KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

Megkönnyíti a fésülködést, a gubancok miatti krokodilkönnyek hipp-hopp felszívódnak. Selyemproteinnel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

minor09

2017. február 14.

Hát ez a termék egy nagy nulla .. Kislányomnak vettem, de az még nem is számít, hogy nem porlaszt semmit sem csak fröcsköl .. Átraktam másik flakonba, ami kifogyott, de még az se tudta porlasztani. Egyszóval ami benne van annak kell ilyen silány minőségnek lennie. Kislányom haját csak eláztatta meg adott hozzá valami illatot, de semmit sem ért .. egy nagy pénzkidobás volt .. szerencsére nem volt drága ...

minor09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Jelizz

2017. január 27.

500 ft ot kiadtam erte. Kar volt..... illatos viz. Nem csinal semmit se a hajjal. Vegre elfogyott :(

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

Hidratálók: Hydrolyzed Silk