KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: melange5014, az összetevőket feltöltötte: mano1, Módosítva: 2017. május 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Egyszerű, alapos és hosszantartó szőrtelenítés a hónalj, láb és a kar területeire. Használata egyszerű, mikrohullámú sütőben pillanatok alatt melegíthető.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Maxina

2015. március 27.

Szóval hogy is kezdjek hozzá.... Ültem otthon ezzel a gyantával majd felkerestem ezt az oldalt, amit nagyon szeretek.
Az előttem szóló hölgy kitűnően tudja használni , ellenben velem. Nekem sehogyan sem jött össze!
Először túl forró lett, kb 40 percet vártam mire kihűlt ( de nem is volt annyira meleg ) hogy kezdeni lehet vele valamit. Felkentem..rátetettem a papírt, na ekkor szembesültem hogy zsíros az egész és átitatta a gyanta papírt. Jött a na mindegy.. lerántom rész, és semmi.. minden maradt a helyén. Ezt kb 4x próbáltam meg ( szemöldök ) 1 szőrszállal sem lettem szegényebb.. Ekkor bemérgesedtem és eltettem az egészet. Nekem abszolúte nem jött be.. sőt nagy csalódás volt, nagy reményeket fűztem hozzá. Én térhetek vissza a régi gyantámhoz...

Maxina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

mano1

2014. május 21.

Feltöltöttem az inci-jét. Remélem hamarosan elfogadják így Ti is láthatjátok. Most látom csak hogy tele van parabénnel . Ettől függetlenül, én nagyon kedvelem. Gyorsan, alaposan lehet vele dolgozni. Pikk-pakk és készen vagyok. Azelőtt a Veet termékcsaládot használtam, de mivel ez olcsóbb áttértem erre. NEM bántam meg. Csak ajánlani tudom Nektek.

mano1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Propylene Glycol, Sorbitol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.