KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

It's Skin

Ár:   $4   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: viragi, Módosítva: 2018. január 10.

Ár:   $4
Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   online külföldről

Black Food Complex tartalma nedvességet és táplálást biztosít a szempilláknak.

3 verzióban kapható: #01 Curling, #02 Volume, #03 Transparent

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

viragi

2017. december 28.

Ebayről rendeltem, mert úgy gondoltam, h egy ezrest megér, hogy kipróbáljam. A 02-es verziót vettem meg. Könnyű, praktikus kiszerelésű, szép természetes pillákat lehet vele csinálni, olcsó, könnyen eltávolítható, csupán egy (nagy) bajom volt vele, ami miatt lepontoztam, hogy egy idő után pereg és ezáltal nem túl előnyös indián törzsfőnök kifestve külsőt kölcsönöz. Ha ez nem lenne, akkor nagyon szeretném.

viragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.