KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bvlgari001, Módosítva: 2015. január 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kifejezetten a száraz bőrre lett kifejlesztve. A pantenol javít a bőr nedvességmegkötő képességén, ezáltal nem szárad ki olyan könnyen. A glicerin, E-vitamin és kókuszolaj tartalma révén kényezteti a bőrt, miközben kellemes illata megérinti érzékeit. Könnyen eloszlatható és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Ásványiolaj,- parabén,- szilikon mentes.

Szandika12

2018. január 23.

A barátom ezt használja, nagyon jól hidratál, sok oldalú krém, remélem lassan saját magamon is szeretni fogom az illatát, akkor talán veszek is egyet. :)

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

SzL

2017. december 29.

Nagyon száraz bőröm van. És elsősorban azért vettem ezt mert jó árért elég sok terméket kapni. Eléggé vizes krém, gyorsan beszívódik. A vizes, könnyed állag miatt nem is hidratál olyan extrém módon. De azért jó zuhanyzás után elkenegetni. Az illata nem olyan erős.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

KataCsipszer

Korcsoport: < 18
2017. december 12.

szeretem

KataCsipszer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 12.

szeretem

Eszterk6

2017. december 4.

Főleg azért vettem mert jók az összetevői és ár-érték aránya is nagyon jó. Sokáig tartott, bár az illata elég mű de jó. Száraz a bőröm a lábszáramon főleg. Csodát nem tett vele, de hamar beszívódott. Kicsit vizesebb krém nem az a zsíros, testes krém. Télre főleg vmi 'erősebbet' fogok keresni.

Eszterk6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Hkanna

2017. november 13.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Sajnos nekem nem jött be. 🙁 Könnyen beszívódik, jól hidratál, de az illatával nem bírok megbírkózni. Nagyon műanyag. Este fürdés után használom, a férjem szerint autóillatósító szaga van, mintha taxiban ülne az ágyban mellettem. 😂 Olcsó és nagy kiszerelés. Kéz és lábkrémnek jó lesz.

Hkanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

olisamsi

2017. augusztus 9.

Nagyon szeretem, jobb mint a balea hasonlo kremje.
Kicsit vizes hatasu, de nagyon gyorsan beszivodik es szep bor marad hatra.

olisamsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Nagyon szeretem, jobb mint a balea hasonlo kremje.
Kicsit vizes hatasu, de nagyon gyorsan beszivodik es szep bor marad hatra.

areka

2017. július 16.

Nagyon jó illata van, könnyen beszívódik. Ár-érték arányban nagyon jó és nagyon sokáig elég. Már jóideje használom és még mindig nagyon sok van benne.megérte megvenni.

areka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

lilyrosedepp

2017. július 15.

Kb. Féléve vettem és most tartok ott hogy alig van benne egy kevés. Nagyon szeretem, tetszik a kakaó illata. Jó hogy nem hagy zsiros érzetet, több napog érezni hogy ápolja a bőröm. Kicsit nehéz nekem eldolgozni, de emiatt nem vonok le.

lilyrosedepp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

MrsEskild

2017. július 12.

Nem csodaszer, de nekem nem is lehet nagyot alkotni ilyesmiben.:)
Számomra tökéletes, ha kényeztetni akarom magam, bekenem vele magamat. Egyébként lehet sok lenne az illata, vagyis megunnám, de így teljesen jó.:)
Nem tudom száraz bőrre is hatásos e.

MrsEskild
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 12.

Nem csodaszer, de nekem nem is lehet nagyot alkotni ilyesmiben.:)
Nem tudom száraz bőrre is hatásos e.

Bernini

2017. július 10.

Nekem bevált, jó az illata és sokáig elég, pedig van hogy reggel-este krémezek :)

Bernini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak