KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2018. július 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Folyékony krémszappan cseresznyevirág és jázmin illattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kremcica

2018. július 12.

Imádom az illatát! Kézmosót kerestem mikor megláttam a Rossmannban hogy akciósak a saját márkásak és erre böktem hogy talán jó illata lesz. Igazam is lett, finom illatú ami megmarad a kezeken és nem szárít. Annyira megtetszett hogy mikor láttam a flakonján limitált visszamentem és vettem még egyet. :)

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.