Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Virágos-friss illatú dezodor spray alkohol és alumínium nélkül, mely 24 órán keresztül véd a kellemetlen szagoktól.

Yubiri

2019. február 12.

Nekem a "Happy Heart" verzió van meg. Hasonló pink a dezodor, és szívek vannak rajta, extrán hasonló, de mégsem pont ilyen. (Hozzáteszem a webshopjukban is csak a "Hearts" -ot tudom rendelni, pedig épp tegnap vettem a "Happy Heart"-ot, de feltételezem, hogy ugyanaz a kettő.)
A dezodor elején ez olvasható blumig-frisch (ami ha jól tudom virágos-friss illatot jelent), a ragasztott magyar nyelvű címkén már gyümölcsös-friss illat szerepel. Tévedni emberi dolog, de nem kell szinkrontolmácsnak lenni, hogy a blumig-ot le lehessen fordítani. Az már az én bajom, hogy a blumig-ot észre sem vettem vásárlás előtt, csak a hátoldalon lévő magyar nyelvűt olvastam el, hogy ez bizony egy gyümölcsös illat lesz. Gondolva, hogy valami kis fincsi-édes-fiatalos illat... Ehhez képest kaptam egy fejfájdítós virágillatot. Szerintem mindegy, hogy "Happy Heart" vagy "Hearts" teljesen ugyanaz az illat lehet. Soha többet...

Yubiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

Noyko

2019. január 27.

Egyet kell értenem az egyik előttem szólóval. Olcsó hatású illat,nekem az első gondolatom az volt,hogy gagyi. Az Isana tud ennél jobbat.

Noyko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

AMINACICA

2018. július 3.

Egyszerűen isteni illata van
Nekem nagyon bejön . És az ára is szuper.

AMINACICA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Egyszerűen isteni illata van
Nekem nagyon bejön . És az ára is szuper.

rosa.love

2018. június 21.

Hat mit mondjak? Sem a grafikaert, sem az illatert felelos emberek nem eroltettek meg magukat ennel a dezodornal. Olcso termek, de a design es maga az illat is annyira "olcso " hatast kelt, hogy inkabb nem veszek tobbet. A Balea dezodoroknak ezerszer izlesesebb, fantaziadusabb a kulsejuk es tartalmuk is ugyanezert az arert. A hatasa atlagos. Stressz, meleg siman kifog rajta.
Amugy van olyan Isana dezodor amit szeretek, de ezzel mellenyultam.

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 21.

Amugy van olyan Isana dezodor amit szeretek, de ezzel mellenyultam.

wildrose

2018. május 3.

Kellemesen üde, nem túl édes illatú, közepesen hatékony, a nagy meleg kifog rajta.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 3.

Dorcsaa

2018. január 21.

Már egy hete használom és nem tapasztaltam semmiféle bőrirritációt.Az illata nagyon kellemes, és ha reggel befújom magam vele még este is érzem az illatát a hónaljamon.

Dorcsaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

bogaaar

2017. december 21.

Abszolút favorit lett nálam az alumíniummentessége miatt és mert egy nap alatt sem hatol át rajta a kellemetlen szag. Borotválkozás után nem csípi a hónaljam. És szuper jó árban van :) Újravettem már sokszor és még fogom is :)

bogaaar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Antioxidánsok: Tocopherol