KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bvlgari001, Módosítva: 2015. január 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kifejezetten a száraz bőrre lett kifejlesztve. A pantenol javít a bőr nedvességmegkötő képességén, ezáltal nem szárad ki olyan könnyen. A glicerin, E-vitamin és kókuszolaj tartalma révén kényezteti a bőrt, miközben kellemes illata megérinti érzékeit. Könnyen eloszlatható és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Ásványiolaj,- parabén,- szilikon mentes.

Ár: 600 , Eladó: mmartina97
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

ifju15

2018. december 14.

Nekem annyira nem vált be, nem hidratál eléggé. Kevés az én száraz bőrömnek. Elhasználom de nem veszem újra.

Update: nagyon nem szeretem semmenyire nem hidratál, bekenem vele magam és ugyanúgy száraznak erzem a bőröm, mintha nem kentem fel volna semmit. Alig várom hogy elfogyjon de szerintem el sem fogom hasznalni! Sokan szeretik es az illata kellemes ezert nem adok 1*-ot.

ifju15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

sateenkaarigirl

2018. december 10.

Bár nem száraz a bőröm, az illata miatt muszáj volt kipróbálnom. Nekem tökéletesen bevált, megfelelően hidratál és valami fantasztikusan jó illatú lesz tőle a bőröm. Az óriási kiszerelése miatt pedig plusz pont.

sateenkaarigirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

Eszti8908

2018. november 14.

Eléggé akciósan vettem de a teljes árát is többszörösen megéri. Elég tartamas krém és jól is hidratál, így állati sokáig elég. Mindenképp ajánlom

Eszti8908
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

stripedpanda

2018. november 1.

Elég száraz bőröm van sajnos, még így nyáron is, de ez a krém segít rajta. Nagyon jó az illata, szerintem inkább vaniliás, mint kakaós. Kicsit nehéz elkenni, mert elég sűrű, de hamar beszívódik és nem hagy ragacsos réteget vagy zsíros érzetet sem. Újravenném, de ez a hatalmas tégely szerintem elég lesz még egy ideig :D Kíváncsi leszek, télen hogy fog majd teljesíteni.

Update: Felhúzom 5*-ra az értékelését, mert nagyon megszerettem, már újra is vettem. :) Az állagát már megszoktam, az furcsa volt eleinte. A bőrömet pedig nagyon puhává teszi, az illatát is imádom.

stripedpanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

chinchulin

2018. november 1.

Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg. Legszuperebb testápoló, amit valaha találtam. Nagyon jó csokis illata van (a fiú lakótársaim odavoltak tőle :D), és rendkívül puhává teszi a bőröm, emiatt nem is kell naponta használni. Ár-érték arányban is nyerő.

chinchulin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

dory008

2018. október 23.

Büdös és nem szívódik be teljesen, még másnap is érzek valami kellemetlen réteget a bőrömön

dory008
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Sztellaaaaa

2018. október 19.

500ml-es kiszerelésért és a számomra megfelelőnek mondható összetevőiért nagyon megéri az árát, szerintem az egyik legjobb! Az itteni vélemények hatására (is) vásároltam meg. Az illata mennyei, gyorsan felszívódik és nagyon puhává és egészségesen fénylővé teszi az egész testemet. Plusz pont hogy nincsen benne se parabén, se ásványi olaj és szilikon.
Biztos hogy újra fogom venni!!

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Biztos hogy újra fogom venni!!

iloveyoued

2018. október 8.

Ár/érték arányban egész jó. Nagyjából gyorsan beszívódik, jól is hidratál, de bőrön nekem fura műanyagszagú lesz :( elhasználom,de már nagyon várom hogy elfogyjon, ami elég sokára lesz, mert óriási adag!

iloveyoued
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

Rekaa09

2018. szeptember 28.

Tetszik hogy gyorsan beszívódik, az illata is mennyei. Az ára is szuper! Az őszi-téli időszakra vettem az amúgy nem száraz bőrömre, jól hidratál, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön.

Rekaa09
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Nnikolett

2018. szeptember 11.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Valóban remekül hidratál, könnyen eloszlatható, és ahhoz képest, hogy mennyire testes, hamar beszívódik. Mégsem tudok öt csillagot adni, mert nem bírom a szagát. Nagyon erős, brutálisan émelyítő, geil.

Nnikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak