KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Szárazsampon kifejezetten világos hajra kifejlesztve. Ideális megoldás két hajmosás között.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anna22

2017. október 24.

Bátran megvettem a kb. sötétszőke hajamra, de nem volt nagy hiba. Valamennyit hamvasít rajta, de szerintem nem vészes. Az biztos, hogy a zsírosságot azonnal elveszi, ahogy elfésülöm, és még valamennyi volument is ad. :) Elégedett vagyok. :) Az illata ilyen egyszerű, hmmm. sampon szagú. Nem erős, és ahogy megszokom kb. el is tűnik. Fújáskor kellemes, de érdemes szellőztetni a gázok és az alkohol miatt. :D

anna22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride