Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. június 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Kézápoló hab dinnye kivonattal. Finoman ápolja a kezeket és megóvja őket a kiszáradástól. A légies, könnyű textúra rugalmas bőrérzetet nyújt, gyorsan felszívódik, és nem hagy zsíros filmréteget.

Ár: 299 Ft , Eladó: Loona
Állapot: néhány alkalommal használtam (kis mennyiséget), Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten, előreutalás után postán/csomagautomatába

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 4.

Szuper illat, nagyon jól hidratál.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Szuper illat, nagyon jól hidratál.

Nicu

2018. július 28.

Első kézápoló habom. Finom, nem túl édes görögdinnye illata van. Krémes, gyorsan beszívódik, ebben a melegben pont elég a hidratálása is.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

egeresi47

2018. július 24.

Megvettem, mert nagyon tetszett a csomagolása. És az ára is nagyon jó volt. Gyorsan beszívódik, de szerintem rendkívül büdös. El fogom ajándékozni.

egeresi47
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

dvinlil

Korcsoport: < 18
2018. július 1.

Őszintén bevallása, elsőre nem csak a külseje, hanem az ára fogott meg. Szerintem csodás, hogy görögdinnye illatú, mivel a görögdinnye=nyár sokak "szótárában". Nekem minden tekintetben bevált. Jó az illata, olcsó, és gyorsan beszívódik a bőrbe. Azt viszont sajnálom, hogy limitált kiadás, mindenképp betárazok belőle. :)

dvinlil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 1.

kivike

2018. június 29.

Persze, hogy a cuki csomagolása fogott meg :) Nem is volt kétséges, hogy a kosaramban landol :) Igaz, hogy vagy ötféle kézkrém van itthon, de mind nehéz, téli cucc, ezért random vettem meg ezt nyárra. Nem bántam meg, mert könnyű az állaga, pillanatok alatt beszívódik, és még az illata is kellemes. 400 forintért abszolút megéri az árát, kár, hogy limitált kiadású, de majd még betárazok belőle.

kivike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice