KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Jasön

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lialea, Módosítva: 2013. február 6.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fog- és szájápolók

Ildie

2015. június 23.

Nem akarom nagyon lehúzni, mert én vettem rossz ízűt, amiról nem a fogkrém tehet. Észak-Amerikában alapból a legtöbb fogkrém nagyon undi ízű, erre még jött az ötletem, hogy kéne valami kevésbé rosszat venni, és a bioboltban ez volt akciós. Még csak pár napja használom, de egyszerűen undorító az íze, sajna nem tudok rá mást mondani. Emiatt persze rövidebb ideig is mosom vele a fogaimat, mert egyszerűen nem bírom elviselni.
A hatásáról még nem tudok nyilatkozni, és szerintem hosszú távon nem is fogok tudni.
Érdekes, hogy a sima fogkrémekkel ellentétben nincs erőltett kék színe. Olyan gitt színű. Nem mentolos, és fogmosás után nem is hagyja a jól megszokott friss ízt, csak valami tonik utóízt, ez a része sem egy jó dolog.
Határozottan ne ezzel a darabbal kezdjétek, ha a márkát akarjátok kipróbálni. Persze tuti van akinek bejön, különben nem árulnák.

Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Antioxidánsok: Perilla Ocymoides Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A petrezselyem kivonata, aminek a Wikipédia szerint magas a C vitamin tartalma. A naturaldatabase szerint a petrezselyem fototoxikus reakciót okozhat, abban az esetben, ha a bőr napfénynek van kitéve.