KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Testápoló krém száraz bőrre, sakura virág (japán cseresznyevirág) kivonattal.

QAMeli

2018. július 12.

Ma vettem meg, ismét egy impulzív vásárlás eredménye... Az illata nem túl jó, ahogy az előző kommentben is írták: felolvasztott zsírkréta, minimális virágillattal keverve. Ez még el is menne, de olyan ragacsos maradt utána a kezem, amilyet még sosem tapasztaltam. Nem csak hogy nem használom majd el, de vissza is kérem holnap az árát.

QAMeli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Zaynab

2017. szeptember 20.

Update:

Nem volt rossz az állaga és a textúrája.
Illata: nem tudom, hogy én jutottam-e egy kissé fura szagúhoz, de cseresznyés illata nem volt, inkább olyan mint a DM-es, Babylove új receptes testápolónak, azaz felolvasztott fehér zsírkréta szagú.
Réteget képzett a kezeimen, de nem zavaróan. Csak erős kézmosással jött le (reguláris szappannal).
Gyenge négyes, de az átlagos hármasnál jobb.
Én nem venném újra, de ha valaki adna egy újabb tégellyel, akkor azt azért elhasználnám.
Egyébként No-ból kaptam a krémet.

2017. 06. 08.

Ennek is remek az illata, mint a Young-os málnásnak, bár ez nem testvaj.
Ebben ráadásul van igazi cseresznye is, míg a testvajban csak simán illatanyag.
Ezt sem használtam még, mivel 4 tégely krémet kaptam, szóval 3 pontot adok, de ez előleg.

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Update:

Nem volt rossz az állaga és a textúrája.
Gyenge négyes, de az átlagos hármasnál jobb.
Egyébként No-ból kaptam a krémet.

2017. 06. 08.

Ennek is remek az illata, mint a Young-os málnásnak, bár ez nem testvaj.
Ebben ráadásul van igazi cseresznye is, míg a testvajban csak simán illatanyag.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak