KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Akkumulátoros szőrvágó és trimmelő, mely gyengéden de precízen távolítja el a szőrt az arcról, bikinivonalról és hónaljról.

evettke7

2018. május 29.

Nem rossz kis cucc, bár az ára miatt így is hezitáltam, hogy megvegyem-e. De nem bántam meg, főleg szemöldökre használom, illetve kisebb felületeken, mikor nincs időm/energiám epillálni vagy gyantázni (pl alkar) ezekre is tökéletes a nagyobbik fej. Praktikusan elcsomagolható, nagyon esztétikus kis tasak van hozzá, elég szuper.

evettke7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

cattitude

2018. március 13.

a leírás hibás, a készülék elemes.
amúgy pöpec kis cucc, 2 borotváló része is van, egy viszonylag hosszabb meg egy tényleg nagyon precíz. adnak hozzá elemet, trimmelő rátétet, kis tasakot, tisztító kefét meg egy "kupakot" a fejére. a hatásával meg vagyok elégedve, kíméletesen le tudom vele borotválni az egész arcom vágás nélkül. hangos, de egy motorral működő szőrtelenítőm készülékem se volt még, amelyik nem.
4 csillagot az ára miatt adok, szerintem annyi extrája nincs, hogy ennyibe kerüljön.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

a leírás hibás, a készülék elemes.

random

2017. december 28.

Árához képest nem rossz. Én elsősorban szemöldökre használom. Amúgy a hangja borzalmas :D

up: egyetlen egyszer utaztattam, az ünnepek alatt, és letörött a feje. vigyázzatok rá!!!! (szerencsére még működik, megragasztottam szigetelőszalaggal. de akkoris.)

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.