KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillia, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

24 órás hatású alumíniumsó- és alkoholmentes pumpás dezodor.

lanaisthequeen

2018. január 27.

Nagyon régóta keresem már a megfelelő dezodort. Nálam a szempont az, hogy az adott márka ne teszteljen állatokon, illetve aluminiumsó-mentes legyen a termék. Sajnos eddig nem nagyon vált be semmilyen dezodor, pedig nem nevezném magam izzadékonynak, de a szagokat nem igazán fedte el egyik sem. Ezt az ára miatt választottam főként. Az illata is nagyon tetszett, illetve plusz pont, hogy nem tartalmaz alkoholt, így frissen borotvált bőrre is alkalmazható. Eleinte nem nagyon fűztem hozzá sok reményt, de eddig bevált. Az illata tényleg hosszantartó, nagyon sokáig érzem magamon. Fürdés után szoktam használni, illetve reggelente. Az illata ennyi használat mellett marad meg, nem érzem izzadtságszagúnak magamat. A habzása és az, hogy lassan szárad, valóban zavaró (emiatt a négy csillag), engem az, hogy ragad, személy szerint nem zavar, és a bőröm sem szárítja - ezeket leszámítva kiváló eddig. Kíváncsi vagyok, hogy hosszabb távon is beválik-e, illetve nagyobb hajtásban, melegben is ugyanúgy elfedi-e a szagokat.
Amúgy a kiszerelése nekem nagyon tetszik, számomra nem kényelmetlen a nagyobb üveg. :)

lanaisthequeen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Hecate

2017. december 29.

Nagyon kedvelem az illatát és előny, hogy aluminiumsót nem tartalmaz. Az üvege viszont nehéz, így nem ideális táskában cipelni. Ráadásul, ahogy többen is írták hamar habzik. Sajnos az ára is eléggé felment (800 Forint körül láttam), és mivel hamar elfogy nekem így már nem éri meg, pedig az említett kedvező tulajdonságainak nagyon örültem. Ha javítanának a hátrányain újra venném.

Hecate
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

vrgdo1991

2017. december 4.

Át szerettem volna térni az alumínium mentes dezodorokra. Illlatra ez volt a legkellemesebb, bőszen használtam nyáron, amikor véresre száradt a hónaljam. Először nem erre a termékre gyanakodtam, majd mikor másodszorra is így jártam, azonnal landolt a kukában. Szívem szerint mínusz csillagosra értékelném!!!

vrgdo1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

wiolet

2017. december 1.

Kifújom, habot képez, amit az ujjaimmal dolgozok el... Most komoly? Nem vagyok túl izzadós típus, de sokat nem ért. Igaz, hogy nem szagosodtam be, de a verejtékezés miatti nedvesség érzete nem volt annyira kellemes. Ősszel használtam, nyáron meg se kísérlem. Az illata viszont nagyon tetszik, a Niveára emlékeztet. Egyszer megpróbáltam, ennyi volt.

wiolet
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 1.

Pupika2

2017. május 21.

Habzik. Mi a fenétől habzik?
Egyébként az illata nekem tetszik, engem is inkább a Niveás golyós dezodorra emlékeztet. Borotválkozás után este használom mert nem csíp egyáltalán és egy napig ki szokott tartani (kb fél éve használom, nyílván ezalatt nem volt 40 fokos nyár :D ). Végülis azon kívül, hogy gusztustalan habot fúj más bajom nincs vele, de biztos, hogy ilyet soha többet nem veszek.

Pupika2
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 21.

Habzik. Mi a fenétől habzik?

Loona

2017. január 4.

Update: hát nem a porlasztója a ludas, mer a Baleás üvegbe áttöltve is habzik :P
A többi része a korábbi véleményemnek igaziból változatlan, annyi kitétellel, hogy egyedüli dezodorként biztosan nem tudnám használni, mert most, télen, a hideg előszobába/fürdőbe kimenve reggel egyszerűen nem tudom magam rávenni, hogy a kenegetéssel időzzek és közben fázzak, így az elmúlt két hónapban csak akkor használtam, ha közvetlen borotválás után kellett dezodor, hogy elkerüljem az alkoholos okozta csípő érzést a frissen borotvált bőrön. Ez valamennyit levon az értékéből, de összességében megtartom a négy csillagot, mert melegben nekem rendben működött.

2016. áprillis 15:
Egy ideje már szemeztem ezzel a dezodorral, de nem akartam addig megvenni, amíg még két másik is nyitva van. Végül csak nem bírtam várni, és akcióban ezt is megvettem. Egyelőre vegyesek, de inkább pozitívak a vele kapcsolatos érzelmeim. Később, amikor hosszabb ideig használtam már, mindenképp frissítek majd.

Tényleg klasszikus Rossmann-dezodor szaga van (nekem kis kiszerelésű alumentes fújós Isanám van, annak pont ugyanilyen a szaga), de szerencsére hamar elillan. Amit én sem értek, az az, hogy tényleg fehér habként jön ki, mintha legalábbis rossz áteresztő-képességű fújót tettek volna rá, ami túlporlasztja a lötyit. Ki fogom próbálni a Balea hasonló kinézetű dezodorjának a fújófejével is, hátha azzal működik, de persze lehet, hogy a folyadék maga hajlamos erre. Egyelőre én úgy tudtam használni, hogy odafújok kettőt (a habosodás miatt legalább nem folyik), majd kézzel bemasszírozgatom, szóval picit több macera, de így működött.
Tényleg nagyon ragacsos, első használatra vagy egy órán át ragadtam tőle - másodikra viszont viszonylag gyorsan megszáradt, szerintem azért, mert 1. tovább masszirkáztam, 2. feltartott kezekkel szárítottam utána a hajam 5 percig :D mire befejeztem, eltűnt a ragadósság.

Kétszer próbáltam eddig: egy átlagos munkanapon, ekkor reggel használva estig kitartott; illetve buli előtt - az áttáncolt bulin ugyan vizesre izzadtam (ez egy ilyen dezodornál várható is volt), de egyáltalán nem lettem büdi, és a ruhám sem lett foltos. Az első pozitív tapasztalatok miatt, illetve a szép összetevők és jó ár miatt a habos-ragacsosság macerával együtt is adok neki 4 csillagot.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

2016. áprillis 15:

Veronika8614

2017. január 4.

Pénzkidobás volt, borzalmas. Habzik, és ha befújom magam semmi hatást nem érzek, napközbeni használatra benne van a táskámban, de igazából semmi értelme csak sajnálom kidobni.
A habzás meg elég gusztustalan, és ragad is. De mitől habzik???

Veronika8614
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

A habzás meg elég gusztustalan, és ragad is. De mitől habzik???

SzTellsIt

2016. november 2.

Katasztrófa! Bőrirritáció miatt vettem meg, reméltem, hogy az állaga nem azt fogja eredményezni, hogy kifújom és lecsorog a derekamig. De, sajnos így működik nálam, habosodást nem vettem észre. Próbáltam az ujjaimra fújni és azzal kenni a hónaljamra, de úgy semmi értelme, nem az ujjaimat akarom dezodorálni. Nagyon szükségem lett volna egy ilyen deóra, de nagyot koppantam vele. A 40 fokot nem bírja, semmilyen szagot nem fed el, mintha semmi nem lenne rajtam.

SzTellsIt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Tytto

2016. február 23.

Hát én nem tudom, hogy csak nálam katasztrofális-e, de akárhová is fújva habot képez, ha megszárad, összeragasztja a hónaljamat. Meg is néztem utólag a címkéjét, hogy ez biztos dezodor és nem hajfixáló?? Kibírhatatlanul ragad, ha nem szórok rá egy rakat hintőport. És után kell fújni naponta többször, ha bátran akarjuk emelgetni a karunkat.

Tytto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Zaynab

2015. december 29.

Én nemrég vettem meg (pár órája) és csak egyszer, fürdés után használtam.
A pumpás dezodorokat állandóan a nyakamra fújom, nem is értem miért. Ez az első deo, amit a hónom alá fújtam be.
Az illatával kapcsolatosan nem teljesen értek egyet azzal, aki "olcsó, tipikus rossmann-os szag" jelzővel illette a terméket, mert nekem elsőre a fehér nivea pumpás deo jutott tőle az eszembe.
Én 399-ért vettem amúgy, tehát százassal olcsóbban, mint az itt megjelölt ár.
Egész nap főztem, mostam, takarítottam és nem érzem, hogy izzadt lennék. Nincsen izzadságfolt, nincsen izzadságszag, de jó illat sincs.
Megvettem az alterra zsályás deot és egy isana spray-t is emellé.
Szóval, eddig egyszer teszteltem és aktív voltam napközben, de nem izzadtam meg estére. Tehát nekem eddig tetszik.

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 29.

Én nemrég vettem meg (pár órája) és csak egyszer, fürdés után használtam.
Én 399-ért vettem amúgy, tehát százassal olcsóbban, mint az itt megjelölt ár.
Megvettem az alterra zsályás deot és egy isana spray-t is emellé.

Hidratálók: Propylene Glycol