KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2013. augusztus 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes, kímélő körömlakklemosó.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

avealena

2018. október 3.

Jól teszi a dolgát, bár a csillámos lakkok leszedésével kicsit küszködik, de azon kívül jól teljesít. A szaga valóban nagyon erős, nekem akár fejfájást is tud okozni, emellett szárítja kicsit a körömágyat. Plusz pont viszont jár neki, mert acetonmentes.

avealena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

javi

2018. augusztus 21.

Csillámos lakkokkal nehezebben bírkózik meg, de amúgy jól működik, kicsit dörzsölve lehoz mindent. Viszont a kiöntője nem a legjobb, teljesen nyitott és emiatt többször többet löttyint ki, mint kéne.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

QueenOfDisaster

2018. augusztus 17.

Csak ezt használom, szépen leszedi a sötétebb, vagy csillogó lakkokat is. Az illata megszokható, bár nem a legkellemesebb.

QueenOfDisaster
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Anheszenamon

2018. július 7.

Teszi a dolgát, jól leszedi a körömlakkot, bár a szaga elég erős.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Teszi a dolgát, jól leszedi a körömlakkot, bár a szaga elég erős.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. június 22.

Teljesen megfelel arra acélra, amire tervezték. Minden erőlködés nélkül, acetonmentesen lehet vele eltávolítani a körömlakkot, nálam ez utóbbi egy fő szempont a választásnál. Hatékony és az ára is baráti.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 22.

Mamamacica

2018. május 30.

A lakkot szépen leszedi, a szagával még barátkoznom kell, nem szárítja a körmöt, nem hagy maga után ragacsos érzetet.

Mamamacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

kfruzsi1

2018. május 16.

Elégedett vagyok a termékkel. Nagyon jól lehozza a sötét színű körömlakkot is.

kfruzsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Elégedett vagyok a termékkel. Nagyon jól lehozza a sötét színű körömlakkot is.

Hecate

2018. május 1.

Akárcsak az Isana zöld körömlakklemosójával ezzel is nagyon elégedett vagyok. Szépen és gyorsan leviszi a festéket. Engem nem csíp, pedig érzékeny a bőröm és más márkák lemosóival bizony volt, hogy szenvedtem. Elég nagy kiszerelés és elég picit használni belőle. Mivel keveset kell löttyintem a vattakorongra belőle, hatékonyan és hamar dolgozik, meg hidratálok kézkrémmel utána engem a szaga sem zavar. Szerintem tipikus körömlakklemosó illat, szóval ha nincs a zöld akkor feltétlenül ezt veszem.

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 1.

dunaimano

2018. január 12.

Ezt használom, elég jól leszedi a körmeimet.

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Ezt használom, elég jól leszedi a körmeimet.

nicolekitti

2017. november 12.

Szerintem nem büdös és teljesen jó lemosó. Árban is nagyon baráti, ugyan annyi kell belőle, mint más lemosónál.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.

Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Sárga színezék.