KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jamberry

Ár:   $15   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Csucsi08, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Ár:   $15
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömmatrica. Az USA-ból származik. Használható saját és műkörmön is. Nem okoz kárt a saját körmökben. Nincs száradási idő. Nem tartalmaz káros vegyi anyagot.  A kéz körmein legfeljebb 2 hétig marad fent, lábkörmökön pedig 4-6 hétig is. Több mint 250 modell létezik. Formaldehid mentes, latex mentes, glutén mentes. Nem tesztelték állatokon.

Használata: Vékony vinyl lapok, melyek nyomásra, hőre aktiválódnak, így ragadnak a körömhöz és tarják meg hosszú élettartamukat és szépségüket. Tartós anyagból készültek.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Csucsi08

2017. július 28.

Azért töltöttem fel ezt a terméket, mert bár Magyarországon nem kapni, jó lenne, ha meg tudnátok ismerkedni vele. Nekem egy Angliában élő ismerősöm mutatta be, így tudtam kipróbálni.
Elsőre nem igazán hittem benne. Sajnos tudvalevő, hogy papírvékony, és könnyen törő, nem egységes körmeim vannak :( Voltam műkörmösnél, sőt mindent beszereztem otthoni műkörmözésre is, hogy otthon el tudjam készíteni magamnak. De az én körmöm mindent ledob magáról, akár tipes vagy épített zseléről van szó, akár körömlakkról, vagy géllakkról... Így szkeptikusan álltam a témához. De hála az égnek kipróbáltam :) És ilyen sokáig semmi sem bírta még a körmömön. Még a beígért 2 hetet is végigviszem vele. Igaz, már esztétikai hibákkal, de számomra akkor is csoda! Hihetetlen, hogy meg tud nőni a körmöm a használata alatt, mert annyira összetartja, hogy nem törik be oldalt sem a körmöm. Szép óvatosan el lehet távolítani több féle módszerrel a körömről, így nem sérti fel a köröm felületét.
Csodálatos és egyedi mintákkal kapható, amit akár körömlakkra is fel lehet tenni (pl. ha átlátszó mintás a matrica).
Egyszóval szerettem volna, megosztani veletek az én pozitív véleményemet erről a termékről :)

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.