemet és finom illata is van.

Adry66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

doozlie

2017. augusztus 27.

Csalódás, mert szeretem a Rossmannt, de átverés a Hygiene aktív felirat. Megtévesztés. 199 forintért vettem a Rossmannban akciósan. Ez így jó is lett volna, mert higiénikus szappanhoz ez baromi jó ár, DE a hátulján egy szó sem utal arra, hogy antibakteriális lenne. Nem tudom ki és mi alapján írta a leírásba ezt a szöveget, de a hátulján ez áll: "Az ISANA Hygiene Active folyékony szappan tisztítja és ápolja az Ön kezeit nap mint nap. Válogatott összetevői lágyan és gyengéden tisztítják a bőrt. Lágyan ápoló komplexet tartalmazó összetétele puhává és rugalmassá varázsolja az Ön kezeit." Ja és annyi, hogy ph semleges. Illatra fanyar citrusos.

doozlie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

molni66

2017. július 14.

Egyik kedvencem.Imádom az illatát és nekem teljes tisztaságérzetet ad.Ár érték arányban tökéletes.

molni66
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

fdorottya

2017. március 16.

Csatlakozom az előttem lévőhöz. Nekem sem nyújt olyan tisztaság érzetet. Kipróbáltam, egynek elment a DM-es sokkal jobb.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid