KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Janssen

Ár:   439 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   gyógyszertárak   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. március 14.

Lelőhely:   gyógyszertárak
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Nizoral 20 mg/g krém a bőrgombák, illetve sarjadzógombák okozta bőrfertőzések kezelésére alkalmas gyógyszer felnőttek számára.
Használható a törzs, a lágyék, a láb és a kéz különböző gombás eredetű fertőzéseiben.
Egyes bőrjelenségek, melyek főként az arcon és a mellkason előforduló vöröses-barna - az esetek egy részében fehéres hámlást mutató - foltokról ismerhetők fel (szeborreás bőrgyulladás) szintén kezelhetők Nizoral 20 mg/g krémmel.

Hatóanyag: ketokonazol (20 mg/1 g krémben)

Egyéb összetevők: propilénglikol, sztearil-alkohol, cetil-alkohol, szorbitán-sztearát, poliszorbát 80 és 60, izopropil-mirisztát, vízmentes nátrium-szulfit és tisztított víz