KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bvlgari001, Módosítva: 2015. január 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kifejezetten a száraz bőrre lett kifejlesztve. A pantenol javít a bőr nedvességmegkötő képességén, ezáltal nem szárad ki olyan könnyen. A glicerin, E-vitamin és kókuszolaj tartalma révén kényezteti a bőrt, miközben kellemes illata megérinti érzékeit. Könnyen eloszlatható és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Ásványiolaj,- parabén,- szilikon mentes.

Demonshadow

2017. április 16.

A chia magos társához hasonlóan ez is könnyedén eloszlik a bőrön, hamar beszívódik, nem úgy, mint más testvajak, amiknek több mint a fele a pizsamán, ruhán és egyebeken köt ki, ha nem tudunk percekig várni, hogy beszívodjanak. Az illata nagyon édeskés, engem a kókuszos hajpakolásokra emlékeztet, amik kis mértékben rendben vannak, viszont ez rettentően tolakodó, sokáig érezni lehet, és aki nem bírja, annak könnyedén felfordulhat tőle a gyomra, mert elég gejl. Hidratálás szempontjából kevésbé jó, mint a másik verzió, ezért és az illat miatt van a két csillag mínusz.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

v92

2017. április 14.

A lábamon és a könyökömnél nagyon száraz volt a bőröm: a könyökömnél már helyrehozta, a lábam is már javult. Könnyű felkenni, hamar be is ivódik. Az illata meg valami mennyei! Ár-érték arányban borzasztóan megéri, főleg a kiszerelése miatt.

v92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

tfanna

Korcsoport: < 18
2017. április 11.

Én nagyon szeretem. Este használom, vékony rétegben, mikor kifogy az arckrémem, még arcra is használom. Szépen puhítja a bőrt, nálam hamar felszívódik. Az árát bőven megéri. Jó kis krém. :)
Viszont az illata nagyon erős, szokni kell. Először engem a hányinger kerülgetett (szó szerint) és egy hétig a kezembe se vettem.

tfanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 11.

Veronika

2017. március 31.

Szaraz borre nagyon jo, az illata is isteni! De en csak este tudom hasznalni,majd reggel furdes utan mast kenek a boromre,mert szamonra picit ragacsos marad. De ar/ertek aranyban verhetetlen!

Veronika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

villo1

2017. március 23.

Nagyon kellemes az illata, extra gyorsan beszívódik és az állaga is 5* viszont nekem extra száraz ekcémás bőröm van úgyhogy hiába használom nap mint nap ugyanúgy megjelennek a "száraz foltok"

villo1
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

angi00

2017. március 18.

Előtte naponta kellett testápolót használnom, sajnos nagyon száraz a bőröm. Végső elkeserédesemben próbáltam ki ezt a testápolót, és abszolút nem bántam meg! Amióta ezt használom elég 2-3 naponta bekennem vele magam. Gyorsan beszívódik, és nagyon ragacsos hatás a használata után, az illatát pedig imádom :)

angi00
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Sunchi

2017. március 12.

nagyon finom krémes állaga van , jó illatt jó ár :) hamar beszívódik újravevős

Sunchi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 12.

nagyon finom krémes állaga van , jó illatt jó ár :) hamar beszívódik újravevős

Dorcy86

2017. március 6.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a testápolóval!
Szuper ! Nagyon finom az illata,nagyon jó az ára és jó nagy a kiszerelés.Állagra testvajhoz hasonlít inkább tehát sűrűbb az állaga de pont tökéletes főleg télen amikor kiszárad nagyon a bőr.Jól felszívódik ,de mégis érezni hogy bevonja a bőrt és védőréteget képez rajta.
Nekem a bőröm nagyon szokott fürdés után viszketni és volt olyan testápolóm amitől mégjobban viszketett ha bekentem vele emiatt kezdtem el itt testápolókat nézegetni hátha találok valamit ami jó.
Ebben mondjuk van parfüm,de nem érzem hogy irritálna.
Szerintem szuper krém!

Dorcy86
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a testápolóval!
Ebben mondjuk van parfüm,de nem érzem hogy irritálna.
Szerintem szuper krém!

Sundelion33

2017. március 4.

Nagy kedvencem ez a testápoló, már háromszor újra vettem. Hihetetlenül sokáig elég, kellőképp hidratál és gyorsan beszívódik. Az illatát is órákig lehet érezni, amit nagyon szeretek, de lassan váltani fogok valami új finomságra. Ez alapján viszont tuti szintén nagy tégelyes Isanára :)

Sundelion33
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

dorcus89

2017. február 20.

Nagyon szeretem az illatát, gyorsan felszívódik, de az illata megmarad azért 1-2 órán keresztül. Jól hidratál és nekem így télen ez is elég, nem szeretem a lassan szívódó, zsíros krémeket. Átlagos a bőröm, nem igényel különösebb hidratálást de néha jól esik ez a kis kakaós kényeztetés. Nagyon jó az ára is és most látom csak, hogy milyen szépek az összetevői is. Mindenképpen újra fogom venni, nekem nyáron is bőven elég lesz a hidratálása.

dorcus89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak