KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, Módosítva: 2018. március 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Zsuzsi216

2018. június 13.

Szerintem teljesen rendben van. Nem lesz a kedvencem, nem fogom valószínűleg újra megvenni, mert vannak jobbak ennél.
Kellemes illata van, engem nem szárít.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

Kellemes illata van, engem nem szárít.

Mamamacica

2018. május 30.

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Tényleg kellemes az illata, de sajnos borzasztóan kiszárítja a kezet.

Mamamacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

Vendy254

2018. február 28.

Az illata kellemes de borzasztóan kiszártította a kezem. :/

Vendy254
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Az illata kellemes de borzasztóan kiszártította a kezem. :/

justagirl

2017. május 23.

Eleinte nagyon szerettem, jó pár tasak elfogyott már amikor elkezdett szárítani. Napi egy két kézmosásnál nem tűnik fel, de ha gyakrabban kell használni akkor igen.

justagirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

viviendiamond91

2017. január 30.

Ár és értékarányban tökéletesnek mondanám.Full csillagot csak az illata miatt nem kap, elmegy kellemes de nem a kedvenc illatom.Jól habzik,jól tisztít.

viviendiamond91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Kremcica

2016. július 7.

Kettős a véleményem ezzel a termékkel kapcsolatban. Egyrészt az illata kellemes, nekem nem hiányzik az intenzív illat. De előfordul hogy egy nap a megszokottnál többször mosok kezet és egyértelműen szárítja a kezem.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

RBea

2016. május 16.

Mikor pelenkát rendelek a Rossmanntól, szoktam mellé egy ilyet is. Babakézre, popsira is bevált, pedig érzékeny bőrűek. Évek óta használjuk.

RBea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

Mandarinka

2016. április 27.

Engem is nagyon szárított:(

Mandarinka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 27.

Engem is nagyon szárított:(

kincsö

2016. január 16.

Vèlemèny? ? Rakàs s...r !!!!!! Csak ez a ....Isana szàrìtja szèt a kezem. Befejeztem vele -100 csillag

kincsö
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.

natasa

2016. január 16.

Olcsó, de napi használattal látványosan szétszárította a kezem. A sensitiv jelző enyhén szólva túlzás.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 16.