KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. április 12.

Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Limitált kiadás

E-vitamin és aloe vera tartalmú krémezőcsíkkal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Cosette

2017. július 17.

Anno a koliba vettem valami saját márkás borotvát, de hogy a DM-ben vagy a Rossmannban, nem emlékeztem. Szóval megvettem ezt, de azóta is bánom. Másodszorra használom, de lehet hogy a többi a kukában végzi, mivel nagyon nagyon irritál. Életlen, nem viszi a vastagabb szőrszálakat (pl. hónalj), többször át kell húzni. A lábamat általában epilálom, de most nem volt rá időm, így ott is bevetettem, de amint víz érte csípte. Ritkán vágom meg magam, de ezzel szép kis vérfürdőt rendeztem.

Cosette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Antioxidánsok: Tocopherol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.