KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jaguar

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2013

A bergamot, a menta, a narancs és a bazsalikom nyitják meg a kompozíciót, a szívében a mágikus zsálya, a kardamom, az alma és a levendula keveredik.
Az alapjegyzek borostyán, szantálfa és pézsma.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Joe38

2017. szeptember 15.

Én személy szerint egy kicsit többet vártam ettől a "fejlődéstől"!
Kétségtelenül modernebb illat mint zöld üveges elődje.De amíg az 88-ban valami újat mutatott az akkori illatok között
és sikerült egy egyedi darabot letenni az asztalra amelyben összetevők egész arzenálja sorakozott fel,
itt most gyakorlatilag egy olyan újragondolással állunk szemben ,ami mindezekben alulmarad!
Se az illat nem hordoz amolyan különleges effektet, amitől kirína a többi illat közül,sem az összetevők száma és érdekessége
nem hasonlít a korábbi koncepcióhoz.....Az üveg gyakorlatilag megegyezik a régivel egy egész egyszerű színváltozással ami talán
az illat hangulatára utal!Az egyetlen pozitívum az ára,mert hogy azért csak egy minőséget képvisel az illat és a márkanév!
Ez a része rendben is van!!Viszonylag elég olcsón 2-3 ezres árfekvésben már beszerezhető a teszter változat belőle!
Igazából szerintem találóbb lett volna az "átalakulás" vagy "változás" alnév ,mert jobban beilleszkedett volna a Jaguár illatok sorába
ez a 2013-as darab!Így viszont nekem ez csak egy marketing illat ,ami arról szól ,hogy feleljünk meg az éppen aktuális divatirányzatnak!
Poroljuk le a régi jól bevált receptet és tálaljuk fel úgy ,hogy most is "ehető" legyen és kicsit alakítsunk rajta,hogy megfeleljen a mai elvárásoknak.
AZ illat nem rossz,bár számomra tucat kategória,az üveg szép kék minőségi,tartósság-hatósugár közepes.Valószínűleg nem fogja nagyon bánni aki mégis
megveszi de nagy csodára és akkora fejlődésre ne számítson mint amit a név sugall........véleményem szerint csillagokban valahol a 3 és 4 között helyezkedik el.Én most inkább lefelé kerekítek, mert szerintem sokkal jobb darabjai vannak a Jaguár szériának......

Joe38
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Én személy szerint egy kicsit többet vártam ettől a "fejlődéstől"!