KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dea, az összetevőket feltöltötte: azepretaztszeretem, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

Lezser hullámok és matt hatás. "Feel the beach" formulával.

azepretaztszeretem

2018. július 28.

A rövid, tök egyenes hajammal semmi lezser hullám nem lett, viszont nagyon jól tartotta azt. Nekem az illta is tetszik!

azepretaztszeretem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Zituska77

2018. július 25.

Nekem alapból hullámos a hajam, azért vettem meg, hátha rendezettebbé varázsolja az oroszlán sörényemet, de nem. Összeragasztja a hajamat, sprőd lesz tőle, még az ujjaimmal sem tudom végig "szántani" a hajamat. És igen, meglehetősen büdös :-(

Zituska77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

annamasni

2018. június 21.

Sajna semmit nem csinált a hajammal csak kiszárította, ráadásul nagyon büdös.

annamasni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Sajna semmit nem csinált a hajammal csak kiszárította, ráadásul nagyon büdös.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid