KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillia, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

24 órás hatású alumíniumsó- és alkoholmentes pumpás dezodor.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pupika2

2017. május 21.

Habzik. Mi a fenétől habzik?
Egyébként az illata nekem tetszik, engem is inkább a Niveás golyós dezodorra emlékeztet. Borotválkozás után este használom mert nem csíp egyáltalán és egy napig ki szokott tartani (kb fél éve használom, nyílván ezalatt nem volt 40 fokos nyár :D ). Végülis azon kívül, hogy gusztustalan habot fúj más bajom nincs vele, de biztos, hogy ilyet soha többet nem veszek.

Pupika2
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 21.

Habzik. Mi a fenétől habzik?

Loona

2017. január 4.

Update: hát nem a porlasztója a ludas, mer a Baleás üvegbe áttöltve is habzik :P
A többi része a korábbi véleményemnek igaziból változatlan, annyi kitétellel, hogy egyedüli dezodorként biztosan nem tudnám használni, mert most, télen, a hideg előszobába/fürdőbe kimenve reggel egyszerűen nem tudom magam rávenni, hogy a kenegetéssel időzzek és közben fázzak, így az elmúlt két hónapban csak akkor használtam, ha közvetlen borotválás után kellett dezodor, hogy elkerüljem az alkoholos okozta csípő érzést a frissen borotvált bőrön. Ez valamennyit levon az értékéből, de összességében megtartom a négy csillagot, mert melegben nekem rendben működött.

2016. áprillis 15:
Egy ideje már szemeztem ezzel a dezodorral, de nem akartam addig megvenni, amíg még két másik is nyitva van. Végül csak nem bírtam várni, és akcióban ezt is megvettem. Egyelőre vegyesek, de inkább pozitívak a vele kapcsolatos érzelmeim. Később, amikor hosszabb ideig használtam már, mindenképp frissítek majd.

Tényleg klasszikus Rossmann-dezodor szaga van (nekem kis kiszerelésű alumentes fújós Isanám van, annak pont ugyanilyen a szaga), de szerencsére hamar elillan. Amit én sem értek, az az, hogy tényleg fehér habként jön ki, mintha legalábbis rossz áteresztő-képességű fújót tettek volna rá, ami túlporlasztja a lötyit. Ki fogom próbálni a Balea hasonló kinézetű dezodorjának a fújófejével is, hátha azzal működik, de persze lehet, hogy a folyadék maga hajlamos erre. Egyelőre én úgy tudtam használni, hogy odafújok kettőt (a habosodás miatt legalább nem folyik), majd kézzel bemasszírozgatom, szóval picit több macera, de így működött.
Tényleg nagyon ragacsos, első használatra vagy egy órán át ragadtam tőle - másodikra viszont viszonylag gyorsan megszáradt, szerintem azért, mert 1. tovább masszirkáztam, 2. feltartott kezekkel szárítottam utána a hajam 5 percig :D mire befejeztem, eltűnt a ragadósság.

Kétszer próbáltam eddig: egy átlagos munkanapon, ekkor reggel használva estig kitartott; illetve buli előtt - az áttáncolt bulin ugyan vizesre izzadtam (ez egy ilyen dezodornál várható is volt), de egyáltalán nem lettem büdi, és a ruhám sem lett foltos. Az első pozitív tapasztalatok miatt, illetve a szép összetevők és jó ár miatt a habos-ragacsosság macerával együtt is adok neki 4 csillagot.

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

2016. áprillis 15:

Veronika8614

2017. január 4.

Pénzkidobás volt, borzalmas. Habzik, és ha befújom magam semmi hatást nem érzek, napközbeni használatra benne van a táskámban, de igazából semmi értelme csak sajnálom kidobni.
A habzás meg elég gusztustalan, és ragad is. De mitől habzik???

Veronika8614
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 4.

A habzás meg elég gusztustalan, és ragad is. De mitől habzik???

SzTellsIt

2016. november 2.

Katasztrófa! Bőrirritáció miatt vettem meg, reméltem, hogy az állaga nem azt fogja eredményezni, hogy kifújom és lecsorog a derekamig. De, sajnos így működik nálam, habosodást nem vettem észre. Próbáltam az ujjaimra fújni és azzal kenni a hónaljamra, de úgy semmi értelme, nem az ujjaimat akarom dezodorálni. Nagyon szükségem lett volna egy ilyen deóra, de nagyot koppantam vele. A 40 fokot nem bírja, semmilyen szagot nem fed el, mintha semmi nem lenne rajtam.

SzTellsIt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Tytto

2016. február 23.

Hát én nem tudom, hogy csak nálam katasztrofális-e, de akárhová is fújva habot képez, ha megszárad, összeragasztja a hónaljamat. Meg is néztem utólag a címkéjét, hogy ez biztos dezodor és nem hajfixáló?? Kibírhatatlanul ragad, ha nem szórok rá egy rakat hintőport. És után kell fújni naponta többször, ha bátran akarjuk emelgetni a karunkat.

Tytto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

Zaynab

2015. december 29.

Én nemrég vettem meg (pár órája) és csak egyszer, fürdés után használtam.
A pumpás dezodorokat állandóan a nyakamra fújom, nem is értem miért. Ez az első deo, amit a hónom alá fújtam be.
Az illatával kapcsolatosan nem teljesen értek egyet azzal, aki "olcsó, tipikus rossmann-os szag" jelzővel illette a terméket, mert nekem elsőre a fehér nivea pumpás deo jutott tőle az eszembe.
Én 399-ért vettem amúgy, tehát százassal olcsóbban, mint az itt megjelölt ár.
Egész nap főztem, mostam, takarítottam és nem érzem, hogy izzadt lennék. Nincsen izzadságfolt, nincsen izzadságszag, de jó illat sincs.
Megvettem az alterra zsályás deot és egy isana spray-t is emellé.
Szóval, eddig egyszer teszteltem és aktív voltam napközben, de nem izzadtam meg estére. Tehát nekem eddig tetszik.

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 29.

Én nemrég vettem meg (pár órája) és csak egyszer, fürdés után használtam.
Én 399-ért vettem amúgy, tehát százassal olcsóbban, mint az itt megjelölt ár.
Megvettem az alterra zsályás deot és egy isana spray-t is emellé.

baranyeszter

2015. december 3.

Volt már jobb és rosszabb dezodorom is. Nyilván értékelni kell, hogy nem csak alumínium, de alkohol sincs benne. Mindezek alapján bátran állíthatom, hogy még éjszakára is kevés :) de ha óránként frissíti az ember, talán-talán jó lehet.
Mindezt úgy mondom, hogy én extrán izzadós vagyok, tehát akinek csak minimális dezodorálás kell, annak beválhat. Nálam kizárt, hogy olyankor használjam, ha ki kell lépni a lakásból :)

Mondjuk a szagára készüljetek fel, tipikus "olcsó Rossmann márkatermék" szaga van. Én tettem hozzá illóolajat, kicsit úgy elviselhetőbb.

baranyeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

jete92

2015. november 20.

Picit várni kell, hogy megszáradjon, de nem vészesen sokat. Teszi a dolgát, nincs erős illata és nagyon sokáig lesz elég. Más dezodorokat is használok, váltogatom őket, így még tovább fog tartani.

jete92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

zsofi03

2015. november 3.

Ki szerettem volna próbálni valami új dezodort, ami alkoholmentes. Elsőre egész jól választottam. Tetszik, hogy nincs erős illata, de mégis frissnek érzem magam tőle. Véd a testszagok ellen. Bár nem tudom, hogy 40 fokban is így teljesítene. Nem hagy foltot a ruhán. Ami picit zavaró, hogy fújás után hagyni kell kicsit száradni.

zsofi03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Hidratálók: Propylene Glycol