KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bvlgari001, Módosítva: 2015. január 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kifejezetten a száraz bőrre lett kifejlesztve. A pantenol javít a bőr nedvességmegkötő képességén, ezáltal nem szárad ki olyan könnyen. A glicerin, E-vitamin és kókuszolaj tartalma révén kényezteti a bőrt, miközben kellemes illata megérinti érzékeit. Könnyen eloszlatható és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Ásványiolaj,- parabén,- szilikon mentes.

vivimese

2018. május 28.

Elképesztő, mennyire olcsó a termék a kiszereléséhez, és a szép összetevőkhöz képest. Nagyon jó állagú, gyorsan beszívódó krém remek illattal. A kívánt hatás sem marad el, nagyon jól táplálja a bőrt, finom selymes lesz tőle. :) Ha egyszer az életben sikerül elhasználnom, újraveszem :)

vivimese
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Kencifice

2018. május 18.

Teljesen jó! Akcióban, féláron!!!! vettem a drogériában. Nem bántam meg a vásárt, talán csak a mennyiséget, hogy csak egyet vettem. Sivatagi száraz a bőröm, főleg a lábszáram!. (Kornak, életmódnak köszönhetően :P) szóval, hamar beszívódik, kellemes az illata, az állaga pedig könnyű. Az illata viszonylag hamar elillan, vagy csak az én orrom szokott hozzá, mert egy idő után nem érzem. Újra vevős krém. :)

Kencifice
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

kincsq

2018. május 16.

IMÁDOM!!! Az illata is nagyon jó, inkább natúr szerű, de pont ezért hatásos, mert nincs benne annyi parfüm. Nagyon szárazak a lábaim főleg a sok szoláriumtól, de ez mindig helyre teszi. Fantasztikus!:)

kincsq
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

Nikolaj

2018. április 28.

Rendszeresen használva jól kordában tartja a bőrt. A hámló, száraz bőrömet 2 nap alatt rendbe tette a lábszáramon. Az illata számomra kissé furcsa, kakaós kókuszos beütéssel, de nem kellemetlen.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Bokvaao

2018. április 7.

Az illata zseniális, és engem a nagy kiszerelése is teljesen megfogott. Az állaga számomra kissé vizes, de rendszeres használat mellett szépen hidratál.

Bokvaao
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Eszti8908

2018. április 4.

Eléggé akciósan vettem de a teljes árát is többszörösen megéri. Elég tartamas krém és jól is hidratál, így állati sokáig elég. Mindenképp ajánlom

Eszti8908
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Khadris

2018. március 30.

Ezt azért vettem meg, mert a Herzenswarme szuperül bevált, és épp akciós volt amikor a Rossmannban jártam. Ez is bevált, az illata nagyon finom, nyomtalanul beszívódik, és hatalmas mennyiség. Utólag néztem, hogy az INCI is szép és teljes áron sem horror az ára, tuti újraveszem majd még.

Khadris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

Kingucii

2018. március 26.

Nem is értem miért nem véleményeztem még.
Finom kakóvajas illata van. Krémes, hamar beszívódik,semmi ragacsos érzetet nem hagy maga után. Glamour napok alkalmával beszerzem, ugyanis 25% van az Isana termékeire.
Bár 800 Ft sem sok az 500 ml-t!
Szeretem ezt a testápolót.

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Nem is értem miért nem véleményeztem még.
Bár 800 Ft sem sok az 500 ml-t!
Szeretem ezt a testápolót.

csillu23

2018. március 21.

Jó az illata, könnyen beszívódik és ár érték arányban is nagyon jó. Plusz pont a tégelyes kiszerelés, mert könnyebb használni mint a tubusost. Így nekem 5 csillag.

csillu23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

zorica85

2018. március 13.

Óriási adag nagyon kedvező áron, pláne akciósan. Fincsi édes kakaós illata van, gyorsan beszívódik, nekem abszolút bevált, pattanásokat sem okozott. Egész jók sz ösdzetevői. Biztosan megveszem újra ha elfogy vagy egy másik illat változatát.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak