KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   339 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek

Limitált kiadás

Ápoló krém arcra,testre,kézre.Panthenollal,shea vajjal,avokádóolajjal és kókuszolajjal.

Yette

(!)
2017. október 12.

Mikor előszőr a kezemhez kaptam ezt a krémet azt gondoltam hogy ez a termék iszonyatosan kicsi és magamtól biztos nem vettem volna meg.
Szerencsére azóta nagyban változott a véleményem.
Egy kifejeztten kellems krémet tisztelhetek ebben a termékben. Parfümös illatával és vajas állagával hamar belopta magát a szívembe, és táskám elmaradhatatlan kellékévé vált. Igen jól végzi a dolgát,és nagyon intenzíven hidratál.
Összeségében csak imádni tudom ezt a terméket, és ajánlani mindenkinek.

Yette
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

Szerencsére azóta nagyban változott a véleményem.
Összeségében csak imádni tudom ezt a terméket, és ajánlani mindenkinek.

boczagica

2017. január 3.

Kettőt is vásároltam ebből a limitált szériás krémből. Nagyon szerettem. Kellemes illat szép csomagolás, bár nem praktikus mert féltem mindig a kormeimet nyitáskor. Konnyen felszívódik. Valóban ápol. Tulajdonképpen ennél a terméknél jottem rá, milyen jó dolog a shea vaj. Borzasztó gyorsan elfogyott. Inkább lenne sima műanyag tégelyben a kétszerese a terméknek.Én csak kézre használtam.

boczagica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 3.

Flower1008

2016. december 10.

Nagyon kellemes illatú. Jó a száraz bőrömnek, szépen hidratálja :D A táskámban tartom mindig, direkt erre a célra vettem, mivel picike kiszerelés, de sűrű krém. Gazdaságos és kis helyen is elfér.

Flower1008
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.

Via84

2016. június 21.

Annyira szép a tégely,hogy nem tudtam ott hagyni, főleg 400Ft-ért! :)Az illata is tényleg annyira finom, hogy én is elviselném parfümként! :-D Teljes kézre használom meg dekoltázsra, teszi a dolgát! Esetleg nincs ilyen nagyobb kiadásban? Természetesen 5* :)

Via84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Szpanna

2016. május 18.

Kellemes illat, kellemes állag, a csomagolása csodaszép. Érzékeny bőrre csak óvatosan ajánlom.

Szpanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

Odil

2016. május 2.

Rettenetesen kellemes impulzusvásárlás volt. Erősen tápláló, de könnyen beszívódó kence olyan púderes, gyengéd, édeskés illattal, amit parfümként is imádnék napokon, amikor taknyos és szürke a világ. Szívből ajánlom.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak