KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2013. augusztus 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes, kímélő körömlakklemosó.

kfruzsi1

2018. május 16.

Elégedett vagyok a termékkel. Nagyon jól lehozza a sötét színű körömlakkot is.

kfruzsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Elégedett vagyok a termékkel. Nagyon jól lehozza a sötét színű körömlakkot is.

Hecate

2018. május 1.

Akárcsak az Isana zöld körömlakklemosójával ezzel is nagyon elégedett vagyok. Szépen és gyorsan leviszi a festéket. Engem nem csíp, pedig érzékeny a bőröm és más márkák lemosóival bizony volt, hogy szenvedtem. Elég nagy kiszerelés és elég picit használni belőle. Mivel keveset kell löttyintem a vattakorongra belőle, hatékonyan és hamar dolgozik, meg hidratálok kézkrémmel utána engem a szaga sem zavar. Szerintem tipikus körömlakklemosó illat, szóval ha nincs a zöld akkor feltétlenül ezt veszem.

Hecate
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 1.

dunaimano

2018. január 12.

Ezt használom, elég jól leszedi a körmeimet.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Ezt használom, elég jól leszedi a körmeimet.

nicolekitti

2017. november 12.

Szerintem nem büdös és teljesen jó lemosó. Árban is nagyon baráti, ugyan annyi kell belőle, mint más lemosónál.

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Easy Come Easy Go

2017. október 29.

A szaga valami rettenet büdös, de minden körömlakkot, még a csillogósat is könnyedén le tudom vele mosni. Kicsit kiszárítja a körömágyamat, de egy kis ápoló olaj segít ezen.

Easy Come Easy Go
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

Linuxo

2017. augusztus 12.

Hiba volt a jól bevált acetonos, mandula illatú testvérkéjét erre lecserélnem, mert ez valami szörnyű büdös. Amúgy tette a dolgát, szépen eloldotta a körömlakkot, csak a szaga volt borzalmas.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

meowlya

2017. július 15.

Hasonlóan kedvelem, mint a zöld társát. Teszi a dolgát, de sajnos egy picit szárít. :(

meowlya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

DayanaComplow

2017. június 2.

Mióta megtaláltam az illatos verzióját, azt használom. De semmivel sem marad el mögötte. Tökéletesen teszi a dolgát.

DayanaComplow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Nittuska

2017. május 18.

Ritkán lakkozom a körmeim, ez teszi a dolgát. Nem drága, sok van benne..
Amiért nem veszem újra az a szagaaa...
Az alkoholtól rendesen fuldoklóm pff

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Ritkán lakkozom a körmeim, ez teszi a dolgát. Nem drága, sok van benne..
Amiért nem veszem újra az a szagaaa...
Az alkoholtól rendesen fuldoklóm pff

DawnMelody

2017. április 22.

Rettentően vacak, vékony és töredezésre hajlamos körmeim vannak, nagyon meg kell válogassak mindent, amivel érintkeznek...ezért is vettem le ezt a förmedvényt a polcról, akkor még azt hittem, jó ötlet, hisz' kímélő...! Hát úgy roncsolja a körmeimet és a bőrt körülötte, hogy hetekig (!) tart, míg vállalható állapotba hozom a kezem. Lemezesen feltörnek tőle a körmeim, leszakadnak, teljesen szétmennek. Nem lenne ez ennyire tragikus és nem pontoznám le, ha nem kímélő acetonmentesként lenne reklámozva. Kár volt!

DawnMelody
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.

Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Sárga színezék.