KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. június 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Lágy, hidratáló ápolás a normál bőrnek. E-vitaminnal és glicerinnel segít megőrizni bőre nedvességtartalmát, pH-bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Atiyeh

2018. október 23.

Szerintem ez egy szuper kis krém, könnyed, gyorsan beszívódik, finom az illata (lehet érezni az emberen, ugyanakkor nagyon kis visszafogott módon). Nem egy intenzív mélyhidratáló, normál, illetve idénytől függően enyhén száraz bőrömre pont kiváló.

Atiyeh
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Hecate

2018. szeptember 4.

Könnyed, diszkért illatú testápoló. Híg, így hamar elkenhető. Gyorsan beszívódik és a bőröm érzi, hogy hidratálja. Nem jelentkezik ragacsos érzet utána és jó, hogy nem tapadok vele mindenhez, amivel érintkezem. Nyáron igazi felüdülés. A csomagolása már kicsit más, szerintem mutatósabb lett. Az ára is kedvező. Külön örülök a kakaóvaj, glicerin és E-vitamin tartalmának. Fogom még venni, mert megszerettem.

Frissítés: Ma vettem is. Remélem sokáig piacon lesz, mert kedvelem. :o)
Szerintem jól illik a Carolina Herrera Good Girl és a J. FENZI GOOD LIFE EDP parfümökhöz.

Hecate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Frissítés: Ma vettem is. Remélem sokáig piacon lesz, mert kedvelem. :o)

balazskrisztii

2018. július 20.

Kellemes, visszafogott illata van, szeretem, hogy ennyire folyékony, könnyebb eloszlatni, kellően hidratál, lehet, télen nem lenne elég, de most nyáron tökéletes

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 20.

Rure90

2018. június 22.

Télen használtam, nagyszerűen ápolta a száraz bőröm. Nem nehezítette el a bőröm, így akár nyárra is kiváló választás.

Rure90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Kmetyek

2018. április 16.

Nagyon jó testápoló. Gyorsan beszívódik, egyáltalán nem lesz tőle zsíros a bőröm. Tetszik, hogy ilyen folyós, mert könnyű eloszlatni. A kezemre is ezt használom ha ki van száradva, de már attól is puhák hogy magamra kenem a testápolót.
Tetszik a lágy illata.

Kmetyek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Tetszik a lágy illata.

Dinus95

2018. március 25.

Ez a kedvenc testápolóm nyáron. Hamar beszívódik és nem hagy semmilyen ragacsos érzetet a bőrön. Nekem az illata is tetszik.

Dinus95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

csill87

2017. december 5.

Kezdem a rossz tulajdonságával: ha fejjel lefelé tartanám szerintem az egész nyomás nélkül is, magától kifolyna, annyira hg állaga van, még nem találkoztam ennyire folyékony testápolóval. Jó viszont, hogy könnyen beszívódik, tényleg nagyon hamar, és tényleg nincs ragacsos érzés utána. Az illata nekem kicsit férfiasnak tűik, és kicsit erős is, de nem lettem rá allergiás, pedig az illatanyagot nem mindig szereti a bőröm. Tény, hogy nem egy mélyhidratáló, inkább nyárra való, de akkor is meglepőn jó a minősége, mert én ebben az árkategóriában még nem találkoztam olyan testápolóval, mi után ne lett volna ragacsos, diszkomfort érzésem.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Kingácska0807

2017. szeptember 20.

Ár-érték arányban egy nagyon jó testápolóról beszélhetünk. Tetszik ez a finom, visszafogott illat. Megfelelő az állaga, az összetevői is helytállnak. Mire bekenem az egész testem, már be is issza a bőröm. A minősítése és az,hogy nem tesztel a márka állatokon, csak plusz pont. A külleme is egyszerű de nagyszerű. :)

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

applepebble

2017. augusztus 18.

Nagyon finom illata van, az állaga számomra tökéletes, jól kenhető, nem hagy maga után viaszos, ragacsos érzést.

applepebble
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Emimo

Korcsoport: >54
2017. július 10.

Lecsekkoltam: elolvastam a véleményeket, összetevőket, és sokat nyomott a latban az a "sehr gut" minősítés. Megéri az árát, mert nagy adag, kellemes, nem ragacsos, kitűnő testtej. Ebbe nem tettem semmit, mert nekem úgy jó az állaga, folyékonysága, kenhetősége, zsírossága, hidratáló hatása, ahogyan van! Az illata is kellemes, de (természetes) illatanyagot tettem bele, hogy intenzívebb legyen. Csak ajánlani tudom. Nyáron minden zuhanyozás után bekenem a testem. Télen nem tudom milyen (lesz), de most tökéletes.

Emimo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak