KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bvlgari001, Módosítva: 2015. január 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kifejezetten a száraz bőrre lett kifejlesztve. A pantenol javít a bőr nedvességmegkötő képességén, ezáltal nem szárad ki olyan könnyen. A glicerin, E-vitamin és kókuszolaj tartalma révén kényezteti a bőrt, miközben kellemes illata megérinti érzékeit. Könnyen eloszlatható és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Ásványiolaj,- parabén,- szilikon mentes.

Ár: 400 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű, 1-2 alkalommal próbált, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.

iloveyoued

2018. október 8.

Ár/érték arányban egész jó. Nagyjából gyorsan beszívódik, jól is hidratál, de bőrön nekem fura műanyagszagú lesz :( elhasználom,de már nagyon várom hogy elfogyjon, ami elég sokára lesz, mert óriási adag!

iloveyoued
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

Rekaa09

2018. szeptember 28.

Tetszik hogy gyorsan beszívódik, az illata is mennyei. Az ára is szuper! Az őszi-téli időszakra vettem az amúgy nem száraz bőrömre, jól hidratál, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön.

Rekaa09
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

Nnikolett

2018. szeptember 11.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Valóban remekül hidratál, könnyen eloszlatható, és ahhoz képest, hogy mennyire testes, hamar beszívódik. Mégsem tudok öt csillagot adni, mert nem bírom a szagát. Nagyon erős, brutálisan émelyítő, geil.

Nnikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Fannii15

2018. augusztus 24.

Szeretem mert nagyon jó az ár érték arány, jól hidratál, kellemes illata van, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, és mivel tégelyes maximálisan el lehet használni a tégely tartalmát, csak ajánlani tudom

Fannii15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

zorica85

2018. augusztus 12.

Óriási adag nagyon kedvező áron, pláne akciósan. Fincsi édes kakaós illata van, gyorsan beszívódik, nekem abszolút bevált, pattanásokat sem okozott. Egész jók sz összetevői. Biztosan megveszem újra ha elfogy vagy egy másik illat változatát.

2018. augusztus: Újravettem akciósan nemrég, pedig van még a másikban. Nyáron is kenem, a picit megpirult bőröm is szépen megnyugtatja, nagyon szeretem továbbra is.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

stripedpanda

2018. augusztus 10.

Elég száraz bőröm van sajnos, még így nyáron is, de ez a krém segít rajta. Nagyon jó az illata, szerintem inkább vaniliás, mint kakaós. Kicsit nehéz elkenni, mert elég sűrű, de hamar beszívódik és nem hagy ragacsos réteget vagy zsíros érzetet sem. Újravenném, de ez a hatalmas tégely szerintem elég lesz még egy ideig :D Kíváncsi leszek, télen hogy fog majd teljesíteni.

stripedpanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Gabriall

2018. augusztus 9.

Barátnőm ajánlotta, aki patikában dolgozik. Könnyű, szerintem nem túl agresszív illatú krém. Nem hagy zsíros nyomot, gyorsan beszívódik, jól hidratál. Már a másodszorra veszem, mert nagyon bevált.

Gabriall
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Scent

2018. augusztus 7.

Édesanyámtól elkoboztam, s vettem Neki jóféle krémet. Ez egy förmedvény. Talán ez az egyetlen isana termék, ami egy anomália számomra.

Scent
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

nusska

2018. július 25.

Nekem az illata kicsit erős, de szeretem, jól hidratál.

nusska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Nekem az illata kicsit erős, de szeretem, jól hidratál.

sayuri

2018. július 23.

Hű, az illata valami csodás szerintem! Sajnos hidratálásra nem elég az én száraz bőrömnek, főleg a téli időszakban, ráadásul egy picit ragad is nekem. Mivel nagy az adag, elhasználom, de újravenni nem hiszem, hogy fogom. Addig telítődök az illatával :)

sayuri

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak