KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bvlgari001, Módosítva: 2015. január 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kifejezetten a száraz bőrre lett kifejlesztve. A pantenol javít a bőr nedvességmegkötő képességén, ezáltal nem szárad ki olyan könnyen. A glicerin, E-vitamin és kókuszolaj tartalma révén kényezteti a bőrt, miközben kellemes illata megérinti érzékeit. Könnyen eloszlatható és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Ásványiolaj,- parabén,- szilikon mentes.

Rencsi23

2017. január 14.

Az egyik legjobb testápoló :)
Gyorsan beszívódik, finom az illata, 2 nap alatt helyre hozta a bőröm.
Ár-értek aránya is szuper.

Rencsi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Az egyik legjobb testápoló :)
Gyorsan beszívódik, finom az illata, 2 nap alatt helyre hozta a bőröm.
Ár-értek aránya is szuper.

TimyBlanco

2017. január 11.

Csupa jót tudok róla mondani. Az illata nagyon kellemes, ár-érték arányban kiváló és 2 nap alatt helyrerakta a kiszáradt, kirepedezett kezemet (tél-hideg), amire pl. a körömvirág krém nem volt képes hetek alatt. Az egész család ezt használja.

TimyBlanco
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

tokoscsajszi

Korcsoport: < 18
2016. december 31.

Nem "csodaszer" de èn teljesen elégedett vagyok vele. Nem ad de többet, se kevesebbet mint amire számítottam.
-puhítja a bőrt és ápolja
-az illata is jó
Nem száraz a bőrőm(de a szőrtelenítéstől száraz lesz)ezért muszáj használni valamit. És mint már írtam: pihi-puhi bőrt ad, valamint a bőrömön marad az illata, de csak úgy érezni ha konkrétan beleszimatolok a bőrömbe.
Összeségében: Jó kis krém, nem csodaszer, de amit vársz megadja. Én tuti újraveszem ha valaha elfogy, maximum más illatban. :)
Ja és én nem vettem észre hogy filmréteget hagyna pedig jó vastagon kenem. Ennek elenére gyorsan beszippantja-viszonylag- a bőrömbe, de csak annyira hogy még érzem hogy hat. 5* ha észrevenném a filmréteget levonok egy csillagot vagy ud-elek, de ami hat az hat!!
(Ui.: Jó ég mennyit írtam!)

tokoscsajszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 31.

-puhítja a bőrt és ápolja
-az illata is jó
(Ui.: Jó ég mennyit írtam!)

Ayase

2016. december 22.

Az elején kellemes volt az illata, a végére viszont már nagyon untam. Megfelelően hidratál, gyorsan beszívódik. Az őszi-téli időszakra nekem tökéletes volt, mondjuk nincs különösebben száraz bőröm. Ár-mennyiség-érték tekintetében rendben van :)

Ayase
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

Kingácska0807

2016. december 16.

Ha akarnék se tudnék belekötni. Egyszerűen csodás. Nagyon kellemes számomra az illata. Szépek az összetevők,roppant gazdaságos. Nagyon jól hidratál, mindezt potom összegért cserébe.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 16.

Kesudio

2016. december 8.

Összetevői miatt vettem meg. Kiszerelése nagyon tetszik, utolsó cseppig hasznosítható. Jó, hogy ilyen nagy kiszerelésű, nem fogy olyan gyorsan, és ekkora mennyiség ennyi pénzért nagyon megéri. Az illata nekem kicsit erős. Az állaga annyira nem tetszik, nekem túl sűrű, jobban szeretem a hígabb testápolókat, amiket könnyebb kenni. Pillanatok alatt beszívódik és jól hidratál. Nyáron mikor leégtem, 2-3 óránként kentem magam vele jó vastagon, és egy-két nap alatt levitte a gyulladást. Szóval biztos jó hatással van a bőrre. Ami nagyon meglepett, és nem tudom eldönteni, pozitívum-e vagy sem, hogy este fürdés után bekenem magam, és másnap este fürdés közben mintha a víz félig-meddig leperegne a bőrömről, közben meg a vízzel keveredve folyik végig rajtam a testápoló (amit előző este magamra kentem és pillanatok alatt beszívódott?). Olyan, mintha maradna egy réteg testápoló a bőröm felszínén, ami rögzül, és ott marad addig, míg le nem mosom. Összességében elégedett vagyok, jó kis testápoló, de nagyon erős illata és sűrű állaga miatt nem hiszem, hogy újraveszem.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Kingus23

2016. december 5.

Álmaim krémje!!! Nagyon hamar beszívódik, kellemes illat gazdaságos kiszerelés kedvező ár :) biztosan újra fogom venni

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

ditta2016

2016. november 9.

Meg vagyok elégedve, de estére kell használni, mert azért ragad egy kicsit. Illatos lesz tőle a pizsamám :P

ditta2016
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 9.

Irish

2016. október 22.

Hatalmas kiszerelés. Ár-érték arányban kiváló, de nekem semmi extrát nem nyújtott. Télre kevés is, mert nagyon híg. Az állaga alapján elég kétséges mennyi shea vaj lehet a termékben...

Irish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

DettiZsu

2016. október 7.

Szerintem nagyon jó kis termék. Sűrű, jó illata van, gyorsan beszívódik, én azt sem tapasztalom, hogy ragacsos érzetet hagyna maga után. A normál bőrömet jól hidratálja. Nekem az illata kifejezetten tetszik. Összességében ár-érték és főleg mennyiség arányában jól szuperál.

DettiZsu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak