KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Szárazsampon kifejezetten világos hajra kifejlesztve. Ideális megoldás két hajmosás között.

pannababo

2018. június 5.

The Best! Drágábbat,olcsóbbat,barna hajra valót... mindent próbáltam.De ez a legjobb!!!!
+☆nincs fehér visszamaradó por
+☆nincs fulladás
+☆gazdaságos
+☆volumenizál
+☆több napot is lehet vele nyerni

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

+☆nincs fehér visszamaradó por
+☆nincs fulladás
+☆gazdaságos
+☆volumenizál
+☆több napot is lehet vele nyerni

Leander

2018. június 2.

Nekem nem jött be. Sok szárazsampont próbáltam már és messze ez szerepelt a legrosszabbul. Alig hat, minimálisan képes csak felfrissíteni a hajam, viszont cserébe szinte eltávolíthatatlanul fehér, rizsporos a végeredmény. Azt hiszem alapvetően maradok a Batiste-nál, de még a Got2b szárazsamponjai is mind jobban működtek nálam ennél, és az illatuk is finomabb.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Formidable

2018. május 6.

Egyáltalán nem erős vagy kellemetlen az illata, aminek kifejezetten örülök. Olcsó, sokáig elegendő rendszeres használat mellett is, és tökéletesen teszi a dolgát. Engem meggyőzött, váltottam erre. :)

Formidable
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 6.

Chrisse

2018. április 17.

Imádom! Nekem eddig egyik száraz sampon sem vált be, ezzel is úgy voltam, hogy olcsó aztán egyszer csak leemeltem a polcról. Akciós volt 399,- Ft... De a legjobb, viszonylag sokáig elég, és tényleg szuper..segít a zsírosságot eltüntetni :)

Chrisse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

snori

2018. április 13.

Sosem gondoltam volna, hogy lecserélem a Batiste szárazsampont, főleg nem egy harmadárú termékre. :)
Szerencsére nincs túl illatosítva, nem hagy világos foltokat a hajban, és, ami az igazi feladata: gyönyörűen felfrissíti a hajat. 2 hajmosás között tökéletes megoldás, illetve én mikor csak úgy laposnak látom a hajam, egy pici ebből szuper volument ad. Biztosan újra fogom venni!

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Babsszi

2018. április 2.

Húúúúúúha, meglepően jó, simán veri jóval drágább szárazsampon társait. Bár az illata elsőnek erős, a nagyja hamar elillan hálistennek. Egyszerűen ár-érték arányban SZUPER. Teszi a dolgát, szép finish-t ad (nyilván egy valódi hajmosást azért nem helyettesít) és hosszú órák elteltével is tart még. Kissé tartottam tőle hogy sárga színe lesz, de szerencsére ilyenről szó sincs inkább csak egy kis hamvas hatást kelt ami nekem nagyon tetszik magamon. Azt hiszem meg is találtam a számomra tökéletes száraz sampont.

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

Chantall

2018. március 22.

Nagyon örülök hogy megvettem. Nem használom rendszeresen, de amikor már látom hogy nagyon zsíros a hajam, és nincs időm/kedvem megmosni, akkor befújom, és persze nem olyan mintha frissen lenne mosva, de sokat javít a hajamon. Ami plusz pont, az az illata. Egyáltalán nem fojtós, mint egy korábbi szárazsamponomé. A dúsító hatást és is észrevettem. Szoval így hogy nem használom napi szinten, szerintem tökéletes termék 🤗

Chantall
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

aszilvia

2018. március 10.

Tökéletesen működik szőke, zsírosodó hajamon. Kétnaponta kell hajat mosnom, mert vékony szálú, zsírosodó hajam van. Ezzel a száraz samponnal a hajmosás utáni napot kibírom, és olyan mintha frissen lenne mosva. Reggel megmosom, és másnap reggel olyan a hajam, mintha egy hónapja nem mosta volna meg, úgyhogy nagy szükségem van egy jó száraz samponra. Használtam már egy-két félét, de ez a legjobb közülük.

aszilvia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

OneDa

2018. február 20.

Nem szeretem az illatát és a szórófejét, de a hatása kárpótol érte.

OneDa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Nem szeretem az illatát és a szórófejét, de a hatása kárpótol érte.

alycethetyger

2018. február 16.

A téli időszakban a folyamatos hőváltozások miatt könnyebben zsírosodik a hajam, de nem akartam ezért felborítani a heti egyszeri hajmosási rutinom - ezért a szárazsampon. Olyan terméket kerestem, ami megfizethető, nem hagy fehér illetve fura rétegeket a hajamon és sokáig kitart. Régebben próbáltam a Batiste-ot, de a nagy hype ellenére nem voltam megelégedve vele, mert a fenti szentháromság mindegyikét produkálta.

Ezt az Isanásat enyhe félelemmel emeltem le a polcról, de minden előítélet alaptalannak bizonyult. A kiszerelés hatalmas és alig kell belőle fújni, hogy hasson. Nagyon finom illata van, én is, és a környezetem is szereti. Tökéletesen tudom tartani vele a heti egyszeri hajmosást, nem nehezít, nem hagy fehér réteget (kivéve, ha esztelenül fújod, 3 centi távolságból) és dúsít is, amin őszintén megdöbbentem.

Szuper termék, ezentúl mindig lesz itthon.

alycethetyger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Szuper termék, ezentúl mindig lesz itthon.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride