KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Iwostin

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 29.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Professzionális erősségű hámlasztó kezelés, nagy mennyiségű semlegesítetlen alfa-, béta- és poli-hidroxisavval. A készítmény rendkívül alacsony pH-ja miatt használatát csak éjszakára javasolja gyártója, amelyet minden esetben ki kell egészíteni nappali fényvédő alkalmazásával!

Aktív összetevők:

• mandulasav 5%
  • laktobionsav 3%
  • alfa- és béta-hidroxisavak 2%

Alkohol- és illatanyagmentes.

Ár: 2200-ft. , Eladó: Mukifej
Állapot: Kb. tízszer használt., Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Fizetés banki utalással, utána postával küldöm, vagy személyes átvétel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

timilla

2016. november 29.

Update: meg kell követnem a gyártót, én voltam a béna, nem nyomtam be eléggé a pipetta gombját, ezért nem vette fel a szérumot. Több heti használat után jöttem erre rá, most már semmi gond a kinyerésével.

Kb. 1 hónapja használom, nagyjából minden második este ezt kenem fel arctisztítás után. Híg zselé állagú, könnyen eloszlatható, de ragacsos réteget hagy maga után. Emiatt egy idő után (fél-egy óra, mikor hogy jön ki) letörlöm, és szérummal folytatom. A nyomós pipettája nagyon higiénikus, de nem működik tökéletesen, görcsöt kap az ujjam a sok nyomkodástól, és alig vesz fel a szérumból. Ez tök bosszantó, néha azt csinálom, hogy egyenesen az üvegből öntök picit a kezemre. A használati nehézségektől eltekintve viszont nagyon elégedett vagyok vele, szuperül simítja a bőrömet, apróbb kis pattanások helyét is gyorsan gyógyítja-szárítja. Nekem nagy előny, hogy egyben letudom az AHA-BHA kezelést (és még más savak is vannak benne), amit eddig külön krémekkel oldottam meg. Az ára sem vészes, bár rendelni kell iparfiról, mert itthon nem kapható.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Urea, Lactic Acid, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid, Lactobionic Acid, Lactic Acid, Glycolic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.